Тема: Пізнання - процес раціональний?  (Прочитано 6859 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #15 : 09.09.2008, 08:46:33 »
Бляха-муха - як легко посваритися на рівному місці...
А що казати вже про криві місця...
В наступному житті певно буду качкою...

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #16 : 09.09.2008, 09:21:49 »
моя думка Зомбі конкретно загнався...і порада не робись досвідченим туристом..
дай відповідь на питання ти коли перший раз на катамаран сідав ти думав про то все що ти зараз пишеш...? >:(

Сонце, це ти загнався. Я не даю якихось лівих порад. І нічого нереального, абсурдного, іраціонального, заумного, надуманого не писав.
Тема себе вичерпала ще першим постом, тому писати ще раз про штани не буду.
А от якщо тобі хочеться бути досвідченим туристом - велкам. А то мабуть ти вже і сам забув коли сидів на каті в канойній посадці.
Якщо тобі просто хочеться показати, що ти не остання людина у цій галузі - також велкам, Тільки не потрбіно цього робити за рахунок мене, необгруновано критикуючи мої поради.


Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #17 : 09.09.2008, 09:40:31 »
Цитувати
...дай відповідь на питання ти коли перший раз на катамаран сідав ти думав про то все що ти зараз пишеш...? >:(

Сонце, ти хоч читаєш що я пишу? "Одяг на воду - плавки, штани, футболку"? - wе все що, написано в моєму пості.

Я коли вперше збирався на воду вдягався у то що казали. А не сперечався що мені потрібно, а що ні. А не спречався через брак досвіду. Не займався нікому не потрібними теоретичними викладками, нікому не доводив що це має бути так, а та має бути сяк.
Я думаю  в кожного є мотивція відстоювати свою позицію. В мене принаймні через  те що вона висловлена і потребувала підтвердження.

Яка ж  мотивація була в тебе заперечувати мій пост по суті окрім самого заперечення?
Може тобі варто частіше виходити на воду, а  не обмежуватись копіпейстами тем  з форуму турклуба? Може ти засидівся за компом. Може тобі бракує самоствердження в житті. То будь ласка стверджуйся, тільки за рахунок мене тобі це буде робити накладно.



« Останнє редагування: 09.09.2008, 09:42:11 від Zombie [Coffe] »

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #18 : 09.09.2008, 09:53:13 »
...
Ти поступив дуже егоїстично - зміст у своє повідомлення ти заклав (бо це робота того, хто його пише - закладати у нього зміст) а про перетворення змісту в смисл не подбав (бо це моя робота - із змістовного повідомлення витягувати смисл). І шо я мав робити? Для мене блядство лише блядство - те, з чим я в житті ніколи не зіштовхувався. Трактувати його потрібно через якісь моделі, які мені, по простоті душевній, не доступні :(.

П.С. Але я не переживаю з цього приводу - в цьому світі безліч речей ("блядство" - одне з них), які створені без врахування мого існування. І хай так буде і надалі.

Трактувати для себе по суті і трактувати для оточуючих - я думаю,  що  в тебе це не тотожно.
Стережися, бо з часом можна і не розірзнити, яке  з трактувань більш вірне. Або взагалі відмовитись від одного з варіантів обираючи приорітет між тою істиною, яка потрібна тобі і тою, що потрібна суспільству.