Тема: Вело-Арт-Бокс!  (Прочитано 2074 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 20.05.2013, 13:33:56 »
Вело Арт Бокс !
Вітаю усіх учасників Шприхи з чудово проведеними Веловихідними!
Є одна ідея! Попробую Вам її запропонувати для обговорення і можливого втілення.
Ідея полягає в наступному – створити  Експозицію, яка буде складатись з велосипедних використаних ланцюгів і вони будуть складені у форму боксерської рукавички. Експозиція буде мати розміри , умовно діаметр – не менше 1 метра) і довжина до 4 метрів, відповідно спереду ударна  сторона до 2 метрів . Конструкція має складатись виключно з використаних велосипедних ланцюгів, потім вона повинна бути покрашена напевно в чорний колір спеціальними балончиками для фарбування. Розміщуватись може на спеціальному невеличкому постаменті - підвищенні в формі колеса.
Робоча назва експозиції – для прикладу «1000 Велосил»
Кількість боксерських рукавичок – одна.
В ній повинно бути втілено умовно рух рукавички за мить до удару.
Тобто щоб експозиція мала свою енергію руху.
Думаю Ви розумієте, тобто є фото велосипеда на стоянці (без руху), а є фото велосипеда в русі під час їзди або змагань наприклад. Тут як показати цей елемент (швидкості) , ще постараюсь докрутити.
Що хочу від Вас?
Хто має бажання долучитись до цього умовно мистецького  проекту – буде супер!
Перше, хто не проти ввійти в конструкторську групу – пишіть!
Якщо в когось є старі ланцюги – ну ви зрозуміли))).
Весь проект буде мати детальний опис і планове поетапне втілення, для можливого залучення спонсорів. Ланцюг можна надавати лише використаний і виключно, який є Вашою власністю!!!
Чесно кажучи не знаю, чи все вдасться зробити …… якщо справді хтось має бажання долучитись, то проведемо організаційний збір конструкторської групи і обговоримо всі питання. Орієнтовно на 1 червня (субота).
Буду радий вашим дописам у цій темі!!!
« Останнє редагування: 20.05.2013, 14:52:59 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!