Тема: Допоможіть знайти хорошу раму під 28-29 колеса  (Прочитано 13165 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline zap-andrei

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
    • Free Soft
« Reply #15 : 13.07.2013, 18:30:48 »
vitkov можу порадити тобі сайт для комплектуючих може собі щось підбереш http://www.velobazar.com/ більшість комплектуючих заказую там.
keyfot.net.ua - ключі для касперского

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 13.07.2013, 21:24:49 »
Питання до автора теми - скільки вже грошей потрачено і що ще планується купити, щоб велосипед поїхав? Просто мене цікавить, що краще - купити готовий в гарній комплектації чи збирати самому з нових комплектуючих?

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 13.07.2013, 21:47:53 »
Так я  поставив  на 28 обод  шину 29 дюймів і вийшло колесо 29 .
Ширина якраз рішає. Треба щоб ширина обода була співставима з шириною покришки. Якшо в тебе там 19мм то про резину 2 дюйми бажано забути. Оптимально - 25 мм обід, 2,25 покриха.

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #18 : 13.07.2013, 22:31:38 »
Просто мене цікавить, що краще - купити готовий в гарній комплектації чи збирати самому з нових комплектуючих?
Купити...
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 13.07.2013, 23:02:44 »
Просто мене цікавить, що краще - купити готовий в гарній комплектації чи збирати самому з нових комплектуючих?

  Костя, КРАЩЕ - зібрати самому. А от ДЕШЕВШЕ - купити готовий, але не буде того, з перламутровими гудзиками.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 14.07.2013, 12:03:30 »
  Костя, КРАЩЕ - зібрати самому. А от ДЕШЕВШЕ - купити готовий, але не буде того, з перламутровими гудзиками.
Дякую, зрозумів. Буду купляти.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 14.07.2013, 14:21:02 »
простіше всього купити . Я розглядав покупку. за приблизно 6000-6500 грн.  Була проблема

Немає практично проблема купити СПЕШ із рамою 23 так як 22  нероблять.

З келісами також напряг  з рамами 22-23

мій ріст 197  см

Спеш 29 Спорт Діск 2013

Келліс  ТНТ 20    2013

 Скажу так. За 6000 тис  виробники пропонують брендовий велосипед проте економлять на всьому  що тільки можна Включаючи навіс. Думаю що якщо  збирати самому  то вийдеш на суму  6-7 тис  грн і буде те що хочеш . При такій ціні та комплектуючих у тих же брендів велосипеди вартують 9-13 тис  грн .

У мене така ситуація. Збирався купляти велосипед Спеш та  Келіс вибирав між двома моделями  ціна питання  була  6000 СПЕШ та  6700 Келіс.  Чесно кажучи  жалкую  шо  задіяв даний геморой простіше було купити . Проте навіть у томуж Келіс  мені не подобалось багато речей так само як і у  СПЕШІ.  прийшлося  би багато міняти . Тому вирішив складати . При складанні  навіть колір вибираю комплектуючих а не тільки те  що мені виробник  запропонував  СХАВАТИ за такі гроші .

Думаю що висловився зрозуміло  .  Зборка затяглася  так як маю 2 велосипеди і тим більше навіть на них нема коли  їздити . А Зборка   даного просто розтягнута  насолода  яка  в якийсь момент перетвориться у  ту річ котра приносить двойну насолоду від того  що досяг мети . Покупка у магазині річ хороша проте  мимольотна

На даний час  велосипедами більше захоплююсь технічно ніж практично  та спортивно .

Таке собі  хоббі для вільного часу.





даю комплектацію велосипеда келліс  для прикладу.


рама   Kellys RideLite Premium 29 6061 3ple butted - RRC Geometry (Race Ready Concept)
размеры   430mm (17”) / 480mm (19”) / 530mm (21”)
вилка   SR Suntour XCR RL 29, 100mm, coil / Remote Speed Lockout
рул. колонка   KLS Expert integrated
сист. шатунов   KLS Race integrated (44x32x22)
п.переключатель   Shimano Alivio M431 (34.9mm)
з.переключатель   Shimano Deore M591
манетки   Shimano Alivio SL-M430 Rapidfire Plus
кол. скоростей   27
кассета   Sram PG-950-9 (11-34)
цепь   KMC Z99 (114 links)
тормоза   Hayes Dyno Sport Hydraulic Disc 160mm front / 160mm rear
торм. ручки   Hayes Dyno Sport
втулки   Sram MTH-306 Disc (32 holes)
обода   KLS Draft Disc 622 x 19 (32 holes) со спицами stainless steel black
покрышки   Schwalbe Rapid Rob 57-622 (29 x 2.25)
вынос   KLS Expert (diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / 7°)
руль   KLS Expert RiseBar (31.8mm)
подсед. штырь   KLS Expert (diam 30.9mm)
седло   Selle Royal Mach
педали   KLS Master - alloy
грипсы   Kellys Codex 2Density
цена   6790 грн

« Останнє редагування: 14.07.2013, 14:50:27 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 14.07.2013, 14:53:55 »
Дякую за детальну інформацію. Сам проходив через подібне - збирав вілсет. Всі нормальні чоловіки після роботи п'ють пиво і дивляться футбол, а я дивився youtube і вчися шприхувати :) Був момент, коли хотілося той обід розплющити :) Плюси ручної зборки:
1. Загартовує нервову систему.
2. Досвід.
Мінусів так багато, що не хочу перелічувати, головний мінус - ЧАС.

Offline zap-andrei

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
    • Free Soft
« Reply #23 : 16.07.2013, 11:50:35 »
vitkov ,може мені також купити тільки раму а остальне перекинути з старого велосипеда( ,правда вилку думав поставити не 29 а 28 думаю може підійде )Їжджу ним тільки на роботу та й так люблю покататись.

Скажи будь-ласка яка ширина каретки туди йде ,висота рульової ,ширина між перами (на скільки можна поставити касету передач) і яка комплектація йде з рамою?Болотнік є куди вчепити такий щоб на ціле колесо



Ходив в наш магазин приглядався на велосипеди сподобався один http://www.dema-bicycles.com/196/products/2013/cross/lucca  другий http://www.dema-bicycles.com/199/products/2013/cross/merano  Тільки в першому посадка зручна а комплектація так собі а в другому комплект добрий тільки посадка якась не привична .Що можеш порадити?
keyfot.net.ua - ключі для касперского

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 16.07.2013, 13:56:17 »
vitkov ,може мені також купити тільки раму а остальне перекинути з старого велосипеда( ,правда вилку думав поставити не 29 а 28 думаю може підійде )Їжджу ним тільки на роботу та й так люблю покататись.

Скажи будь-ласка яка ширина каретки туди йде ,висота рульової ,ширина між перами (на скільки можна поставити касету передач) і яка комплектація йде з рамою?Болотнік є куди вчепити такий щоб на ціле колесо



Ходив в наш магазин приглядався на велосипеди сподобався один http://www.dema-bicycles.com/196/products/2013/cross/lucca  другий http://www.dema-bicycles.com/199/products/2013/cross/merano  Тільки в першому посадка зручна а комплектація так собі а в другому комплект добрий тільки посадка якась не привична .Що можеш порадити?


Підсиділ 30.9 

ширина між перами ставиш спокіно 29 колесо із  касетою на 9 зірок ---135 мм
( на фото  вище  показані розміри  дивись уважно )

рама універсальна під любий навіс.
Тросовка  із кожухами без обривів або на гідравлічні гальма
Є можливість навіть кріпити багажник вже  є місця з різьбою

каретка  73x113

Висота стакана рульової незнаю ще треба  поміряти тоді скажу
вгорі маєш всі розміри на фото  може там щось побачиш

рульова поставив таку

Рулевая колонка 1 1/8" BBB BHP-51 Semi-Integrated - это высококачественная полу-интегрированная рулевая с диаметром чашки 44 мм. Рулевая колонка BBB BHP-51 Semi-Integrated построена на основе высококачественных герметичных промышленных хром-молибденовых подшипников, обеспечивающих потрясающее качество работы и длительный срок службы.

має бути щось таке



для моїх 197 примірявши раму скажу так . рама величенька.. навіть мені здається шо той винос що маю на 110 мм буде завеликий.. :o :o :o

« Останнє редагування: 16.07.2013, 14:27:48 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline zap-andrei

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
    • Free Soft
« Reply #25 : 16.07.2013, 23:44:35 »
vitkov дякую за розмір от тільки висоту рульової  роздивитися не годен через то що падала тінь на цифри ,як би ще взнати її висоту?
А от для болотніків є там кріплення ,бо часто попадаю в дощ.
  З фотографії видно що велосипед вийшов великий ,але я тобі скажу що то же їжджу на великому при своїх 92 кг. + рюкзак.Це твій знайомий чи довго він їздить на ньому?

На рахунок підшипників в рульовій я тобі скажу катаю десь років 9 на віночках і ні разу не міняв пашут як рідненькі.
keyfot.net.ua - ключі для касперского

Offline mef

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 14.11.2013, 11:49:25 »
Я то же сподіваюся що власник відпишеться - як відчуття від свого нового коня,хотів би з ним зустрітися подивитися що вийшла за конячка   *tramplin_m*
 хочу собі купити таку раму тільки поставити 28 колесо

Може хтось знає ще сайт де є рами,а то знайти ніяк не можу одні 26

Тримай: http://velosiped.com/category/ramy/mtb-0

Під 29" колеса - моделі TNT 50 та TNT 70