Тема: Порадьте з власного досвіду хороший термос (1Л. - 2Л.)  (Прочитано 14881 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« : 11.10.2012, 16:43:44 »
Порадьте з власного досвіду хороший термос (1Л. - 2Л.)
Питання вибору стоїть:
1. Вартість?
2.Фірма виробник?
3.Тип колби (скло чи метал 18/8) ?
4.Де купити?
Fuji Nevada Cross

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #1 : 11.10.2012, 17:16:19 »
копав пів року тому за термоси.... багато позитивних відгуків за Tatonka

Тест термосів зустрічається на багатьох ресурсах наприклад ТИць

Offline VET

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 51
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 15.10.2012, 22:42:03 »
якщо для туризму оптимально 1л як на мене.

Вищевказаний тест непоганий. Я є власником 1л. Tatonk"и. Мені зимою в походах хватало. Тримає краще за китайські, але дива від ньоо не чекайте. З плюсів тільки що якщо зранку залили, то в обід ще кипяток а не тепленький чай, ну і в разі чого до кипятку можна снігу добавити і пити, а до тепленького як добавите, то буде вже холодний чай. Я до того, що можна і китайський фуфел купити якщо грошей катма. З нержавійки однозначно.

Купити можна http://www.robinzon-ua.com.ua/ukr/catalog/acsessories/HCStuff1l/ чи в спортмагазині на Крушельницької (раніше були, думаю, і зараз там є). Ціна така сама (назву магазину не памятаю). А, але щось зарвз Татонки матюкають - кажуть якість не та. Хз. Як пощастить.

Ну, і Прімус: http://www.robinzon-ua.com.ua/ukr/catalog/acsessories/CHVacuumBottle1L/

Можна ще ризикнути Ковеу взяти: http://www.gorgany.com/product_info.php/products_id/7853. Пошукайте за Ковеу відгуки, він може вийти оптимальним, бо Прімус на 100 рубасів дорожчий.

А, ну і хвальоний Stanley Outdoor. Я друга уламав такого купити. Він 450 рубасів коштує. Ми, правда, з Америки заказували - обійшовся десь в 360 грн. з доставкою. Тримає, дійсно, краще, але в нього і вага суттєво більша, бо він таки вакуумний, а не просто повітря загано як у решти (відповідно товщина стінок більша, щоб їх не сплющило). Так що він був трохи злий на мене, бо Татонка не сильно програвала по температурним показником, але сильно вигравала по вазі.

Усьо. Інфи більш ніж достатньо: я би брав Татонку, якщо не відраджують, подумав би над Ковеєю, якщо є гарні відгуки чи тести, а нема бабла - китай на ринку з нержавійки і не партесь.

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #3 : 15.10.2012, 23:12:35 »
Ще кілька нюансів: чим більший термос - тим краще тримає. Брати 0.5 чи 0.7 для зимових походів - трохи невдобно. Я, як власник 0,75 Totem.. зараз вже б вибрав базарний китайський. він, звичайно не протримає як Татонка - але грає роль фактор Ціна-Якість.
Ну хоча якщо є трішки запас грошей і термос буде використовуватися активно, тобто  "відібє гроші", то звичайно бери дорожчий.

Offline VET

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 51
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 16.10.2012, 17:16:34 »
з ранкового вогню до вечірнього багаття 1л. мені хватає - а брати 1,5 - 2 л. - так то тягти треба. І кг зверху зразу відчувається. Але справа ваша.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 16.10.2012, 19:10:27 »
Саша, вот йа чєгото нє дапоньял - ти ж маэш газовий пальник - для чого тобі термос тягати, якщо за 5 хвилин завжди можеш мати свіжий чай/каву ?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline degrol

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 174
  • Карма: +55/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 18.10.2012, 20:47:18 »
161грн. Татонка у Львові або з доставкою +12--15грн в Тернополі (магазин Робінзон, в неділю знижка 7% якшо купуєш у Львові)
   в Спорт+ на Крушельницької думаю ціна така сама +-кілька гривень
   
   дешевший Трамп в Спортландії

(мав базарний металевий 0,75 якраз добре підходить по об'єму, також бачив в дії Трамп (має два гонятка одним черпаєш чай з казанка а з іншого п'єш поки інші ним черпають) і Прімус (погана система кнопки-клапана будь-які фуси забивають його, що призводить до протікання термоса в самий не підходящий момент.. так всі речі попрати в наплічнику можна))

колба металева однозначно (надійна, ударостійка)

загалом варті уваги термоси Татонки і Трампа, бо мають кришку закрутку, металева колба, + в Трампа два горнятка і він нижчий ніж Татонка, що важливо коли кишені в наплічнику не дуже глибокі, але об'ємні.

ще ніразу не пошкодував, що взяв 0,75л, додаткову воду можна взяти в петпляшку, а в міжсезоння та зимою завжди порадує ковток гаряченького чи влітку холодненького..

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 18.10.2012, 22:31:30 »
Рік назад теж вибирав термос. Багато начитався :))))

Коротко:
Якщо для різних продуктів(кава, молоко, чай, пиво :)) то треба брати обовязково скляний - оскільки метал буде "набирати" смак чи запах деяких продуктів.
Сам стикнувся з таким після кави з металічним термосом.

Якщо для чаю або лише кави то металева колба.

Також треба враховувати чи для подорожей - скляна не дуже катіт.

Собі купив на ринку з скляною колбою - скласно підходить для кави, закваски йогуртів, використовую лише дома, або шось типу на город :)

У відрядження(подорожі) взяв собі Tramp 1.2л для чаю - Сам тестував! 
Заливши кипяток (90-98 градусів) через 24 години температура була не нижче 55 градусів.
Під час кожного тесту(всього 3) відкривав 5 разів.  Під відкривав маю на увазі що повіністю відкручував кришку на час до 2 хв для того щоб поміряти температуру.
1. Кімнатна
2. На балконі (осінь)
3. В холодильнику
« Останнє редагування: 18.10.2012, 22:35:52 від Tiger »

Offline Nila

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 20.07.2017, 15:26:32 »
в мене було два термоси і обидва тримали температуру 3 години. Купила термокружки  Peterhof 400 мл і моє життя змінилось, кава гаряча 4 години)))

Offline lunis

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 06.05.2019, 10:27:10 »
Хороший термос - Трамп. Никаких клапанов - привычная закручивающаяся пробка, две кружки. Тепло держит долго.