Тема: BGM Allu Speed_prizrak  (Прочитано 27705 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 30.07.2008, 11:46:03 »
Так, з другого такі ж самі дирки, значить в мене не шосер?  ;D
у тебе шосер - просто іншої "категорії". наявність дирок обернено пропорційна до ціни та призначення велосипеда.
п.с. у тебе на манетці до переднього перемикача - скільки можливих передач 3 чи 2? Якщо 3 то можеш пошукати шатуни із 3 зірками - імхо. тоді буде більший діапазон "низьких передач" ніж поміняти задню касету, хоча спочатку спробуй якраз поміняти задню касету, а потім вже будеш бачити чи тобі достатньо її.
« Останнє редагування: 30.07.2008, 11:49:21 від Dreamland »

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 30.07.2008, 11:50:06 »
Буду робити з нього туринга :)
На рахунок задньої касети, шо порадите? Знайшов отаке http://www.velomax.lviv.ua/store/index.php?controller=product&path=113_198&product_id=129 але шось дуже дешево. Варто її брати?
Крупний рогатий Scott

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 30.07.2008, 12:30:04 »
Якщо підійде до втулки то можеш сміло брати. Ціна як ціна.

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 31.07.2008, 15:24:55 »
Був в "Ровербайку" такої трещотки небуло, тож взяв іншу Shimano 13-34 типу такої як на фото. Заплатив 56грн. + зйомник 16, зганяв додому на обід і поміняв:)

До речі писали шо тяжко відкручувати трещотку, затискають в тіски і т.д. Я робив так, розвідний ключ накидав на зйомник, ставив колесо на ребро і всівшись на нього, тягнув ключ догори. Пішло зразу. Вся операція зайняла 15хв. Лишилось тільки перемикачі піднастроїти.


Крупний рогатий Scott

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #34 : 01.08.2008, 08:55:51 »
Важко в старих системах, коли касета НАКPУЧУВАЛАСЬ НА PІЗЬБУ. Або  в тому випадку коли ти "від душі" затянув стопорну гайку на касеті. У тебе ж я бачу гайка була закручена без надмірних зусиль, тому й відкрутилась легко.
 Доречі моя тобі порада, час від часу відкручуй і закручуй ту гайку. А то якщо прикіпить, або затянеться то хрін ти її легко знімеш. Хоча це стосується всіх різьб на велосипеді. Також я б радив піти і купити фіксатор для різьб. По перше небудуть самопроізвольно розкручуватись всякі болти і гайки(я маявся якраз з цим фіксатором касети) а по друге не "прикіпить" різьба від довгого використання. У тебе ще велосипед відносно новий(Віктор катав несильно багато), то чому б не подбати про все зазделегіть, щоб потім не мучитись.
З.І. Сам брав майже таку саму касету, тільки велика зірка теж біла а не чорна. ПРавда брав тому що кращих на той час небуло  ;D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #35 : 01.08.2008, 11:13:12 »
До речі, а для чого це там такий великий розрив у діаметрах передостанньої і останньої  (чи першої і другої* ) зірок?
виглядає так екстремально якось ..

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #36 : 01.08.2008, 11:46:52 »
Ну типу касета нормальна швидкісна, дозволяє точно підбирати передаточне відношення, але бувають випадки коле треба НАДзусилля, ось тоді в пригоді і стає та велика зірка. За звичайних умов вона майже не використовується, але прозапас стоїть(як там в росіян "запас карман не тяготит, ни пить ни есть не просит ..." далі нецензурно, то я й не привожу всю фразу повністю  ;D)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 01.08.2008, 12:21:17 »
2 erazel В мене трещотка закручується на різьбу! То в вас касети з гайкою зверху  :)

2 bhagavan Я трещотку якраз і купляв через останню зірочку, в мене вона використовується, постійно при русі вгору. Діло в тому шо передні зірки в мене 52-42, а задня найбільша була 24, тому при русі вгору треба було прикладати багато зусиль. Тепер задня найбільша 34, в поєднанні з передньою 42 виходить нормальна передача для руху вгору. В вас напевно спереді є зірки менші чим 42, тому вам можливо така задня зірка без потреби, а в мене туринг-шосер, розрахований на швидкість.
Крупний рогатий Scott

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 01.08.2008, 12:33:24 »
Ше маю бажання замінити руль на прямий, варто таке робити? Бо при їзді по місту, рога не дуже зручні.
Крупний рогатий Scott

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #39 : 01.08.2008, 12:35:03 »
ггг, в мене спереду *найбільша* зірка має 42 зуби :)

на рахунок руля - то я взагалі не уявляю такої посадки, шоб можна було на баранячих рогах їздити. Мабуть шия болить, коли вперед на дорогу дивишся?

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 01.08.2008, 12:39:38 »
Та ні, я переважно їздю тримаючи руки зверху на тормозних ручках, або біля виносу
Крупний рогатий Scott

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #41 : 01.08.2008, 13:01:44 »
Ну прямий не прямий, а з "палками" посередині для упору рук взяти б непомішало. Рукам зручніше в далеких поїздках.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 01.08.2008, 13:10:06 »
А ті палки на мій руль можна доставити? Правда всерівно зручного мало, бо треба буде тягнутись до тормозних ручок постійно, на прямому рулі по місту простіше, і переклюки і тормоза під руками.
Крупний рогатий Scott

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 04.08.2008, 11:33:52 »
В п’ятницю прикупив собі задній переклюк Shimano Tourney RD-TX30
Не знаю, чи то він такий вибагливий, чи то в мене руки такі, але настроював його майже цілий день, і то здається невідлаштував, плюнув і катаю так. Хоча зі старим проблем не було, настроювався за 15хв. Єдине чого вирішив його поміняти, він не призначений працювати з зірочками "MegaRange" і троха тер на сусідній з "MegaRange" зірці. Отак, хотів як кращє а вийшло як завжди  ;D
Крупний рогатий Scott

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 04.08.2008, 18:47:24 »
В мене такий стояв. Повір що в тебе з руками все гуд  :)