Тема: Проща у Зарваниці  (Прочитано 3702 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Вовасик Макнур

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 21
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 11.07.2012, 17:06:39 »
Привіт Усім!

Хто бажає в суботу 14 липня зганяти на прощу до Зарваниці..кажуть шо має бути цікаво..хто виявить бажання може залишитись з ночовкою)

Offline Andre

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • duncon amstaff
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 15.07.2015, 18:19:24 »
щоб не створювати нову тему... є бажаючі 18 липня їхати до Зарваниці?

Offline swat4d

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 16.07.2015, 21:25:24 »
щоб не створювати нову тему... є бажаючі 18 липня їхати до Зарваниці?

+ є можливість поїхати. Цікавить час виїзду, точка збору, швидкість середня з якою їхати планується)

Offline Andre

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • duncon amstaff
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 16.07.2015, 22:38:24 »
мені зручно зібратись на Микулинецькій біля цукрового заводу :) тобто якраз по дорозі.
середня швидкість наприклад 23км/год.
думаю краще виїхати десь біля 16:00 щоб приїхати на вечірню (можу розглянути інші пропозиції)
планую переночувати, тому беру спальник, палатку мені мають організувати на місці, але чи будуть ще вільні місця поки не знаю.

програма прощі:
http://www.topnews.in.ua/spirituality/1614-program-of-all-ukrainian-pilgrimage-to-zarvanytsya.html

Offline Andre

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • duncon amstaff
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 20.07.2015, 13:37:41 »
Позаяк ніхто не відгукнувся, довелось їхати самому. Виїхав пізніше (19:30) оскільки було дуже жарко. Не звернув уваги за скільки заїхав. Приблизно 4 години. Тобто 23 км/год це було трохи перебільшення. Не пішло чомусь цього разу :). В Зарваниці людей було дуже багато і з ровером ходити місцями було нереально важко. Потім мені його вдалось залишити в надійному місці і пересуватись стало легше. ) Багато велосипедистів там не побачив. До 20 загалом за два дні, при тому що на прощі було 120 000 людей. Біля 3 години ночі спробував трохи поспати (в наметі) але оскільки концерт був до 4 і постійно ходили, розмовляли і сміялись всякі особи то поспати дуже файно не вдалось. якихось 3-4 годинки. зранку вже не спалось, на 9 служба. після служби взяв карімат і пішов в ліс трохи подрімати і перечекати спеку перед дорогою назад. потім ще пройшовся, пообідав, потім ще трохи полежав і в результаті назад виїхав приблизно в 17:30. Дорога назад (56км) зайняла 2:48 часу на ровері і плюс 20-30хв перерв і поповнень запасів води. Тобто середня швидкість руху 19.8, а загальна середня швидкість ~17. Такий собі любительський результат. Але всетаки є деякі плюси в монопокатушок. Не доводиться оглядатись і стирати колодки зайвий раз :). Минулого разу коли їздив на велопрощу з групою людей (15 роверів) то дорога до Зарваниці зайняла майже цілий день (>6годин) ну і ще плюс більше години очікувань поки всі зберуться )