Тема: Велоніч- 22.06. на 22:06 год . Покатаємось?  (Прочитано 19078 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 23.06.2013, 19:51:41 »
Руслан, ми їхали через Петрики, і я собі думав, прикольно було б в 00.00  у к-сті 40-ка велосипедистів заїхати до тебе водички попити :laugh:
« Останнє редагування: 23.06.2013, 20:01:11 від vit »
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Pasha!

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 23.06.2013, 21:33:03 »
непогано було б влаштувати ще раз але з продуманим неважким маршрутом, щоб було ще більше людей, а не знову як ви сказали на площі було більше ніж насправді проїхало маршрут, метою повинно бути не велозмагання або велотренування для досвідчених, а саме пропаганда велосипедного руху на тернопільщині

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 24.06.2013, 01:53:17 »
Треба по-любому повторити через 2 тижні.

Offline Aelita

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 506
  • Карма: +155/-11
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 24.06.2013, 10:47:30 »
Тільки обов'язкого треба організувати вогнище і чайок.)

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 24.06.2013, 11:05:46 »
Через два тижні і я вже маю бути на колесах. Так що +1

А цього разу нічні метелики  :police: не чіплялися?
Погода не перешкода

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 24.06.2013, 11:55:45 »
Тільки обов'язкого треба організувати вогнище і чайок.)

 Обов'язково.
 Я вже приблизно знаю співвідношення ваги печеньок до к-сті чоловік.  Цього разу я думав буде ну максимум 15 чол. а вийшло он як. Наступного разу не промахнусь.

 Люди давайте хоч пару фоток!
 
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Pavlik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 345
  • Карма: +108/-1
  • Стать: Чоловіча
  • ACDC
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 24.06.2013, 15:55:30 »
ну від себе тоже напишу
орзанізації імхо не було майже, всі якось криво непонятно куда почали їхати,  маршрут треба було б краще організувати. ми оно з з350 по дворах і всякому такому їхати не могли майже, тому катались в більшості 2.
на обїзній за нами в машини колесо лопнуло на швидкості, тоже апасностє було трохи. і дороги там припаршиві
ну і під кінець людей на драмчику набагато менше було, ніж на початку)
кстате, може хтось має номер Олени в фулкепі, яка на ашані під кінець вже на драмі була?))
хоча було КЛАСНО, я радий що взяв участь!
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,5964.0.html
0672952943
skype damonwatson_

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 24.06.2013, 19:39:32 »
Да,з колесом то був ще той прикол))я аж на обочину втік,не кажучи як ми минали ті "урвища" на дорозі  :).Але є що згадати,а це +.Можливо на наступний раз не буде такого-хто куда,і то деякі так "їздили",що їх бажано навчити як себе поводити у велоколоні,школота одним словом  *dontknow* .І бажано не брати тих-хто немає блимавок,а то підвезуть на капоті...15 грн невеликі гроші.
P/S-до циганки добрались певно тільки ми...
« Останнє редагування: 24.06.2013, 19:44:29 від z350 »

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 24.06.2013, 19:56:54 »
ну від себе тоже напишу
орзанізації імхо не було майже, всі якось криво непонятно куда почали їхати,  маршрут треба було б краще організувати. ми оно з з350 по дворах і всякому такому їхати не могли майже, тому катались в більшості 2.
на обїзній за нами в машини колесо лопнуло на швидкості, тоже апасностє було трохи. і дороги там припаршиві

Да,з колесом то був ще той прикол))я аж на обочину втік,не кажучи як ми минали ті "урвища" на дорозі  :).Але є що згадати,а це +.Можливо на наступний раз не буде такого-хто куда,і то деякі так "їздили",що їх бажано навчити як себе поводити у велоколоні,школота одним словом  *dontknow* .І бажано не брати тих-хто немає блимавок,а то підвезуть на капоті...15 грн невеликі гроші.

ого, о сколько нам открытий чудных...
шо, справді  все було так хаотично?
підозрюю, що починаю холівар, але чесно кажучи, мене непокоїть тенденція організації покотеньок під крилом Шприхи і засобами форуму Шприхи, але без традиційної шприхальскої відповідальності за покотеньку - із супроводжуючими колони, замикаючим і пильнуванням за безпекою і продуманням маршруту. якщо б щось трапилось із кимось з учасників - дурної "слави" Шприсі не уникнути - ніхто б вже не розбирався, хто організатор насправді.
велике прохання до асоціації велосипедистів нашого славного міста або уважніше ставитись до організації масових заїздів або  реєструвати свій веб ресурс і робити це через нього.
сорі, якщо когось образив.
буду дуже радий, якщо виявиться, що мої побоювання марні і все було на високому рівні.
велике прохання об"єктивно відзвітуватись решту учасників.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 24.06.2013, 19:58:59 »
Вроді нікого незагубили?
ага, а ось і підтвердження)))

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 24.06.2013, 21:09:01 »
Навіть не знаю як би я діяв в тій ситуації.
 В темі відписалось близько 10 участників.  приїхало, нехай 50, можливо і більше (я приїхав по десятій, то була ціла площа народу) особисто для мене це був шок. Став свідком як Олю постійно підганяли що до старту, це вибиває з колії. Звичайно, можна було б передбачити, 20 ну 30 участників, але не у 5 разів більше.
  Так, старт старт був не дуже, але далі все втряслося, були досить часті зупинки щоб почекати тих хто відстав, що дуже радувало.
 Всі ми розумієм на чию адресу написано все вище, але зробити так щоб кожному було добре досить важко, особливо коли вперше таке організовуєш.
 Думаю в даній ситуації було б добре мати  підтримку в к-сті 2-ох 3-ох чоловік.   

 З повагою до всіх-всіх, Вітя.     
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 24.06.2013, 22:28:33 »
В славнозвісній секті Дурова,в групі від Тарнополя до Тернополя був запис про велоніч,маршрут,старт і всі діла.Народ там почав писати що це все не офіційно і хто як хоче так .....далі не буду писати)Типу і без шоломів можна,і без освітлення та задніх мигалок.Вот і той народ на мою думку так і зробив,гнали біля Шинку один наперед одного,ніби це були змагання  :o .Це прогулянка вечірнім Тернополем?Чи спрінт?Потрібно пояснити людям-що якщо тебе візьме фура під колеса(((то йому вже нічого не поможе....хоча попробуй їм зараз щось поясни.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 24.06.2013, 23:35:20 »
ого, о сколько нам открытий чудных...
шо, справді  все було так хаотично?
підозрюю, що починаю холівар, але чесно кажучи, мене непокоїть тенденція організації покотеньок під крилом Шприхи і засобами форуму Шприхи, але без традиційної шприхальскої відповідальності за покотеньку - із супроводжуючими колони, замикаючим і пильнуванням за безпекою і продуманням маршруту. якщо б щось трапилось із кимось з учасників - дурної "слави" Шприсі не уникнути - ніхто б вже не розбирався, хто організатор насправді.
велике прохання до асоціації велосипедистів нашого славного міста або уважніше ставитись до організації масових заїздів або  реєструвати свій веб ресурс і робити це через нього.
сорі, якщо когось образив.
буду дуже радий, якщо виявиться, що мої побоювання марні і все було на високому рівні.
велике прохання об"єктивно відзвітуватись решту учасників.

в реалі все було імхо досить паскудно
особливо неприємно що я агітував за ту покотеньку - притому шо я не є організатором і ініциатива була не від мене
колупатися на предмет "Кто виноват?" я не буду, бо не можна ні в чому звинуватити лише того, хто нічого не робить
власне покотеньку я не їздив, бо був дуже недобрий
шодо незайманості репутації "Шприхи" прохання не хвилюватися, я продублював оголошення на крапці - імхо звідтам народ і підтягнувся

« Останнє редагування: 24.06.2013, 23:39:17 від Сім самураїв »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 25.06.2013, 00:03:31 »
Бачу що фоток не буде...... :'(
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 25.06.2013, 09:43:09 »
хотілось, звичайно хотілось побувати на цьому заході, (як і на всіх  заходах стосовно вело)лиш з добиранням проблеми,
але зараз    річ , дивлюсь,  не про те.
Зараз   вже  іде  річ не про сам  захід, а    про  похибки в проведенні.Так  вже заведено в нас, хто нічо не робить  того і не чіпають. А   якщо  не так зробив---то давайте заклюєм! Не думаю, що метою проведення сего дійства було створення  бардаку на  дорогах.Ну  скажіть, мої дороргі , як з такою неоднорідною  толпою може справитись  одна людина , чи навіть три? Так, потрібно вказувати на помилки, для того , щоб на другий раз їх не було, але й потрібно  дружно допомагати у проведенні!!!  :police:
імхо.
« Останнє редагування: 25.06.2013, 10:05:17 від дихлофос »
сонце  в долонях...