Тема: Велосипеди в минулому  (Прочитано 11609 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 18.08.2012, 16:43:37 »
Оцініть  велосипед


Армія Швейцарії закупить для своїх солдат біля 2800 гірських  велосипедів вартістю 2800 євро кожен

Велосипеди будуть  обладнані новими алюмінієвими рамами та важити на 10 кілограм менше тих які стоять на озброєнні сьогодні   Крім цього нові велосипеди будуть мати вісім передач проти однієї яка  встановлена сьогодні ...

А це підбірка  стрільця на велосипеді часів першої світової війни ...Як  бачимо велосипед нагадує нам  Аіст радянських часів



















« Останнє редагування: 18.08.2012, 17:00:03 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 18.08.2012, 17:00:46 »
Стечкін а ну ка  оціни  модель  лєсапєда а ну глянь  :laugh: :laugh: :laugh:




 :laugh: : :D :D :D :D :D
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 18.08.2012, 20:05:27 »
а чо сразу стечкин?

стєчкін вапщє пацифіст, єслі што...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 18.08.2012, 21:47:10 »
Конструкція гальм на передньому колесі цікава в цих старих роверах. А за тему респект, цікаві фото.
« Останнє редагування: 18.08.2012, 23:56:37 від bahja »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 18.08.2012, 22:47:46 »
А ровери ті нема що оцінювати, видно зразу, що ашан  :)

сам зрозумів, шо написав?

розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 18.08.2012, 23:58:05 »
тіпа невдалий жарт  :(

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 19.08.2012, 00:01:43 »
досить цікаво дивитись на військові велосипеди постараюсь   тему ще добавити нові фото

 

















« Останнє редагування: 19.08.2012, 00:21:36 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 19.08.2012, 00:25:08 »


Русские солдаты с винтовками и складными велосипедами, период 1-ой Мировой войны. Оригинальная подпись: "Дорогiе Коля и Таня! Шлю Вам на память свою фотографiю. Ваш И. Чiчулин". Фотография любезно предоставлена пользователем gavrila68.
Доп. инфо: Военнослужащие самокатной части с велосипедами Пежо (Peugeot , Франция) . Модель велосипеда: военная, складная, системы капитана Жерара. Особенности конструкции: складная рама необычной формы, блоковая цепь. Такие велосипеды были на вооружении самокатных подразделений Русской армии. В сложенном состоянии могли переноситься за спиной самокатчика на ремнях. Эта редкая фотография была сделана примерно в 1910-1916гг.

Чем же так приглнулся военным велосипед?
Велосипед быстрее пешего .
Можно перевозить достаточно большие грузы по малопригодным дорогам и бездорожью.
Бесшумный
Не требует дозаправки.
Относительно легок.
Вторая Мировая от велосипеда не отказалась. Не взирая на явный прогрессс технологий вооружений и моторизацию войск.
Наиболее распространены велосипеды были в армиях гитлеровской коалиции. Германия и Япония имели самые крупные войсковые влосипедные подразделения. Красная армия имела велосипедные войска еще в финскую, но до начала Отечественной войны от них избавилась и войну прошли без регулярных вело частей. Немцы же использовали велосипед во всех войсковых соеденениях. От своего тыла и до глубоко глубокого тыла противника. Паращютисты оснащались легкими складными моделями.
« Останнє редагування: 19.08.2012, 00:28:31 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #8 : 19.08.2012, 07:58:22 »
гарна тема.
Хто ше не бачив Бандеру з Вєліком

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 19.08.2012, 18:34:03 »
коні то добре  а лєсапєд важливіше або картина Рєпіна  КОНІ уху ЇЛИ.........ШО  ЗА ПІДРОБКА НА КОНЯ ВУХА ДИБОМ ОЧІ КВАДРАТОВІ   :D



велосипед для парашутистів


« Останнє редагування: 19.08.2012, 23:36:44 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 20.08.2012, 16:37:28 »
гарна тема

мені в процесі пересування ровером по файному місті гостро бракує АГС-17...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 20.08.2012, 21:35:24 »
Велосипеди британських дисантників часів 2 гої світової війни

Велосипеды британских парашютистов WW-II - 1
Во время Второй Мировой войны не только немецкие войска использовали велосипед как элемент боевого снаряжения. У немцев он был более популярен. На второе место можно поставить британцев. Их парашютные бригады также имели части, которые, как и немецкие парашютисты, активно использовали велосипед.
















Як намене непогано мати такі складні велосипеди просто для подорожей ..Сів в поїзд поїхав у незнайоме місто покатався  віддихнув  тай  назад до дому....для чого  шукати ті чехли тай відкручувати колеса  щоб пустили до поїзда ...
« Останнє редагування: 20.08.2012, 21:39:38 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 20.08.2012, 21:45:03 »
А це  фото  велосипеда німецьких парашутистів ..Німці велосипеди у часи  2 гої світової використовували найбільше
Як видно із фото вони явно були витривалими накатистими  та  щей культурно-компактними  ...
на вид колеса були 28 дюймів так що напевно їх можна віднести до гібридів скоріше всього...



Руль и багажник снимались и крепились к раме ремнями
На самой раме видно два замка, через которые и складывался велосипед

В собраном виде он помещался в специальный чехол из прессованного картона.

Общий вес велосипеда в сложенном состоянии и в чехле составляет 50 кг.

з чого виходить  що щоб  бути німецьким парашутистом  треба  було бути моцним хлопом добре  їсти  пити яйка та любити дівок
бо не кожен  ті 50 кіля годен був  нести

а тут як тільки  велик   важить 20 кіля то вже кричать  на весь  Тернопіль тьфу бляха АШАН...




Доречі хлопаки  знаю я де і в кого  є такий велосипед..Якщо він там зще  зберігся  я постараюсь його викупити та представити  на  зустрічі  роверовій  хто таким цікавиться ..
« Останнє редагування: 20.08.2012, 22:10:50 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 20.08.2012, 21:53:35 »
не ятри душу,я ніяк свого не дочекаюсь...

тіпа невдалий жарт  :(
вчора був в "Ашані"... спецом зайшов подивитись на "класику"... повірте навіть в "епіцентрі" проти спражніх ашанів не ровери, а торпеди... такого відвертого гімна я ше не бачив... в нас на ринкунастільки хренових запчастин просто нема... а дисковий тормоз в пластиковому корпусі з пластиковим-же важелем... я очам своїм не повірив, провірив руками, да так і є... при натисканні на пласткову-же ручку, важіль тупо гнеться, те-ж про вібряки і кантіки(дада і таке там є)... я не знаю як воно взагалі може  їхати по дорозі.

Тепер можу гордо заявити "Ашанів" в нас НЕМА!!! Бо не зря вони получили своє імя, а про ціни на них я взагалі помочу, бо я як побачив то вкляк, а потім почав шукати то, за шо там можна дати хоч половину від їх ціни...

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 20.08.2012, 22:02:24 »
не ятри душу,я ніяк свого не дочекаюсь...
вчора був в "Ашані"... спецом зайшов подивитись на "класику"... повірте навіть в "епіцентрі" проти спражніх ашанів не ровери, а торпеди... такого відвертого гімна я ше не бачив... в нас на ринкунастільки хренових запчастин просто нема... а дисковий тормоз в пластиковому корпусі з пластиковим-же важелем...

про тормоза круто чуто зато  легкі напевно тут же йде  боротьба за вагу

 :laugh: :laugh: :laugh:
« Останнє редагування: 20.08.2012, 22:11:45 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.