Мандрівки > Майбутні

Короткометражні заїзди...

(1/515) > >>

Sonce:
Давай тільки в цій темі писати про короткі тренувальні велопрогулянки містом або поза ним ... Щоб не створювати багато непотрібних тем...

xlibes:
Я "ЗА" щоб короткометражні заїзди анонсувалися наперед і в одній темі. Бо вони мене цікавлять насамперед. Але так складається, що я можу приймати в них участь: у будні дні після 18:00 (крім вівторка і четверга), а на вихідних в будь-який час.

Erazel I-st:
Учора "обкатував" молодняк. У всякоум разі так обіцяв Зомбі. А на ділі мене за 3 години загнали в смерть. Ледве дотягнув до вечора. Зомбі я тебе пристукну  >:D, "покатаєшся з дівчатами", та шоб ти так катався  >:D .
 Перший заїзд: я, Петро, Юрка. Поїхали до Івачева через поля за Глибочком. Середня швидкість 30 км, відстань кілометрів 45. ЗА 3,5 години я був без сил. Юрка гонщик ще той. Та й аеродинаміка у нього на висоті.
 В 4 годині дргуий виїзд. Склад: я, Петро, Верті. Порїздка через Лозову до траси на Збараж. Відстань 25 км.
 В 18:30 третій виїзд. Склад: я, Верті, Сонце, Петро. Круг навколо озера.  Швидкість ніби нормальна була, сили ніби відновились.
 В 19:20 біля церкви ще один заїзд. Склад Я, Верті, Сонце, Тайгер з братом і ще один хлопчина. І знову навколо озера лісами. Але вже з поїздкою до Чистиліва(до знаку Чистилів). І назад. Відстань кілометрів 25 вийшло.
 Так шо приблизно за вчора накатав кілометрів 100  :o. А Зомбі побачу то буду любити довго і нудно.
 Ульці ПОЗОР І ГАНЬБА. Задекларувала місце і час поїздки а сама нагло с__лась в Умань  >:D .

bhagavan:
ну от, Еразел до поїздки готовий :) буде ведучим... дамо компас, карту і вперед...

Erazel I-st:
Ще прикол з вчорашньої поїздки. Я за вчорашній день загорів нехіло. Тепер я розписаний під вчорашнє обмундирування. Особливо прикольно дивиться трафарет перчаток на руках. Тільки щас замітив. Сміявся довго. Треба було вчора вдівати сітчату футболку для більшої екстравагантності.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version