Тема: Вибір навігатор для грибника.  (Прочитано 2536 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 10.09.2013, 17:32:02 »
Потрібна порада, так як хочу терміново придбати навігатор. Буде використовуватись щоб в лісі "малювати" треки грибних маршрутів + геокешинг + можливість додавати карти укр. доріг(їзда веловсипедом) ну і щоб можна було закачувати карти європейських держав(щоб знову не заблукати у Маґурському національному парку) В неті купа інфи і щоб у ній розібратись і систематизувати тре потратити купу часу якого в мене нема. Декілька годин я все таки копався по просторах нету, але всеодно не все зрозумів. Зокрема,  який об"єм вмонтованої пам"яті є достатнім для перелічених мною потреб. Якя якість безкоштовних карт і де їх брати і т.д? Як себе ведуть навігатори привезені з за кордону, ними можна зразу користуватись чи потрібні ще якісь "танці з бубнами"? Поки що дивився лиш на Ґарміни, до інших виробників так і не добрався. Що собою представляють "магелани" в плані якості підтримання сигналу і т.д?  Цікавить думка людей які мають реальний досвід користування навігаторами. П.С. Поради на зразок "гугіль в поміч" притримайте на інший випадок і просто оминіть цю тему.
« Останнє редагування: 10.09.2013, 20:06:41 від A.F.C. »

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 13.09.2013, 20:04:03 »
Вже неактуально. Купив. Тему можна закрити.