Тема: Викрадення велосипедів!!!  (Прочитано 18862 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« : 27.08.2008, 15:29:55 »
За останній тиждень (мо 1,5) я чув про викрадення трьох велосипедів

Перші два були викрадені в мому дворі. Двоє хлорців приїхали, причіпили біля підїзду до слупиків, а коли вийшли то ні байків, ні сліду їх просування видно не було. 
п.с. приїжджали не до мене )))

Третій був викрадений з підвалу.

Злодії велосипедів розвиваються тому хочу наголосити, що велосипед треба залишати обовязково прищіпнутим і на як можна менший термін без нагляду, а то і взагалі без нагляду не залишати.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #1 : 27.08.2008, 16:30:14 »
Звісно треба бути пильним.
Я от не купував причіпки, щоб не було спокуси причепити і залишити.
Бо не залишаю ніколи без нагляду.
(одного разу як їздив "соло" у Підкамінь, то таки довелося залишити неприщепнутим біля магазину, щоб купити води і провізії)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 28.08.2008, 09:07:33 »
Враховуючи зарашні реалії, то таки так, навіть "прищепка" вже не є гарантією того що велосипед не "с3.14здять". Обнагліли крадії наніц. Розвелося просто купа індивідумів які хочуть мати річ, а плвтити за неї нехочуть. Та й підвищення класу велосипедів на яких катає народ теж сприяє збільшеню викрадень. Адже якщо раніше ціна велосипеда в середньостатистичного велосипедиста була 500-700 грн то зараз вже 2-3 тисячі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline rozdobko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 28.08.2008, 09:53:26 »
та всеодно вони на них катати не будуть, продадуть за безціннь нашу мрію ........

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #4 : 28.08.2008, 10:13:42 »
Добре, хоч крадіїї не дуже розбираються в навісах, то крадуть глямурні  "MTB"-CITY велосипеди

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 28.08.2008, 10:26:49 »
десь читав що продвинуті райдери практикують привести свій велосипед до нетоварного вигляду - в розумінні візуально його спохабити - поцарапати, подерти краску, не мити - тоді меньша ймовірність що хтось на таке "барахло" спокуситься - хоча велик може бути зібраний з топових деталей - от таке життя. :)

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #6 : 28.08.2008, 10:32:46 »
Це мені нагадує фразу  з анекдоту:  "Бороду то я сбрею, а умище куда девать?"

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 28.08.2008, 12:03:05 »
Сусід розказував, що бачив на власні очі, як роверист прищепнув свій вел і зайшов в магазин, а через 5 хв. підійшов хлопака з кусаками, перекусив трос, сів і поїхав. І то зайняло півтори хвилини. От і весь захист від защіпки...
Крупний рогатий Scott

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #8 : 28.08.2008, 12:20:50 »
Переселятися треба подалі від такого сусіди.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #9 : 28.08.2008, 12:22:37 »
памятаю хтось (може то навіть еразел був) розказував про такий спосіб боротьби з викраденнями, як переключення ровера на найнижчу з можливих передачу :). Тоді викрадач, сідаючи на ровер, починає інтенсивно курити педалі, "забовтується" і або падає або кидає ровер і схопившись за голову і криками, "А-А-А-А-А, пороблено" тікає геть :)

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 28.08.2008, 12:24:26 »
А ще краще, сідло і переднє колесо знімати і забирати з собою  :D
Крупний рогатий Scott

Offline Ulka

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 301
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 28.08.2008, 14:18:08 »
той тросик яким ми ровера припинаємо можна і попроще відкрити. я колись на роботу приїхала прищіпнула, а ключі то дома лишилися, так я молотком стукнула по самій защіпці і відкрилося, я була в шоці. але маю дома ше два тросики, попробувала на них... то саме... навіть сильно не треба бити... :o
можливо ті товсті троси не так легко відкрити, але якщо там та ж защіпка то безпроблем....
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))

Offline rozdobko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 28.08.2008, 16:51:17 »
ну просто наука на ет що не потрібно залишати надовго вела свого. я наприклад не можу  припнявши його кожних 3-5 хв не зиркнути чи він ще є. а коли не припинаю то мені здається що зараз мають бігти і стиряти вела...от так то.......може й добре , а може й ні o^-o

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 13.07.2009, 23:00:22 »
ну просто наука на ет що не потрібно залишати надовго вела свого. я наприклад не можу  припнявши його кожних 3-5 хв не зиркнути чи він ще є. а коли не припинаю то мені здається що зараз мають бігти і стиряти вела...от так то.......може й добре , а може й ні o^-o

я би задовбався щотри хвилини бігати...

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #14 : 14.07.2009, 00:04:17 »
я би задовбався щотри хвилини бігати...

ну не хочеться наврочити, але тобі Тед то насправді найнебезпечніше.
Твій вел вже конкретно намелькався всім. І то не тільки шприхарям, але й конокрадам. Певне тіко камери і рятують.
Я часом свій вел в парковках (переважно біля мерії) взагалі без прищіпки лишаю на годину дві. Але надіюся в тому випадку на камери, і на випадковість того, що злодій якраз в той момент не буде йти вулицею.

Плюс той, що ровер - малоліквідний товар. Фактично швидко сплавити його за хорошу ціну в Тернополі необізнаній людині важко. Але як вже появиться якийсь спец по вєліках - то пісєц всім. Налагодить продажі десь в ЛЬвові..в вінниці, то ховайсяя хто може!!!