Загальний > Здоров'я

роль окулярів.

(1/3) > >>

дихлофос:
Вирішив я вчора  катнути  , поки ще сніг непадає.Бо хто зна, скільки ще тої погоди ,та й дні такі короткі...
Отож виїхав  я  на трасу і  гайда.Все би нічо , лиш вітер дошкуляв- і холодний і зустрічний. Коли вертався назад , то рухався
за вітром.Кайф! Тримаєш  собі 42-43 і балдієш.При черговому розїзді з камазом, що віз кукурузу,вітром зірвало пару зерен і одно мені попало  нижче ока. Ефект був  такий, ніби  хтось поцілив  з рогатки ,навіть сльози виступили. А   я полінувався окуляри вбрати , хоча і мав при собі. Мда , шлем  вже вбираю ,то ж за обовязок будуть і окуляри. Добре  що те зерно непопало вище...

Ruslan 75:
 :) в цій темі є раціональне ЗЕРНО!
... між іншим - добре що все обійшлось зерном з кукурудзи!
бо зараз Камази ще возять цукровий буряк - то тут би вже було без варіантів!-)
кожен який пролетів мимо нас - нове наше народження!!!)))

і між іншим про зерно..))

пригадуєте жарт з камеді клаб ? - приїзджає податкова в колгосп і питає голову колгоспу де зерно
а він сидить в лексусі і каже -
миші з'їли!-) :D

Andrizzio:
возять камінь цеглу і дошки, во то зло реальне

Стечкин:
вот я мушу постійно іздити в окулярах, бо інакше далеко не заїду...

час від часу мушу ті окуляри протирати і постійно стираю з них добрячий шар пилу - виникає питання: як взагалі люди без окулярів їздять?

vitkov:
Якось я іхав раз то жуки майські  літали та так літали  шо голову опускав вниз і час від часу  зиркав куда я  їду. Бо якби  ті  літаючі хоч один попав в око то би було як у страшному сні. Маю  окуляри із змінними  шкелками ..  але невдіваю . Бо практично  все немає колі іздити на тому ровері .все якісь заботи .

Жуки майські

http://ru.wikipedia.org/wiki/Хрущ_майский_восточный
Майские жуки

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version