Тема: хто мив ровера???  (Прочитано 4346 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 15.05.2013, 16:08:00 »
як дехто собі думає, шо сьогодняшній дощ так собі сам взяв і пішов - той помиляється.
нічого в тому світі просто так не відбувається.
єдине виключення - самі по собі родяться безвідповідальні роверисти, яким велосипед помити приперло, але забракло розуму усвідомити що миття ровера неминуче веде до дощових опадів...

в міру моєї обізнаності я підозрюю в митті ровера Ізю, бо хто ще на подібне здатен (((
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 15.05.2013, 16:57:35 »
та не  гони, Стєчкін! Тут   бабки цього  дощу , як  манни з неба чекали! Бо бідкаються, що земелька  суха,  ну а нема дощику-----нема врожаю. Ну  де  тоді барабольку будеш купувати, якщо  в колгоспі не виросте???  :'(
сонце  в долонях...

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 15.05.2013, 17:37:43 »
та не  гони, Стєчкін! Тут   бабки цього  дощу , як  манни з неба чекали! Бо бідкаються, що земелька  суха,  ну а нема дощику-----нема врожаю. Ну  де  тоді барабольку будеш купувати, якщо  в колгоспі не виросте???  :'(

а він єгипетьску купує в сільпо  :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 15.05.2013, 18:07:16 »
та не  гони, Стєчкін! Тут   бабки цього  дощу , як  манни з неба чекали! Бо бідкаються, що земелька  суха,  ну а нема дощику-----нема врожаю. Ну  де  тоді барабольку будеш купувати, якщо  в колгоспі не виросте???  :'(

а не було чого чекати - наступного разу коли не буде дощу окремо запаковуємо скотчем Еразеля, окремо його ровер і дизелем відправляємо в Заліщики...

тепер всі будуть знали через кого бараболя не вродила
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити