Тема: Вкрали 2 велосипеди, один з них чорно-сірий BERGAMONT Vitox 9.2  (Прочитано 4526 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline stas.sprint

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 02.08.2013, 23:58:26 »
В ніч з 30 на 31 липня на Дружбі з підїзду з домофоном викрали два велосипеди.
Майже новий чорно-сірий BERGAMONT Vitox 9.2 на першому поверсі та  старенький COMANCHE Niagara FS  чорно-оранжевий на другому поверсі. Троси повідкусували.
Міліція в курсі
Будемо вдячні за інформацію
067-3500705 Андрій
На фотці BERGAMONT ще без болотнікив

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 03.08.2013, 17:15:27 »
Ви номерочок рами предоставили б. Ніагара колись досить популярна була в ровербайку. Сам таким вожуся -тіко зеленим, вот в мого кума акурат помаранчевий. Будуть тепер го хлопи в синій формі по вулицях пиняти...

ПС. Бажаю віднайти своїх коней.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 03.08.2013, 19:36:09 »
Нормально так собі хтось придивився.
  Народ, а скільки ще таких тем має створитись щоб не залишати по під'їздах ровери? Тим більше наніч! Хоча теми тут не допоможуть, а тільки власний гіркий досвід.
 Їздив недавно на виклик. Захожу в під'їзд, і не вірю своїм очам, під сходами стоять ТРИ ровера 26-их, один дитячий і коляска. На одному з велів кинулась в очі вилка RS. Короче я був в шоці.
   
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 03.08.2013, 21:51:27 »
Нормально так собі хтось придивився.
  Народ, а скільки ще таких тем має створитись щоб не залишати по під'їздах ровери? Тим більше наніч! Хоча теми тут не допоможуть, а тільки власний гіркий досвід.
 Їздив недавно на виклик. Захожу в під'їзд, і не вірю своїм очам, під сходами стоять ТРИ ровера 26-их, один дитячий і коляска. На одному з велів кинулась в очі вилка RS. Короче я був в шоці.
   
Мабуть роверики - дешево дістались, раз не стараються їх вберегти :)

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 03.08.2013, 22:24:53 »
Ну та так, але тут ще таке - чужі по підїздах з робочими домофонами не ходять - і умикнули швидше за все альбо якісь укурки-алкаші, із сусідів, або - укурки-алкаші із друзів сусідів.

Та шо тут говорити, я й сам часом можу залишити ровер в підїзді без нагляду. Напевне дарма - як вкрадуть, то точно плакати буду  :'(