Тема: Обережно! Коти на дорогах!  (Прочитано 12028 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« : 28.07.2012, 10:47:43 »
О 7:45 ранку їхав з гори по вул. Князя Острозького. Попереду їхав автобус, тому вся увага була направлена на його габарити. Раптом, кутовим зором помітив якийсь рух, коли подивився на переднє колесо, часу на реагування не залишилося. Кіт просто стрибнув під колесо. Ефект такий, ніби наїхав на здутий м'яч. Колесо пішло в сторону, а я полетів прямо десь на швидкості 25-30км. Це вже не перший політ для мене, тому встиг згрупуватися і впав на праве плече, перекотився і завершив посадку.
Перші відчуття були дуже неприємні: запаморочилося, моментально почав сильно потіти, а потім позіхав ніби не спав всю ніч (може знавці скажуть чому так, медики казали, що це результат шоку). Хтось викликав швидку. По вигляду свідків, мій політ справив враження. Короче, коли приїхала швидка, Я вже прийшов у норму, плече боліло і не міг підняти руку самостійно. Огляд показав, що кістки цілі, але сильний внутрішній забій. Оформили мене, пропонували довезти у травм пункт або додому.
Дочалапав додому самостійно, вислухав знову порцію моралі від батьків і написав сюди листа. Фотографій не буде :)

PS: Навіть не знаю, який урок з того зробити. Одним словом - "Не пощастило" :o
А..., люди казали що той дурний кіт (рудий, молодий з наглим виразом морди) побіг далі, так що обережно там.

Offline Aelita

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 506
  • Карма: +155/-11
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 28.07.2012, 10:52:22 »
Якась чорна полоса для велосипедистів!!! :( Виздоровлюй!

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 28.07.2012, 10:58:54 »
Шоб той кіт попав під Еразелеву РМ під оба колеса >:D.
 Костя поправляйся!
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 28.07.2012, 11:12:23 »
Шоб той кіт попав під Еразелеву РМ під оба колеса >:D.
 Костя поправляйся!
Нетреба нетреба. По перше я котів люблю. А по друге хто ж мені потім лісапед відмивати буде?  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 28.07.2012, 11:13:38 »
вам треба курси екстрамальної їзди провести, кіт легко перестрибується баніком і ше лекше переїжджється
GO HARD OR GO HOME!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 28.07.2012, 11:23:22 »
вам треба курси екстрамальної їзди провести, кіт легко перестрибується баніком і ше лекше переїжджється
На шосері?  *No*
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 28.07.2012, 11:55:56 »
вам треба курси екстрамальної їзди провести, кіт легко перестрибується баніком і ше лекше переїжджється
Часу на стрибок вже часу не було, побачив його прижаті до голови вуха за долі секунди перед зіткненням. Тільки про одне встиг подумати - "Треба гарно приземлитися". Добре хоч це вийшло.
Всім дякую за підтримку.

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 28.07.2012, 21:30:28 »
Якщо  сильно вдарив - то краще зробити ренген. Хоча ти його певно вже зробив. Треба було в той день щось холодне прикласти до руки. Дня через 2-3 купи мазь і  можеш потихеньку прогрівати те місце куди вдарив. Я принаймі так роблю.. тільки в мене ребра болять. Забій то штука неприємна досить. Я он другий тиждень вже "віддихаю" від ровера. Купи собі мазь типу бодяги.. вона дешева 8 грн і нормально помагає.

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 28.07.2012, 23:28:20 »
Якщо  сильно вдарив - то краще зробити ренген. Хоча ти його певно вже зробив. Треба було в той день щось холодне прикласти до руки. Дня через 2-3 купи мазь і  можеш потихеньку прогрівати те місце куди вдарив. Я принаймі так роблю.. тільки в мене ребра болять. Забій то штука неприємна досить. Я он другий тиждень вже "віддихаю" від ровера. Купи собі мазь типу бодяги.. вона дешева 8 грн і нормально помагає.
Не знаю такої мазі, але вже використовую мазь з живокостом, читав про таку у розділі Здоров'я.
А ребра то таке, самі загояться за місяць часу, моє вже загоїлося. Головне не захворіти бо кашляти і пчихати то бррр......

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #9 : 29.07.2012, 07:24:17 »
Одужуй.... велосипед чекає :)  До речі я цього тижня  вскочив у яму, ледве втримав рівновагу, щеб капку і через руль би пішов

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 29.07.2012, 08:21:40 »
Головне не захворіти бо кашляти і пчихати то бррр......
Можеш мені цього не розказувати бо я тоді якраз ще кашляв і пчихав.... а потім було дуже боляче кашляти от і практично помогло таким чином.  :D

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 29.07.2012, 13:08:58 »
Кіт просто стрибнув під колесо.

Костя, бережи природу!-)
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #12 : 29.07.2012, 17:22:45 »
У вівторок була майже аналогічна ситуація, але без падінь. Їхав з другом у Зарваницю. Біля Ходачкова вибіг пес прямо під колеса. Швидкість була десь 40-45. Пес, на щастя, виявився дуже шустрим, бо якби не встиг, то був би завал. Я їхав на колесі і не зміг би увернутися від завалу. Так що ще раз кажу - будьте обережними.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 08.08.2012, 10:09:06 »
Костя, бережи природу!-)
Правду кажуть - "Коти мають 9 життів". Сьогодні вперше після аварії (плече вже трохи рухається, можу переносити 2-а руками) оглянув велосипед. Найбільша поломка, це переднє колесо. Від удару утворилася така 8-ка, що диск почав терти по гальмівній колодці.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #14 : 08.08.2012, 10:10:45 »
Так диск чи обід? Якщо диск, то то вже втулка пошкоджена.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!