Тема: Апгрейдити, чи збирати новий?  (Прочитано 3375 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Павло

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 75
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 03.07.2013, 16:23:21 »
маю гібрида з  колесами 28/26 (так було по стандарту), хочу найнер, або мтб, ше не визначився, але покишо немаю фінансів, тому думаю поміняти там вилку і переднє колесо, потім докупити раму до тої вилки і зідбрати інший вел, можливо з обладнанням з цього вела, а може з новим, а може так і лишу цю раму, таяк на найнері не катав, та і мтв нормальних на яких їздив теж було пару штук, цікавить ваша думка, чи буде нормально цей вел, вже з кращою вилкою і колесом, для їзди типу крос кантрі? Що вибрати мтб, чи найнер. Фото нормально закидати не вмію, тому за силкою http://photo.i.ua/user/2731323/376244/11024053/

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 03.07.2013, 18:45:48 »
чи буде нормально цей вел, вже з кращою вилкою і колесом, для їзди типу крос кантрі?
буде нормально
Що вибрати мтб, чи найнер.
це як вибирати між морською рибою і скумбрією
покишо немаю фінансів
я б радив підзбирати грошенят, продати старий, купити новий, ніяких апгрейдів, тільки заміна деталей, які вийшли з ладу
Погода не перешкода

Offline Павло

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 75
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 03.07.2013, 19:30:21 »
буде нормально
  я мав наувазі чи буде норм, якшо переднє буде 29, а заднє 26, сорі, якшо ти так і зрозумів був
  я б радив підзбирати грошенят, продати старий, купити новий
так шоб нормально підзбирати то буде довго, зараз на нулі, найближчим часом зможу вилку хіба купити, якшо лишати цей то я міняв би тільки вилку і колесо, таяк вилка не дуже шось, без регуляторів, блокировки, а на переспективу думав, поставлю на цей назад ту вилку шо була і продам, і докуплю раму під 29, сумісну з тою вилкою, ну і решту обладнання, бо купити новий вел повністю швидше весни не вийде