Тема: Порадьте. Б/у Gazelle W2 MTB чи новий MTB  (Прочитано 10771 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline rontsse

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 28.12.2012, 18:35:39 »
Добрий день. Хочу попросити вашої поради на рахунок ось цього велосипеда Gazelle W2.
В інтернеті на жаль дуже мало інформації про нього, так як фірма Gazelle взагалі припинила випускати цю серію ймовірно, ще в 2011 році.
Його характеристики:
передній перемикач - Shimano Deore,
задній перемикач - Shimano Deore LX,
манетки - Shimano Deore
вилка - Rock Shox Dart 2 (+ Lock Out),
гальма - Shimano Deore V-Brake,
втулки - Deore
кількість швидкостей - 27,
колеса - 26 ",
обода - Airline.one
шини -Vredestein Tiger claw xc 6,
сідло - Selle Royal.
педалі - я звернув увагу на низьку якість педалей - але продавець запевнив мене, що він їх замінить мені безкоштовно на хороші.


Привезений він з Голландії. Я оглядав його і можу сказати, що він практично новий і на ньому дуже мало їздили. За нього просять 470 $. І за таку суму я в нас куплю хіба щось типу Giant Revel1, або Mongoose Tyax Comp. Але у них на порядок гірша трансмісія буде, також слабша вилка і так далі. Єдине, що вони мають дискові гальма. Цей же велосипед має всі кріплення для дискових гальм, і при бажанні, можна встановити останні.
Хочу у вас запитати, якщо перекидки практично нові, то я можу не переживати, що Deore LX буде погано переключати передачі, незважаючи на те, що вона 2008 року? Варто мені купувати такий велосипед, або краще купити новий за такі ж гроші?? Дякую.

Нижче я подав фотографії цього байка.
[spoiler]






[/spoiler]

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 28.12.2012, 20:46:37 »
судячи по фото він новий - наклейки на рамі, стан протекторіві т.д.
тут вилка одна 1000 грн.
обвіс хороший.

Offline rontsse

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 28.12.2012, 21:12:08 »
Він мені також тим і сподобався, тим більше, що рама 48см, якраз під мій зріст. Хоча вигляд в нього , порівнюючи з новими велосипедами не дуже яскравий. Проте мене підкупила трансмісія, вилка і руль, на якому одні Deore написи.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 28.12.2012, 23:35:33 »
В інтернеті на жаль дуже мало інформації про нього, так як фірма Gazelle взагалі припинила випускати цю серію ймовірно, ще в 2011 році.
[/spoiler]

 Не звертайте увагу на те що написано на рамі, ровер складається з компонентів, на їх рівень і треба зважати.
 
 Ровер однозначно вартує своїх грошей, немає до чого придертися, а те шо педалі погані, скажу так - ймовірно таке що він продавався взагалі без педалей (так іноді продають брендові вели, бо педалі для велосипедиста то як взуття для пішохода) а вже хтось поставив які були. 
 Навіть не вагайтесь.   
.





Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 29.12.2012, 00:37:49 »
цей ровер дуже класний. я би взяв. А бюджетні дискарі - то все одно єрунда. хороші будуть як пів того велосипеда коштувати. поміняєш згодом

Offline rontsse

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 29.12.2012, 08:49:08 »
Дякую вам за відповіді. Я виставляв цю тему на обговорення на 5ти форумах, і тільки тут отримав відповідь на яку чекав. На bikeradarі мені сказали, що велосипед поганий, трансмісія там примітивна (яка ж тоді не примітивна), на інших казали, що дискові гальма це важливо, система це не настільки важливо, якщо стоїть Acera/Alivio. А тут чітка відповідь. Дякую вам. Коли куплю цей байк напишу вже в вітці форуму, з більш детальними фотками. Ну основне чим мене захопив цей велосипед - написів Diore там напевне штук десять  :). То ж щераз дякую за допомогу в виборі - я мучив себе і вас на форумах десь 2 тижні.