Тема: Тернопіль:Велосипеди крадуть навіть з балконів  (Прочитано 4503 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 04.11.2012, 20:33:57 »

- У мене вкрали вже другий велосипед, - звернувся у редакцію тернополянин Володимир Осипович. - Ніколи не залишав його не припнутим, а на ніч заносив у під’їзд. Написав заяву в міліцію, але не знайшли ні одного ровера, ні іншого. Тепер придбав собі третій і уже боюся, що знову вкрадуть. Що мені робити? Як вберегти свій велосипед?
Крадіжка велосипедів у Тернополі і справді не рідкість. Згідно зі статистикою міліції, у Тернополі за останній рік вкрали 36 велосипедів. Утім, 13 вкрадених “байків” знайшли та повернули власникам.
Що робити, аби і ваш “двоколісний” не потрапив у цю статистику, ми запиталися у голови “Асоціації велосипедистів Тернополя” Андрія Яновича.
- Насамперед велосипеди не слід часто залишати на одному й тому ж місті, - каже Андрій Янович. - Злодій може помітити його і прийти в інший день з інструментом для крадіжки. Окрім того, на зиму ровер варто сховати у надійне місце — у гараж, підвал, у квартирі. Траплялися випадки, коли велосипеди крали не лише з під’їздів, а й з балконів на верхніх поверхах.
Звичайні замки на ровер з металевим тросом малоефективні, каже Андрій Янович. Злодії перекушують їх обценьками.
- Краще купувати так званий U-подібний замок, виготовлений із суцільного вигнутого шматка сталі, - каже велосипедист. - Його не так просто перекусити. Але він трохи дорожчий. І якщо у вас вкрали ровер — відразу звертайтеся у міліцію, наполягайте, аби вашу заяву зареєстрували.
Випадки крадіжок тернопільські велоактивісти описують на Інтернет-форумі. Також люди пишуть, як просуваються справи з розшуку їхніх велосипедів. І часом трапляються навіть дива.
- Один ровер, викрадений у квітні з під'їзду на вулиці Тарнавського, міліції вдалося знайти попри те, що злодій втопив його в сільському ставку, - каже Андрій Янович. - У той же час описують і випадки, коли велосипеди крали в білий день з людних місць – як-от з-під ЦУМу та з-під готелю “Тернопіль”. І хоча міліцію власники викликали негайно і момент крадіжки можна було побачити на різноманітних камерах спостереження, та винних досі не знайшли.
Загалом же за “любов” до чужих велосипедів цьогоріч зловили 10 злодіїв. Їх вину встановили слідством, а покарання визначить суд.

http://20minut.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8F/news/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B8-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%83%D1%82%D1%8C-%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%8C-%D0%B7-%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B2-10250363.html
« Останнє редагування: 04.11.2012, 20:54:24 від Oleg »
життя - це рух
рух - це життя

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 04.11.2012, 22:04:10 »
Як можна стиряти велосипед з балкона? Ну з підвалу стиряли мій влеосипед, я тепер свій другий велік на балконі тримаю, думав що там безпечно, а тепер чота я засумнівався за безпечність свого балкону  :o .

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 05.11.2012, 09:47:10 »
якщо балкон на 1, 2 поверсі, або просто до нього легко добратися, то варто задуматися
життя - це рух
рух - це життя

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 05.11.2012, 15:44:09 »
В мене є краща пропозиція до назви статті - Тернопіль: Велосипеди крадуть навіть з балконів і везуть в Іспанію
життя - це рух
рух - це життя