Тема: Агресія на дорогах  (Прочитано 42624 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« : 01.06.2007, 15:58:47 »
надибав цікау статєйку :)
http://www.newizv.ru/print/70098
 вот цитата з неї
Цитувати
На днях в Астрахани велосипедист Александр избил автолюбителя. По словам местных велобайкеров, у парня просто не выдержали нервы. На съезде с моста водитель стал поворачивать, прижимая велосипедиста к обочине. В результате участники движения столкнулись. Разгневавшись, Александр вытащил водителя на дорогу и ударил его. Случаи, когда велосипедисты прибегают к силе, происходят все чаще. Не так давно велосипедисты наказали водителя маршрутки. Они сняли штаны с «газелиста» и заставили его бегать вокруг своей машины. Так водитель поплатился за дорожную шутку – сначала он обогнал велосипедиста, а потом, притормаживая, стал прижимать его к обочине.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 01.06.2007, 16:49:32 »
Смахує на дії Зомбі. Він вон недано на підйомі за Білою зупинив фуру і погрожував водію фізичною розправою.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 01.06.2007, 17:04:31 »
Смахує на дії Зомбі. Він вон недано на підйомі за Білою зупинив фуру і погрожував водію фізичною розправою.
бляха, все с півпадає. і Звуть того  велосипедиста тоже Олександр!!! :)
от же ж скромняга, цей наш Зомбі!! доїхав ровером до Астрахані, а каже шо за Білою...%)

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #3 : 01.06.2007, 17:59:39 »
Ви ше голосніше кричіть...
В той час як в Астрахані били шофера, зомбі мирно собі сканадалив з водієм фури під Білою... це така легенда, алібі зрештою..

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 01.06.2007, 18:14:44 »
Зомбі просто багато подорожує....

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 01.06.2007, 18:37:19 »
ну і шо  вмене недавно був випадок я їхав по східному вниз до стадіону мене перед самою зупинкою непропустила маршутка тупо підрізала, і зупинилась перед мною на зупинці, я поставив ровер і зайшов в маршутку сказав водію що ж ти робиш ти шо сліпий....і висказав що я про нього думаю він так і нічого не відповів....

Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #6 : 01.06.2007, 23:24:20 »
Ну ось і розібралися.  хто заставив водія маршрутки голми бігати навколо. Сонце не скромнічай

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #7 : 04.06.2007, 08:40:55 »
Видно, що ситуація стає серйозною. Велосипедисти щоразу попадаються з кращою фізично формою, що дозволяє їм без перешкод об"єднуватися і по праву знущатися із водіїв маршруток, фур, автолюбителів.  :)
Тре взяти арматурку в руки і нарешті показати хто господар дороги.  :)
Але крайні прояви агресії є не надто корисними для велосипедиста. Він долає в різних погодних умовах десятки, сотні кілометрів. Це від нього вимагає концентрації уваги і зусиль, постійного харчування, регулярного відпочинку, частого вживання рідини. Організм працює в інтенсивному режимі, а в такому випадку відмирання нервових клітин (при агресії) є небажаним.
Як варіант пропоную класти у аптечку антиозвірін та інші седативні та анксиолітичні засоби. :)
В наступному житті певно буду качкою...

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #8 : 04.06.2007, 09:50:05 »
Антиозвірин  та інші седативні анксиолітичні засоби треба брати в аерозольній формі. В мене виникають сумніви, що водії фур, автомобілів, маршруток, тракторів будуть добровільно ті засоби сосати.
Або можна ще у формі для внутрішньовенного введення, і декілька одноразових шприців.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 04.06.2007, 10:20:22 »
В мене виникають сумніви, що водії фур, автомобілів, маршруток, тракторів будуть добровільно ті засоби сосати.
НУ тоді будуть сосати щось інше  >:D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 04.06.2007, 10:47:50 »
В мене виникають сумніви, що водії фур, автомобілів, маршруток, тракторів будуть добровільно ті засоби сосати.
НУ тоді будуть сосати щось інше  >:D

Та ну тебе, в тебе блін всьо в той бік

Offline Arven

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 46
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 04.06.2007, 11:16:23 »
А на мене вот недавно таксист чуть не наїхав... Виїхав на зустрічну і давить на газ... вот і довелось тормозити і падати через переднє колесо.. Головне що жива залишилась... Шкода що я його не догнала, а то точно було б непереливки (не мені звісно)...
Р.S. Я не злопам'ятна відімщу і забуду :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #12 : 07.06.2007, 10:03:49 »
Учора блін було. Біля "Білого будинку" на червоне світло(для машин) я переходив дорогу. Але переходив невдало. Бо як тільки я зробив два кроки загорілось жовте. І один малолітній уйобок на жигулі одразу рішив стартанути, ледь мене не збив. Ще й почав потім шось з вікна мені кричати. Блін, і чого я невмію так неїхати і навішати по шиї як Зомбі  :-[ . Чого я бл_ такий миролюбивий. 3.13здити треба таких малолітніх уйобків. 3 дня к получило права,  а вже вийо... на дорозі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #13 : 07.06.2007, 15:12:46 »
Я купую певно велотуфлі. (Контактні педалі не обов"зково)
На деяких велофорумах кажуть, що ними класно попадати із імовірністю 95% по собачих писках.
А я собак на дорогах зустрічаю часто і боюся їх.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 18.07.2007, 13:23:01 »
памятаю з Дрімом їхали зо збаражу і там недалеко ватри підїжжжає червоний старий москвіч, відкриваюццця двері і дядько(дідько) з червоною пикою починає шось кричати не нашою мовою (мова пяних) і ше в еуропу хочем
Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії