Тема: Нове життя старого велосипеда  (Прочитано 19317 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« : 29.05.2013, 15:58:10 »
Є така тема по Україні: Люди визбирують, в кого який лах де лишився вмирати, його забирають, ремонтують і дарять тим хто собі такої розкоші не може позволити, наприклад по дитбудинкам. Його старість і убогість в такому випадку буде залогом того що його не захапає начальство, вихователі і т.п.

Взагалом чого я це пишу тут... Хочу шоби таке пройшло і в Тернополі. Орієнтовний графік літо/осінь стаскування мотлоху, зима/весна зборка. Роздача на велодні 2014. Орієнтовна к-ть 10-15.

Шо тра до того:

1. Толкового організатора. Я поки почну, шо можу, але всі в курсі який я організатор, тож Думайте хто би міг/хотів.

2. Собсно ровери, для того тра рекламу атракції по інету, фкантактах, по школам/універам. Собсно тра добровольців для розробки флаерків і банерків, люди готові розтаскати, поліпити їх по школам/універам, і промоутери в інеті.

3. З/ч. Частково можна позбирати хлам, шо в кого є. Варто пройтись по майстерням, шоб мусор віддали, шо в них міняють клієнти, вписати з/ч в п.2.

4. Транспорт шоби стаскати мотлох який знайдеться.

5. Місце для того всього (сподіваюсь шо АВТ пробьє по міськраді)

6. Механіки, добровольци. Частину я і сам годен, але не факт шо все потяну.

7. БАБЛО! на недостаючі з/ч, флаєрки.

8. Дані кому, шо і скільки варто віддавати.

Хто шо думає?

Покищо це не чіткий план дій, а оцінка бажання і можливостей.

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #1 : 29.05.2013, 17:05:11 »
Хороша ідея,  підтримую

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 29.05.2013, 19:00:59 »
Хороша ідея,  підтримую
по якому з пунктів?

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #3 : 29.05.2013, 20:16:20 »
Хороша ідея,  підтримую

6,7 пункти

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 30.05.2013, 22:17:02 »
Я так зрозумів, що це були всі можливі запитання/пропозиції по темі? *dontknow*

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 30.05.2013, 22:53:33 »
Ідея хороша в загальному. Долучитись до організації не зможу, а от на рахунок З/Ч буду пробувати помало шукати і по можливості стягати до себе.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 30.05.2013, 23:06:09 »
Ідея хороша в загальному.
От саме цея мене і цікавить. В загальному все понятно і файно, а вот подробиці. Особливо розкрутка теми в інеті. В мене покишо тут не получається... шо вже далі говорити.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 31.05.2013, 12:17:39 »
 ідея нормальна, але її треба доопрацювати. бо непонятно шо ти хочеш більше ремонтувати хлам чи дітям допомогати.

 як на мене давати дітям хлам (хоч і відремонтований) неправильно! :nono:

 в тебе навіть в назві теми Більше йде мови про Ремонт а не про потребу в ровері якійсь окремо взятій дитині.

 та молодець ти !-) але благодійність це ціла філософія а не окремо взятий ровер!

 
Операція "Квадрокоптер"!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 31.05.2013, 14:25:32 »
Тоді викладуй свій варіант філософії...

Моя мисль по сабжу наступна...
1. Є діти (не вірю шо таких нема), яким би хотілось покататись на ровері (хай і на хламі зі шлангами замість скатів і патиком замість руля), але в них такої можливості немає... і не буде.
2. Десь по чердакам і підвалам гниють ровери, до яких господарям уже немає діла(і не буде).
3. Я впевнений шо є люди які готові потрати свій час/гроші на то.

задача: поєднати пп 1 і 2 за участі п.3, причому саме поєднати, чому? див псто №1.

взагалом все просто...

Ше одне... я ше нічого не почав і не почну поки не побачу шляхів вирішення проблем, які можуть виникнути і альтернатив нерішаємим в процесі задачам.

Наприклад при недостачі матеріалу ровери і з/ч можна викупити за копійки гуртом в англії, але їх тра сюда ше приперти. як? треба рішати, є 3 варіанти, але всі хренові. Варіант, по закону провести по таможні, як благодійку, навіть не розглядаю, як нереальний, але якшо в когось є знайомі по "нетрадиційним" церквам, можна попитати в них, вони возять зза бугра херь всяку. І ше це не суперечить п.2, мені пофіг де вони гниють.

З того шо я НЕ бачу як рішити на вже...

1500-2000 на з/ч, транспортні, друк роздатки, викуп велів, решта дріботи.

Розкрутка в неті (ОК, ВК і т.д.).

Слогани/дизайн до роздатки.

Контакти з веломагами.

Місце.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 31.05.2013, 16:28:23 »
...вже не хотів тобі щось мішати в твоїй благій ідеї, але ще пару слів якщо ти не проти ---

"Варіант, по закону провести по таможні, як благодійку, навіть не розглядаю, як нереальний.."
почитай протоколи комісії - це цілком реально...люди завозять багато велів як гуманітрака - надіюсь вона потрапляє нужденним в цьому.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/officialcategory?cat_id=245452728

люди займаються благодійністю завжди.

прочитав твій допис і зрозумів що від ідеї ремонту хламу ти не відмовишся)))

думаю придбати ровер для якоїсь потребуючої дитини ідея супер, просто про це тобі тут не буде кожен писати щоразу бо і так все зрозуміло.

але щодо своєї філософії - то бачу це так:

перший варіант - купити всім миром! ( нас на велодні було зареєстрованих умовно 130 учасників - кожен по 10 грн = 1300 грн).

1300 грн - нормальний велосипед для дитини!
можна і дешевший тоді їх буде 2:   - один для пацана і один для дівчини.

це така спільна акція - маємо в Тернополі  5 велоплощадок по продажу велосипедів . може і з них стось схоче долучитися...

що ще ? а головне -  який велосипед - чи дитячий (що буде по подвірЇ чи дворі їздити) чи такий як з 14 років ???

вірніше на який вік орієнтуватися ?  ( бо треба щоб ця дитина знала елементрані правила)
я проти давати дитині ровер і при цьому одразу без догляду щоб вона виїзджала на дорогу з кучою машин...
треба знати що за нею буде хтось з опікунів доглядати - бо в житті по різному буває, ровер то не іграшка.

ну головне в цій ідеї - це просто збирати гроші на велосипед для якоїсь окремо взятої дитини - сироти...
...треба через міську раду зробити запит і все таке... кому він може бути потрібний цей ровер....цілий ряд організаційних моментів

скажу чесно - збирати гроші на деталі і потім їх ставити бу велосипеди і потім вже віддівати дітям ...ну щось не дуже подобається!
просто розумієш - якщо сказати комусь візьми участь в акції Велосипед для дитини сироти! - то він може дасть 10 грн.
а якщо сказати - дай 10 грн на шатуни , чи ланцюг чи покришку до колеса.....то він трохи не пойме що саме я хочу в нього...
ну не знаю - але так думаю....
якщо ще будуть якісь ідеї то пишіть - може і справді нам від велоспільноти вдасться зробити добру справу, було б непогано!
але я за в будьякому випадку, хочеш варіант з ремонтом - то дам тобі тобі пару всякої всячини - може щось і вибереш велокулібін





Операція "Квадрокоптер"!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 31.05.2013, 21:01:29 »
мене запросто можна переперти, але є ряд моментів:

З помпою дарити 1-2 ровери - тупо... привлікати до того спонсорів ше тупіше... я стою на цифрі 10-15, але не бачу варіанту де взяти 10-20 кгрн на таке.

Питання: чи буде ровер ХВЗ покрашений і відреставрований гіршим ніж базарне гімно за 1000-1500 грн? Який надійніший? Який у випадку чого дешевший в ремонті? Який не вкраде керівництво закладу в який його передадуть? Як на мене відповіді очевидні.

Суть якраз в тому що допомогти може кожен.

Попередньо переговорив з людями в єдній майстерні. Часто міняють з/ч яким ше жити і жити три норм т.о. і віддають шоб не тримати хлам хазяям, а можуть і просити лишити їх на це. Камери не клеять, а міняють. Раз чи 2 клеєна камера ше поживе і поживе(якшо на найдем бобла на нову). По магазам купляють ровери, як правило ті хто вже його мав, і десь він ше є. Там же можна вішати флаера по сабжу.

Вже попередньо домовився про 2 ровера в хз якому стані, але якшо рішаємось, то привезуть.  Якшо ні, то ні.

Руслан, з рештою одна ідея другій не протирічить, якшо знаєш як пробити бабло/ровери нові, я за руками і ногами.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 31.05.2013, 21:15:00 »
по таможні... шоб провести таможню, тра мати рахунки, оплату по безналу свіфтом від організації що везе, договора, вантаж має прибути на таможню, там очищатись... тобто для непрофільної організації це малореально і ніхто того не буде робити, АЛЕ якщо хтось готовий взятись і знає як то зробити простіше, я тільки за.

Якщо подивишся протоколи по свому лінку, то більшість вантажів свідків єгови, адвентистів і решти місіонерських релігійних течій, про що я писав раніше. Це в них така тема бізнесова. Вони везуть за 10% від вартості "гуманітарку" без мита і передають "бесплатно" замовнику. Але цей канал я в свій час просрав і да... я так таскав ровери зі штатів, кому і як, не скажу. Складність теми в тому, що орг. що везе, має мати представництво в країні вибуття і слати сама собі.
« Останнє редагування: 31.05.2013, 21:28:03 від teodor4ik »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 31.05.2013, 21:18:14 »
маємо в Тернополі  5 велоплощадок по продажу велосипедів .
ануке назви кого знаєш крім С+ і РБ там в мене з боссами туго, може з рештою простіше піде.

Доречі, хтось має виходи на "парк загребелля"?

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 31.05.2013, 23:13:31 »
Як на мене то збір коштів і купівля нових роверів це вопше не та тема яку Тед підняв.  І стосовно самостійного збору він "має рацію",    х.з. а може і дві :).  По перше, не тре нікого просити про спонсорську допомогу. Таке враження, що єдине, що ми можем то просити в спонсорів гроші на наші проекти. Зібрати ровер з усілякого добра цілком реальне і значно дешевше завдання, тим більше, що майже кожен з власників велосипеду має якісь кавалки які вже на ровер немодно ставити але і викинути шкода, от в цій справі вони і пригодяться! Думаю, що почати тре із збору старих роверів які можна взяти під Тедовий задум безкоштовно, а потім доукомплектовувати їх тим, що маємо ми усі по ящиках, шуфлядах, гаражах на стриху і ще х.з. де. Ну а потім вже докупити необхідне за гроші!  п.с. То так як колись школярі ходили збирали металолом і макалатуру) Отож питаєм своїх кУлєґів, кумів, сватів, братів цьоток і вуйків, сусідів, сусідів баби і діда в селі і т.д.  Розкуркулення тре зачинати зі Стєчкіна)  Тільки рами зразу тре провіряти на предмет наклейок з темношкірими тьотками з двома вищими освітами (. )( .) бо в дит. будинку не поймуть... :)
« Останнє редагування: 31.05.2013, 23:24:42 від A.F.C. »

Offline malyj

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 26
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 01.06.2013, 01:15:31 »
коли почнеться якийсь збір деталей гукайте, бо вже трошки назбиралось старизни, яку викинути шкода і поставити нема куди.