Тема: Викрадення велосипедів!!!  (Прочитано 20031 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 14.07.2009, 10:17:03 »
ну не хочеться наврочити, але тобі Тед то насправді найнебезпечніше.
Твій вел вже конкретно намелькався всім. І то не тільки шприхарям, але й конокрадам. Певне тіко камери і рятують.
Я часом свій вел в парковках (переважно біля мерії) взагалі без прищіпки лишаю на годину дві. Але надіюся в тому випадку на камери, і на випадковість того, що злодій якраз в той момент не буде йти вулицею.

Плюс той, що ровер - малоліквідний товар. Фактично швидко сплавити його за хорошу ціну в Тернополі необізнаній людині важко. Але як вже появиться якийсь спец по вєліках - то пісєц всім. Налагодить продажі десь в ЛЬвові..в вінниці, то ховайсяя хто може!!!

певно рятує то шо він ублюдочний... до сідла мало хто дострибне, вулиця куполюдна і т.д...

ПеС. Янек дело кажеш, може то мені перекваліфікуватись? налагодити ринки збуту... інфа про нормальні ровери(і де вони стоять) вся тут є... обладнання для покраски/поклейки є... інструмент для зібрати/розібрати тоже є (якшо шо сусід на москвичу поможе..), гаражик тихий є...
Хто до мене в банду????

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #16 : 14.07.2009, 16:05:29 »
Цитувати
Хто до мене в банду????


ПЕши в прІват!  :russian:
« Останнє редагування: 14.07.2009, 16:34:17 від bhagavan »

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 14.07.2009, 16:20:32 »
Сусід розказував, що бачив на власні очі, як роверист прищепнув свій вел і зайшов в магазин, а через 5 хв. підійшов хлопака з кусаками, перекусив трос, сів і поїхав. І то зайняло півтори хвилини. От і весь захист від защіпки...


такі є різних розмірів, за 120 -150 грн то така шо трос 1,5 - 2 см перкусить так шо ліпше все таки без нагляду не лишати
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 14.07.2009, 17:56:47 »
Я часом свій вел в парковках (переважно біля мерії) взагалі без прищіпки лишаю на годину дві. Але надіюся в тому випадку на камери, і на випадковість того, що злодій якраз в той момент не буде йти вулицею.

надіятись на відеокамери - останнє діло... якщо вкрадуть вел - в більшості випадків, ти просто зможеш дізнатися в котрій точно годині це сталося, і все..., якихось особливих прикмет злодія ти явно не побачиш. Хіба що він підійде до камери ДУЖЕ близько і подивиться прямо в неї  :D
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

CoRacK

  • Гість
« Reply #19 : 14.07.2009, 18:19:27 »
Найкращий охоронець велосипеда - це метровий дуже >:D >:D >:D  вовкодав (або дуже розумний і  *kachok*), припнятий ланцюгом до ровера і місця стоянки. Ніякий злодій до такої псини не підійде *No*, ну хіба з дробовиком :nono:, але я щось не бачив, щоб по Тернополю ходили люди з дробовиками :D :D.

P. S. В інших випадках я лишаю велосипед або під наглядом друзів, або припнятий, але так, щоб він був постійно на видноті і щоб я встиг вискочити до нього за кілька секунд. А на рахунок найнижчої передачі я не зовсім згідний, бо з неї легко рушити з місця, я ставлю на найвищу, злодій точно на такій передачі просто не рушить з місця :D, а навіть якщо і рушить *kachok*, то дуже повільно :).
« Останнє редагування: 14.07.2009, 18:27:28 від CoRacK »

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #20 : 14.07.2009, 19:22:43 »
Щодо передач - то імхо Коракова теорія правильніша.

Я ще один варіант експерементував - коли лишав ровер, то цепку ставив на на найнищу, а передачу, вже після зупинки, перекручував на найвищу - тоді типу при старті ланц починає крепко стрибати по зірочках, і навіть є вірогідність впасти..

ПРавда в 100% випадків до ровера ніхто чужий не підходив, а на той прикол, з замученими передачами ловився я сам - що дуже мене злило.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 14.07.2009, 21:11:45 »
Я ще один варіант експерементував - коли лишав ровер, то цепку ставив на на найнищу, а передачу, вже після зупинки, перекручував на найвищу - тоді типу при старті ланц починає крепко стрибати по зірочках, і навіть є вірогідність впасти..

ПРавда в 100% випадків до ровера ніхто чужий не підходив, а на той прикол, з замученими передачами ловився я сам - що дуже мене злило.

впав? :P...

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #22 : 14.07.2009, 23:33:30 »
Цитувати
впав? :P...

ТА НЄ..ПРОСТО ПОМАТЮКАВСЯ І ПОЇХАВ ДАЛІ:)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #23 : 17.09.2009, 11:05:15 »
нарив на "нефарті"

Пока погода позволяет - еззжу на работу на велосипеде. Точнее ездил. Сегодня среди бела дня перекусили замок, которым я его привязывал, и увезли в неизвестном направлении. Камеры наблюдения ничего как обычно не увидели. В такие поездки обычно денег не брал, поэтому пришлось топать пешком по темноте (а район там надо сказать, небезопасный). И пусть он был не такой крутой и уже не новый, все равно жалко и ужасно обидно. А за окном crysis в супер реалистичном 3D и не факт что на следующее лето удастся купит себе что-то взамен. Вот такой вот нефарт... ЗЫ: у подруги муж каждое лето путешествует на велике. У него крутая тачка, собранная на заказ по дего параметры, и другому человеку будет просто неудобно на нем ездить. Так вот, его утащили из гостиницы с балкона(!) третьего этажа(!!) привязанный(!!!). Вот такие вот у нас велосипедные нефарты...
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #24 : 17.09.2009, 12:04:04 »
Висновок: ніколи не залишати на видному місці без постійного нагляду.

Що я і роблю. Надворі я з ним нерозлучний. Або хтось один лишається і дивиться.
А вдома стоять в житловому приміщенні.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Alexxx

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 217
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Cannondale Trail 5
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 24.03.2015, 14:39:44 »
http://www.0352.ua/news/776311

Прям як афіша в кінотеатрі!!

Offline Light

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 33
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 05.04.2015, 16:10:14 »
Невдала спроба вкрасти велосипед.

Опубліковано у Львівській групі.

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 05.04.2015, 16:16:27 »
На живця брали.. а той шо на шухері(колега злодія) стояв міг прибігти руки закрутити і сказати шо він мент і сам відвести його в сторону. Але то таке. Відос може бути постановкою щоб зібрати лайків нв ютубі. )))) 
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.