Посилання на події

  • Підкамінь - підпільна розвідка: 27.07.2008

Тема: Підкамінь - підпільна розвідка  (Прочитано 6990 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« : 25.07.2008, 15:19:25 »
 */\* */\* */\* */\* */\* */\* */\* */\* */\* */\* */\* */\* */\* */\* */\*

Шо сі стало? А во таке во - в Неділю зранку (7:00) збір  бажаючих накрутити на свої велосипедні колеса додаткових 130 кілометрів. І не будь-яких, а гонорових кілометрів з Тернополя до Підкаменя, які ми вже з вами не раз крутили і ше не раз накрутимо. Причиною такого спонтанного дійства стало зовсім не проведення етно-фестивалю Підкамінь'2008, а нестримне бажання просто кудись поїхати... то чому б і не туди? Туди, туди... вирішили ми з Славком і результатом такого однодумства за пять хвилин спланували цей нелегкий і малознайомий ( :) ) нам маршрут і визанчили приблизний склад учасників:

1. Xlibes
2.Bhagavan


Як бачите, разом получється десь коло двох людей. Ну що ж - похвально і дуже мудро :). Встигнути ми хочемо дуже багато, тому оперативність збору (збір о 7.00 на "театралці", виїзд - 7.15) і мобільність передового загону буде вражаючою (темп триматимемо вищий середнього, зупинок мінімум і хай Бог нам допоможе) - вороги тремтітимуть від жаху і триматимуть капелюхи, щоб ті не познімало вихорами повітря....

Основні задачі розвідки - наглянути за порядком на фестивалі, побачитися з шприхалями які поїхали туди пропивати і проїдати потом і кров'ю зароблені гроші і здоров'я, наробити безліч нових фотографій (старі вже починають жовкнути - требі міняти) і скласти своє загальне враження про фестивалі такого штибу і їх місце в культурно-мистецькій парадигмі розвитку сучасного українського соціуму.

П.С. Бажаючі приєднатися до мандрівки вітаються і запрошуються на ранковий збір, за умови погодження з вищеописаним планом і зваданнями :)
« Останнє редагування: 21.09.2008, 14:26:48 від bhagavan »

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #1 : 25.07.2008, 15:30:41 »
Тут вище написано все як треба, мені просто нема чого додати.
В наступному житті певно буду качкою...

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #2 : 25.07.2008, 16:58:39 »
Якісь неприродньо-емоційні заявки. Верховної ради надивилися, чи що?
Їдете , то їдьте, хто ж заважає.
Хтілось би дізнатись про плани ваши, щоб зрозуміти причину виїзду о 7-ій годині.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #3 : 25.07.2008, 17:07:46 »
Плани всі описані вище - нічого зайвого. Просто минулого разу ми нічого не встигли - навіть на Камінь не всі лазили. Тому цього разу все буде інакше і на Підкамінь у нас буде не менше 5 годин вільного часу, щоб повернутися додому ще вдень (або трохи підвечір).

До речі заявки дуже природно емоційні - у мене сьогодні стан духовного піднесення і конструктивізму.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 25.07.2008, 17:14:31 »
Щасливої дороги. А я сі лишаю на ґосподарці...

Offline udav

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 2 колеса возять душу!!!
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 25.07.2008, 23:52:10 »
Досить навіть непогано. Я так зрозумів настроєні ви серйозно, а як на рахунок погодніх умов, вони можуть повпливати на ваше рішеня? Бо я так думаю теж кудись вирватись може і до вас приєднаюсь.

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 26.07.2008, 09:45:44 »
будете в підкамені маячте...ми з віталіком проведемо екскурсію по фестивальній частині підкаменю...доречі там мають в недулю бути змагання по крос кантрі..
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 26.07.2008, 13:53:10 »
Я б також приєднався, але боюсь ше неготовий для таких поїздок  :-[ Вчора і сьогодні покатався троха, то ноги і дупа болять конкретно  :D
Щасливої дороги!
Крупний рогатий Scott

Offline udav

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 2 колеса возять душу!!!
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 26.07.2008, 23:55:18 »
Упс, мене небуде. Фізично невстигну, мав сьогодні виїхати на Тернопіль але проводив воду і не получилось. Щасливої вам дорогои і круглих коліс.   

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #9 : 21.09.2008, 14:39:15 »
Пдіпільна розвідка відбулася.

П.С. Пост написано в рамках благодійної акції "І шо? (Звіти)"