Тема: вилка zoom 386  (Прочитано 16450 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Pasha!

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 20.04.2013, 16:41:30 »
Недавно придбав велосипед з вилкою zoom 386
при їзді вона взагалі не реагує на бордюри і т.д. підкажіть як можна на ній настроїти жорсткість пружини

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 20.04.2013, 19:34:40 »
А що ти очікував від велосипеда за 1000 гривень?

Offline Pasha!

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 20.04.2013, 19:39:29 »
А що ти очікував від велосипеда за 1000 гривень?

ну таку вилку ставлять і на велосипеди за 3к, але питання було інше  :) а саме чи можна шось зробити з цим і чи взагалі вона з амортизатором, чи це просто ригід?

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 20.04.2013, 19:54:03 »
і не те, і не інше. Амортизатор, це пристрій, який перетворює паразитну енергію відскоку в нагрів масла. В даному екземплярі немає масла, є просто 2 пружини, розраховані на кілограм 100. Як варіант - викинути одну з них, стане легше зжиматися, але внутрішнє тертя і люфти все одно не дозволять їй плавно реагувати на нерівності.

Offline Pasha!

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 20.04.2013, 19:55:37 »
о це вже шось цікавіше, дякую а якшо замінити пружини на менш жорсткі?

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 20.04.2013, 21:43:58 »
ха-ха, на офіційному постері написано "adjustabRe preload"

Ну не знаю. Задоволення все одно мало. краще її зняти в вчепити жорстку, хоч не будеш возити 2 кілограми мертвого грузу

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 20.04.2013, 22:05:48 »
дійсно витягни одну пружину, тільки треба інструмент мати, щоб її розібрати, може хтось з шприхалів тобі позичить.

Offline Pasha!

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 20.04.2013, 22:11:27 »
ну інструмент думаю то таке... наскільки я зрозумів там проблема в довжині шестигранного ключа тут можна щось придумати не страшна наука, і якщо вже розбирати то думаю краще поміняти на менш жорсткі ніж витягувати одну з двох.

Frenky, я от не розумію вже не вперше стикаюсь з накрученням теми навколо ваги, ну більше на 2 кг і що? це ж не шосейний чи якийсь інший байк для перегонів... крім того з такою вилкою або її заміною жорсткою, по наших Тернопільських дорогах сильно не вижмеш так-що думаю вага не дуже критична у всякому разі у моєму випадку

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 20.04.2013, 22:46:39 »
Просто знайомий шпирихаль Vit витягнув одну з пружин і був дуже задоволений результатом, тому не думаю, що є смисл шукати менш жорсткі.

Offline Pasha!

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 20.04.2013, 22:55:19 »
але рівномірність сил на ножках вилки тоді буде неоднаковим.. цікаво чи це не призведе до яигось поступових змін і виведення із ладу інших деталей велосипеда?

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #10 : 20.04.2013, 23:19:58 »
але рівномірність сил на ножках вилки тоді буде неоднаковим.. цікаво чи це не призведе до яигось поступових змін і виведення із ладу інших деталей велосипеда?
В хороших вилок пружина(вита чи повітряна) є в одній нозі, за винятком деяких двохкоронок і сородичів для рубилова.

Но в даному випадку, френкі правий, викинути і поставити люмінієву жорстку.
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 20.04.2013, 23:31:56 »
вилка ше та  :D всі настройки там для того хоч шоб шось написати в характеристиках))), пробуй витягнути пружину, Еразель вон витягнув і всьо нормально. змастити погрубше солідолом шоб скользило. хз, викинути її, але як не плануєш обновку, то пробуй шось мути, для початку розібрати і глянути шо там напхали.

жорстка не вихід, ліпше нормальну пружинну ніж жорстку. не слухай тих шосерів на мтб  :)
« Останнє редагування: 20.04.2013, 23:36:49 від Andrizzio »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 21.04.2013, 00:00:22 »
але рівномірність сил на ножках вилки тоді буде неоднаковим.. цікаво чи це не призведе до яигось поступових змін і виведення із ладу інших деталей велосипеда?
Залежно від того як часто і скільки ти ганяєш на вело, я таку вилку втовк за 1,5 сезона - дешевий стоковий елемент, тому відсутність однієї пружини в штанах вилки зробить її хід м'якшим, але не продовжить термін експлуатації...

P. S. Я катався на вело Віктора (vit), в нього одна пружина в вилці... На мою вагу 96 кг. ефект конкретний, провалюється майже повністю, мені було некомфортно...

Збирай ₴$€£ на нову або б/у вилку...
« Останнє редагування: 21.04.2013, 16:54:54 від Schults »
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

Offline Pasha!

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 21.04.2013, 08:46:40 »
Цитувати
Залежно від того як часто і скільки ти ганяєш на вело
Schults, ну якшо не рашувати в дитинстві всяких Аістів, Орленків і України то це мій перший ровер, і я його взяв для проби шоб зрозуміти чи дісно я хочу катати і якшо так то шо мені в майбутньому треба.

Цитувати
Збирай ₴$€£ на нову або б/у вилку...

я їх впринципі маю просто купляти нерозбираючись шо до чого не варто викидати чималі гроші. От позджу і якшо дісно виявиться що це моє, то буду звісно купляти шось краще, подетально, сам збирати, але це вже буде обдумано і коли я буду знати чому так а не інакше. Це так би мовити дишева пробна модель  :)

Цитувати
я таку вилку втовк за 1,5 сезона
що означає втовк? просто мені цікаво чим саме проявляється я так розумію її поломка, якшо внеї пружина жорстка аж капецю а корпус металічний, то чк можна її поламати?  :o Я думав шо я просто її викину :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #14 : 21.04.2013, 09:02:20 »
Корпус металічний, а башинги то пластикові. Розбиваються вони і вилка злобно люфтить.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.