Тема: ЗНАЙДЕНО викрадений велосипед FORT ADRENALIN (Львів)  (Прочитано 7422 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Віталій

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 03.06.2013, 17:48:09 »
31.05.2013 грубо виломали ломом два дверних замки з кладочки між поверхами 9 поверхового будинку на Сихові біля Шувару (Львів) і викрали гірський велосипед FORT ADRENALIN DD 2008 (Серійний номер з переду під рулем 181979xxxx). На велосипеді замінена штатна передня вилка на амортизуючу ZOOM-івську зеленого кольору з подовженими трубами, яка відрізняється від основного кольору, масивна і кидається в очі. Передні і задні тормоза дискові. На рулі накладки типу «Роги», спідометр. Рама, до якої кріпиться заднє колесо має прямокутний профіль (не труби). Колеса 26”, підношка масивна чорного кольору, на рамі червона пляшка. Міліцію вже викликав, заяву написав. Дуже прошу вашої допомоги, можливо хтось побачить даний велосипед на вулиці, чи десь на базарі – відгукніться. Мій. тел. 06три848нуль87один Віталій. Дякую.
Фото тут: Фото1, Фото2, Фото3, Фото4


« Останнє редагування: 08.06.2013, 00:08:31 від Віталій »

Offline Віталій

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 08.06.2013, 00:06:57 »
ЗНАЙДЕНО викрадений велосипед FORT ADRENALIN (Львів)
УРА!!! Велосипед знайдено і вилучено працівниками міліції. Скоро я знов зможу прокатнутись парками Львова на моєму улюбленому велосипеді. Думаю всіх цікавить як відбувались пошуки, отже:
Після проведених мною активних пошуків викраденого велосипеда на всіх доступних інтернет-ресурсах де продаються велосипеди, дошках оголошень, блогах, соціальних мережах та газетах з оголошеннями, місцевих покупців велосипедів, веломайстернь та велобазарів, 04.06.13 о 08:17 виявлено розміщене на сайті slando.ua оголошення про продаж мого викраденого велосипеда. На сайті розміщено свіжо зроблені фото. Продавець Роман, контактний телефон 0938871352, місцезнаходження вказано м.Стебник, ціна 1650 грн. Після звернення з даною інформацією у Сихівський районний відділ міліції заступником начальника районного відділу п. Ігорем (Хочу висловити йому окрему подяку за успішно проведену роботу) зроблено телефонний дзвінок до продавця. Роман підтвердив що велосипед продається, але у зв’язку з тим, що велосипед знаходиться у м. Львові не може його показати. На пропозицію зустрітися у м.Львові не погодився та сказав, що 05.06.13 року він буде переміщений у м. Стрий де можна буде його купити. 05.06.13 року Роман, запідозривши що велосипед розшукують працівники міліції, відмовився його продавати та видалив оголошення про продаж мотивуючи це тим, що велосипед продано родичам. Оскільки за період з 04.06.13 08:17 по 05.06.13 19:30 було всього 19 переглядів розміщеного оголошення і враховуючи те, що більшість з переглядів зроблено мною та працівниками міліції – зрозуміло, що велосипед надалі знаходився у Романа у м. Стрий. Отже, злочин є частково розкритим, виявлено особу, яка є викрадачем або має свідомий контакт з безпосереднім викрадачем. п. Ігор вжив оперативних заходів щодо встановлення точного місцезнаходження даної особи з врахуванням виявлених фактів, організував затримання та вилучення викраденого велосипеда за що хочу висловити моє ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!
Я буду наполягати, щоб слідство до кінця розібралося зі скоєним злочином, яке супроводжувалось проникненням в приміщення, викраденням майна та завданням значних збитків, які підпадають під статтю 185 п.3 КК України, виявило безпосередніх викрадачів та притягнуло їх до відповідальності згідно чинного законодавства.
Розуміючи те, що Роман може виявитись просто особою, яка купила викрадений велосипед і намагалась його перепродати дорожче, вважаю за необхідне теж притягнути до відповідальності оскільки він точно знав, що велосипед є викрадено і намагався приховати злочин. Крім того, скупка краденого теж закріплена статтею кримінального кодексу України.
Підсумовуючи все сказане напишу наступне: якщо у вас викрали велосипед – не втрачайте надії! На моєму прикладі показано, що є ймовірність його повернути. Обов’язково звертайтесь до правоохоронних органів та проводьте самостійні пошуки.

Дякую всім небайдужим за співпереживання та відгуки.

P.s. Не потрібно маніакально днями й ночами листати тисячі сторінок з оголошеннями в пошуках викраденого велосипеда! Не забувайте про близьких та рідних людей, які також потребують вашої уваги.

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #2 : 08.06.2013, 00:27:28 »
Вітаю!)
А може не треба аж так жостко наказувати злодія, краще хай заплатить моральне відшкодування і лишається на волі?
думаю після такого нежданчика бажання красти велосипеди відпаде остаточно... 

Offline Віталій

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 08.06.2013, 00:33:41 »
Пропозицій щодо морального відшкодування поки не постувало :)
Я теж думаю, що даний випадок заставить його задуматись і більше не порушувати статті Кримінального Кодексу України  >:D

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 08.06.2013, 12:01:43 »
Вітаю!)
А може не треба аж так жостко наказувати злодія, краще хай заплатить моральне відшкодування і лишається на волі?
думаю після такого нежданчика бажання красти велосипеди відпаде остаточно...
просто відрубати руку і хай лишається на волі...
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

Offline Віталій

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 17.06.2013, 17:07:43 »
Хоча велосипед вже знайдено, до мене зателефонував ще один незнайомий чоловік з номеру 0660752129  і запропонував мені його повернути за винагороду  :). Це ще раз доказує той факт, що шахраї не сплять і вишукують жертву, яка перекаже їм гроші. Будьте уважними і не попадайтесь на аферистів.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 19.06.2013, 12:21:49 »
Імхо варто писати про то заяву в міліцію. То підпадає під шахрайство напевне. А вичислити телефон можна запросто, по тому до яких вишок конектиться, який ІМЕІ використовувався з тим номером і відповідно пробити ІМЕІ на відповідність іншим номерам і так визначити основний номер шахрая. а вже за ним його вичислити.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталій

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 19.06.2013, 14:02:36 »
То підпадає під шахрайство напевне.
То підпадає під дію ст.189 Кримінального кодексу України, а саме ВИМАГАННЯ оскільки мені запропонували повернути велосипед лише за винагороду. Коли я сказав, що грошей не дам мені сказали, що мій велосипед мені не повернуть і я його ніколи не знайду.
Імхо варто писати про то заяву в міліцію.
Я порадився зі знайомими слідчими з іншого рай.відділу чи будуть вжиті заходи і чи зможуть притягнути до відповідальності на що мені сказали що вичислять, затримають - спитають дзвонив по такому номеру, вимагав гроші? А він: я нічого не знаю ні за який велосипед, помилково набрав не той номер і нічого не вимагав, або просто скаже що поприкалувався чи ще шось того плану ... так як розмови записаної нема то доказати, що та людина вимагала гроші дуже важко і як правило так та заява і буде просто лежати. Порада одна нікому не передавати ні в який спосіб ніяких грошей. Хоча якби я свого велосипеда не знайшов - то точно б написав заяву.
А вичислити телефон можна запросто, по тому до яких вишок конектиться, який ІМЕІ використовувався з тим номером і відповідно пробити ІМЕІ на відповідність іншим номерам і так визначити основний номер шахрая. а вже за ним його вичислити.
це для міліції теж не так просто, служби, які надають таку інформацію повністю завалені роботою і вичисляють правопорушників, які вчинили більш важчі злочини, вбивства і тому подібне. Тому вичисляти якогось віртуального вимагача ніхто не буде знаючи що притягнути його до відповідальності не вистачить доказів.