Тема: Велоніч- 22.06. на 22:06 год . Покатаємось?  (Прочитано 18704 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 25.06.2013, 10:14:25 »

реєструвати свій веб ресурс і робити це через нього.


...розумієте Сім Самураїв, це дуже складне питання...

я наприклад розмістив тут оголошення про велогонку - і вже не знаю чи можна чи ні (коли прочитав ваші дописи)
загалом я на стороні організаторів того дійства - бо Ваші зауваження слушні, але якщо є неадкват учасників - то хіба організатори винні ?????????????????? >:D

от на велодні були люди з пивом відкрито  - то організатор що має кожному давати в трубочку дихати ?????
складне питання....
і ви правильно зауважили , але я повністю на стороні організаторів дійства!!!!
....
« Останнє редагування: 25.06.2013, 10:35:17 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 25.06.2013, 10:38:20 »
Зараз   вже  іде  річ не про сам  захід, а    про  похибки в проведенні.Так  вже заведено в нас, хто нічо не робить  того і не чіпають. А   якщо  не так зробив---то давайте заклюєм! Не думаю, що метою проведення сего дійства було створення  бардаку на  дорогах.Ну  скажіть, мої дороргі , як з такою неоднорідною  толпою може справитись  одна людина , чи навіть три? Так, потрібно вказувати на помилки, для того , щоб на другий раз їх не було, але й потрібно  дружно допомагати у проведенні!!!  :police:
імхо.
саме так. треба вказувати іна помилки і на недопрацьовки і на пофігізм. бо мова іде про життя та здоров"я людей та їх транспортних засобів.  а це відповідальність. стихійне "збірались-поїхали" в групових масових покотеньках не діє. достатньо було б хочаб проконтролювати наявність світла у КОЖНОГО учасника і поставити першого та замикаючого в колоні, щоб група не сильно розтягувалась і їхали менш-більш організовано. а коли організатор поїздки на форумі питає, чи хтось не відстав - імхо щось трохи пішло не так)))
ну то таке, добре шо все добре, але хай краще я побуду Бабою Ягою, аніж на "20 хвилин" з"явиться стаття, котру нам усім буде неприємно читати.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 25.06.2013, 10:46:09 »


я наприклад розмістив тут оголошення про велогонку - і вже не знаю чи можна чи ні (коли прочитав ваші дописи)
можна і суть моїх дописів була дещо про інше. ми імідж та репутацію Шприхи вибудовували роками і, природньо, що мене переймає все, що робиться під іменем або ресурсами  Шприхи.
але не сприймайте це яе снобізм - завжди добре, коли хтось щось робить і в нього це виходить.

Цитувати
загалом я на стороні організаторів того дійства - бо Ваші зауваження слушні, але якщо є неадкват учасників - то хіба організатори винні ?????????????????? >:D
я теж на стороні організаторів, але там одним неадекватом не обійшлось, наскільки я бачу. свої аргументи я виклав вище.

ще раз кажу - я не з метою похоліварити і з огляду що все пройшло гладко - моє бухтіння виглядає дивним. але тим не менше треба вчитись проводити масові поїздки правильно.
одне діло коли я змачився з кимось по асці чи моб і рванули в поля заради свого задовлення.
інше діло - організувати поїздку для групи людей, часто незнайомих та новачків  з метою приєднання їх до гурту - тоді темп катання і цілі зовсім інші - треба вести гурт і супроводжувати тих, хто не сильно може рвати вперед - хоч це може здатись і не сильно цікавим.

Offline Pasha!

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #48 : 25.06.2013, 14:49:26 »
інше діло - організувати поїздку для групи людей, часто незнайомих та новачків  з метою приєднання їх до гурту - тоді темп катання і цілі зовсім інші - треба вести гурт і супроводжувати тих, хто не сильно може рвати вперед - хоч це може здатись і не сильно цікавим.

цілком згідний, я вже про це писав вище ще до самої поїздки але чомусь не прислухались... тому чесно кажучи я і не ризикнув пустить в дорогу, хоча бажання мав дуже сильне. самий найдовший мій заїзд був навколо озера через Білу, тому дуже хотілось спробувати шось серйозніше, але мої передчуття щодо цієї велоночі справдились... загубили б мене точно  :D :D :D тому прошу НІКОМУ не ображатися і просто на майбутнє врахувати нюанси і помилки. наперед узгодити маршрут, бажано без затяжних підйомів, провести реєстрацію при старті наприклад, перевірити чи всі мають тіж ліхтарики наприклад, направляючий і замикаючий, шоб дуже "матьорі" не рвали вперед, це ж дісно не гонка а пропаганда велоруху, щоб то було дійсно не стихійна їзда. і всі могли отримати задоволення від покатушки, спілкування і новим знайомствам. яне діло шо організувати таке дуже складно особливо якшо приїжджають мало знайомі або взагалі незнайомі люди і ти хоч йому кіл теши а він знає своє і рве вперед і на все йому байдуже, але треба до такого прагнути, надіюсь шо помилки будуть враховані і наступного разу я поїду вже з вами, без страху шо серед ночі загублюсь в полі  :D

такшо організовуйте, не помиляється той хто не робить, якшо чимось зможемо то обов'язково поможемо.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #49 : 25.06.2013, 17:25:39 »

цілком згідний.....................,

самий найдовший мій заїзд був навколо озера через Білу :D

такшо організовуйте, .


......мені здається скоро нам важко буде знайти істину. вірніше велоістину!!!
Операція "Квадрокоптер"!

Offline zvena

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 58
  • Карма: +7/-0
  • Стать: Жіноча
  • Небійся змінити життя
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 25.06.2013, 20:45:52 »
1.Насамперед  велике дякую тим , хто став на мій захист :box:                                                                                               
2.Хто хоче , той шукає можливості , хто ні - той шукає причини.
3.Я зрозуміла , що критикують ті які непоїхали. Хоча і їм вдячна за критику.
4.Я тепер знаю , хто буде на наступний рік головою асоціації. і в них це получиться в ідеалі  (я без іроії)
5.Звичайно руки не опускаю і надалі буду старатись організовувати . Надіюсь на вашу підтримку.  :) :) :)
« Останнє редагування: 25.06.2013, 20:52:42 від zvena »

Offline Pasha!

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #51 : 25.06.2013, 21:11:39 »
1.Насамперед  велике дякую тим , хто став на мій захист :box:                                                                                               
2.Хто хоче , той шукає можливості , хто ні - той шукає причини.
3.Я зрозуміла , що критикують ті які непоїхали. Хоча і їм вдячна за критику.
4.Я тепер знаю , хто буде на наступний рік головою асоціації. і в них це получиться в ідеалі  (я без іроії)
5.Звичайно руки не опускаю і надалі буду старатись організовувати . Надіюсь на вашу підтримку.  :) :) :)

сподіваюсь це не в мій адрес, бо я не критикував я лише вніс свої побажання чи пропозиції (потрібне підкреслити) з огляду на таких як я без стажу складних і довгих поїздок, адже хіба я помиляюсь що такі заходи впершу чергу повинні бути якраз для таких новачків як я, бо старожили можуть і так зібратись (вони один одного вже знають, знають шо хто і як можу катати), а ми покишо прості смертні... і я дуже шкодую шо не поїхав, на наступну обов'язково буду.

Offline zvena

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 58
  • Карма: +7/-0
  • Стать: Жіноча
  • Небійся змінити життя
    • Перегляд профілю
« Reply #52 : 25.06.2013, 22:28:56 »
і всі могли отримати задоволення від покатушки, спілкування і новим знайомствам. яне діло шо організувати таке дуже складно особливо якшо приїжджають мало знайомі або взагалі незнайомі люди і ти хоч йому кіл теши а він знає своє і рве вперед і на все йому байдуже, але треба до такого прагнути, надіюсь шо помилки будуть враховані і наступного разу я поїду вже з вами, без страху шо серед ночі загублюсь в полі  :D


Враховуючи це пропоную 7 липня приїхати і підтримати наших учасників у змаганнях крос - кантрі , познайомитись між собою. Можливо проїхати цю трасу Петрики - Острів- Березовиця - Тернопіль вдень і в спокійному режимі

Offline peres

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 178
  • Карма: +10/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #53 : 26.06.2013, 00:01:55 »
Враховуючи це пропоную 7 липня приїхати і підтримати наших учасників у змаганнях крос - кантрі , познайомитись між собою. Можливо проїхати цю трасу Петрики - Острів- Березовиця - Тернопіль вдень і в спокійному режимі

нєєєєє! в день видно всі ями і без комарів скучнувато :D
096 505-2-050, 099 559-6-989 - T@R@S

Offline zvena

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 58
  • Карма: +7/-0
  • Стать: Жіноча
  • Небійся змінити життя
    • Перегляд профілю
« Reply #54 : 26.06.2013, 00:12:18 »
нєєєєє! в день видно всі ями і без комарів скучнувато :D
Зато як поїдуть в ночі то будуть знати трасу напомацки.

Offline Roman5700

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 164
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #55 : 29.06.2013, 18:48:31 »
Вже тиждень минув, а фото так і нема. Вже треба би за наступну вело ніч говорити а ми ще з першої нічого не бачили.

Offline zvena

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 58
  • Карма: +7/-0
  • Стать: Жіноча
  • Небійся змінити життя
    • Перегляд профілю
« Reply #56 : 29.06.2013, 22:37:31 »
Вже тиждень минув, а фото так і нема. Вже треба би за наступну вело ніч говорити а ми ще з першої нічого не бачили.
Просто ніхто не мав фотоапарата. Народ їхав поганяти , а не на фотосесію. І з аппаратом не зручно , але повірте , що ця велоніч людям запамяталась і без фото. Давайте на другу велоніч Ви візьмете. :)

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #57 : 29.06.2013, 23:59:44 »
Еразел вроді шось клацав, але я не впевнений.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline NataSTe

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 22
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #58 : 04.07.2013, 13:27:04 »
він просто відео знімав