Тема: потріскування  (Прочитано 18755 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 12.09.2013, 19:38:04 »
Привіт вельмишановне паньство!
Нещодавно купив задню втулку QUANDO KT-SR6R, обід alexrims dp17, 36 шприх і також shimano cs-hg20-7.
Зібрали мені все це чудо і от появилась проблема, коли кручу педалі то відчувається потріскування(майже таке як коли переключив взаді передачу а ланцюг ще не встиг перекинутись і тріщить). От теперь мучаюсь що викинув на заднє колесо 890 гривнів а получив не те на що очікував. В чому може бути проблема? Підозра падає на ланцюг. до кого можна звернутись за порадою?

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 12.09.2013, 20:24:55 »
Привіт вельмишановне паньство!
Нещодавно купив задню втулку QUANDO KT-SR6R, обід alexrims dp17, 36 шприх і також shimano cs-hg20-7.
Зібрали мені все це чудо і от появилась проблема, коли кручу педалі то відчувається потріскування(майже таке як коли переключив взаді передачу а ланцюг ще не встиг перекинутись і тріщить). От теперь мучаюсь що викинув на заднє колесо 890 гривнів а получив не те на що очікував. В чому може бути проблема? Підозра падає на ланцюг. до кого можна звернутись за порадою?
А, що кажуть ті хто зібрав? Хто збирав?

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 12.09.2013, 20:43:56 »
Штир та то я сам вставляв колесо в ровер, а саме колесо купував в магазині РоверСіті що на Крушельницькій.
Таке враження що зірки не співпадають з ланцюгом, але потрібно взнати діагноз експерта, бо вертатись на старе "базарне" колесо ой як не охота..

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 12.09.2013, 21:46:35 »
Попробуй налаштувати задній перемикач. така фігня ще буває, коли тросик розтягується, то треба підтягнути.
Теж можеш спробувати підтягти або попустити тросик заднього перемикача.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 13.09.2013, 19:21:35 »
Нажаль версія з тросіком відпадає, все чітко відрегульовано, передачі переключаються чітко і без проблем. Також замітив, що коли ланцюг на самій більшій зірці, то получається що з лівої сторони до зірок не тре, бо їх нема, а з правої сторони ланцюг не зачіпає меншу зірку, тому схиляюся до версії про поганий ланцюг. Напевно прийдеться тьопати до МастерБайку, може там щось порадять..

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 13.09.2013, 19:45:36 »
Нажаль версія з тросіком відпадає, все чітко відрегульовано, передачі переключаються чітко і без проблем. Також замітив, що коли ланцюг на самій більшій зірці, то получається що з лівої сторони до зірок не тре, бо їх нема, а з правої сторони ланцюг не зачіпає меншу зірку, тому схиляюся до версії про поганий ланцюг. Напевно прийдеться тьопати до МастерБайку, може там щось порадять..
Ланцюг був добрий і одразу став поганий? Ланцюг і касета раніше працювали у парі, чи може касета нова, а ланцюг старий? Якщо були у парі, тоді перевер чи добре затягнув касету на хабі.

Offline GreGoRIO

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 068-624-27-29
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 13.09.2013, 19:51:14 »
якшо в тебе було 7 чи 8 зірок, а зараз 9 чи 10 то ланцюг треба інший, тобто вужчий! Широкий ланц зачіпае бокові зірки, от і скаче... В тому по ходу і трібл.
І доречі заміть, чи проскакуе ланц коли сильно натиснути на редалтки, чи він не іде по верхніх точках задньоі зірки, можливо в тебе ланц просто ростянутий...
Ну а 3 варіант це те шо ланц задовгий. Або задня перекидка занадто назад потягнута болтом, але сумніваюся!
А якшо маеш бажння, то можеш підкотити в понеділок в центр, біля фонтану де укртелеком, гляну та й попробую підказати щось... Я там з 8 до 17 год.
Успіхів з вирішенням проблеми!!!
068-шість-242729
« Останнє редагування: 13.09.2013, 19:59:40 від GreGoRIO »
CUBE ANALOG & ХВЗ Старт Шосе

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 13.09.2013, 19:58:52 »
Наперед дякую, постараюсь пораніше з роботи втікти, буду десь біля 16 години там. Доречі кількість зірок не міняв, було 7 і потім поставив також 7, єдина різниця так в тому що раніше були зірки ті які накручуються на різьбу, а купив нову втулку і зірки які просто вставляються в ту втулку(не знаю як ці два типа зірок називаються  *No*)

Offline GreGoRIO

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 068-624-27-29
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 13.09.2013, 20:03:08 »
перші під накрутку в народі називають, а другі під касету. Якшо помилився, то виправляйте...
Я до 17:30 то ж можеш не тікати!
« Останнє редагування: 13.09.2013, 20:09:46 від GreGoRIO »
CUBE ANALOG & ХВЗ Старт Шосе

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 13.09.2013, 20:11:18 »
А як я тебе впізнаю?
Чи може зателефонувати по номеру що в тебе в профілі?

Offline GreGoRIO

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 068-624-27-29
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 13.09.2013, 20:56:39 »
номер е, передзвонеш перед тим як іхати 068 шість 242729 - Гріша. Або завтра ранком на коновальця підіжджай, буду до 10год, маякни зараз поговоримо шо, як,
CUBE ANALOG & ХВЗ Старт Шосе

Offline GreGoRIO

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 068-624-27-29
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 13.09.2013, 21:23:24 »
напиши свій номер, або пусти маяк, я наберу!
CUBE ANALOG & ХВЗ Старт Шосе

Offline Romchyk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 15.09.2014, 23:56:25 »
Тепер в мене така проблема, що це таке, чому тріщить?
Ardis Atlantic

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 16.09.2014, 07:40:49 »
В мене це було через те, що ланцюг був дуже розтягнутий, а касета(зірки) були нові, через це і потріскувало. Як писали вище, ще може бути через задній переключатель, якщо переключити на іншу передачу а переключатель не перекинув ланцюг, значить не точно відрегульовано.

Offline Romchyk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 18.09.2014, 09:51:01 »
В мене це було через те, що ланцюг був дуже розтягнутий, а касета(зірки) були нові, через це і потріскувало. Як писали вище, ще може бути через задній переключатель, якщо переключити на іншу передачу а переключатель не перекинув ланцюг, значить не точно відрегульовано.
Ні, відрегульовано, почало так потріскувати, здається, після того коли я докрутив гайку(чи як воно там називається) яка скріплює касету, бо дивлюся зірочки дуже розшатані були ну я і закрутив міцніше, і потім змастив ланцюг, і тепер не знаю через що скрипить, попробую розкрутити касету так як було може поможе)
Ardis Atlantic