Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Попрошайнічиство і обмін

(1/13) > >>

Erazel I-st:
Вирішив створити тему де б ми могли писати всякі запити на "бЕзводздмЕзне" дарування або обмін на інший дрібязок всяких запчастин. Створюю по шкурних інтересах  :).
 На разі мені треба якусь покришку 1,9-2,1. Любу, лиш би живу. Бо купив велосипед, а там покришки в мікротріщинах(тобто їх не видно, але коли гнути гуму то вони стають помітні, походу гума потвердла і потріскалась), страшновато їздити на такому.  А грошей ВЗАГАЛІ немаю. задню гуму найшов у себе Максіс Томагав з року 2007 в хорошому стані  8) а ось для переду нічого немаю. Ну не 2,5 танкову ж туди вішати.

Сам ж , наразі, можу запронувати пластикові педалі. Може комусь знадобляться(ну мало як можуть пригодитися). Також маю ротор 160мм якийсь неясний(точно не авід і не хаєс, може якийсь Тектор). Але його ще зняти треба з колеса старого.

worm:
люба то підхотить noname? В мене десь має дві бути покришки із камерами ящо не помиляюсь 2.1

Erazel I-st:

--- Цитата: worm від 03.03.2013, 09:58:50 ---люба то підхотить noname? В мене десь має дві бути покришки із камерами ящо не помиляюсь 2.1

--- End quote ---
та люба, лиш би жива. Тобто така на якій не страшно 50 км від тернополя відїхати. Один чорт десь в квітні сподіваюсь нову гуму покупляти на велосипеди.

Erazel I-st:
Також в теорії має звільнитися у мене один тормоз тектро механіка. Але він без переходніка, бо кріпився прямо на вилку. Але при потребі можу з кимось поділитися  :)

A.F.C.:
Маю  покришки (контіненталь твістер-2шт і ше якісь контіненталі -2 шт). Явні ушкодження відсутні. Зняв бо вже були трохи лисі. Якщо підходить, то вони твої.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version