Тема: шото розхрустівся.  (Прочитано 8526 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« : 21.06.2012, 11:39:52 »
вчора вечером, їдучи додому, довго шукав, шо ж то в районі каретки так хрустить... поки перебирав варіанти, замітив шо хрустить не ровер, а я... точніше стопи... я хз, вроде ніц мені не є, але якто стрьомно... хрустіти почав після таскання купи мішків на 10й поверх.

в кого які ідеї шо з тим робити і чи треба... варіант введення смазки шпіцом не пропонувати. *No*

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 21.06.2012, 13:32:05 »
Запресувати нові проми,і шарніри замінити.

CoRacK

  • Гість
« Reply #2 : 21.06.2012, 16:25:31 »
Більше пити води (до 2,5-3 л в день), дати якоїсь протизапальної мазі типу диклаку або ультрафастину і менше зараз ті суглоби з сухожиллями навантажувати. Хрустіти можуть як суглоби так і сухожилля після перевантаження, особливо в спеку.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 21.06.2012, 16:31:17 »
вчора вечером, їдучи додому, довго шукав, шо ж то в районі каретки так хрустить... поки перебирав варіанти, замітив шо хрустить не ровер, а я... точніше стопи... я хз, вроде ніц мені не є, але якто стрьомно... хрустіти почав після таскання купи мішків на 10й поверх.

в кого які ідеї шо з тим робити і чи треба... варіант введення смазки шпіцом не пропонувати. *No*

та ти офісний хробак, поробив трошки і вже переломи ніг  :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 21.06.2012, 17:59:04 »
Більше пити води (до 2,5-3 л в день), дати якоїсь протизапальної мазі типу диклаку або ультрафастину і менше зараз ті суглоби з сухожиллями навантажувати. Хрустіти можуть як суглоби так і сухожилля після перевантаження, особливо в спеку.
запалення нема, ніяких больових відчуттів, ніц... просто клацає...

та ти офісний хробак, поробив трошки і вже переломи ніг  :D
о.... вот хто мені поможе в суботу тонну паркету винести... справжній МАЧО!!! дякую що запропонував, ато самому просити встидно було :D

CoRacK

  • Гість
« Reply #5 : 21.06.2012, 20:40:13 »
запалення нема, ніяких больових відчуттів, ніц... просто клацає...
Запалення є, так зване реактивне (початкове, слабке), без болю поки-що :(, може проходити безслідно, а може при подальшій дії того ж подразника(фіз. навантаження, переохолодження і т. і.) переходити в активну фазу з болем і т. д.

Головне пий побільше води, саме води, а не соки чай, тоді суглоби і сухожилля змащуються нормально і проблем не буде.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 23.06.2012, 10:19:44 »
Запалення є, так зване реактивне (початкове, слабке), без болю поки-що :(, може проходити безслідно, а може при подальшій дії того ж подразника(фіз. навантаження, переохолодження і т. і.) переходити в активну фазу з болем і т. д.

Головне пий побільше води, саме води, а не соки чай, тоді суглоби і сухожилля змащуються нормально і проблем не буде.

саме води пю дофіга 2-3л і без нагадувань, да і хрустю на постой, але ж не так голосно... кста, може солі просто не хватає... сама по собі вода, то не смазка, смазка, якраз - то розчин солів. а нуйво, вже похолдало може само попустить.

Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 24.06.2012, 01:09:31 »
швидше навпаки забагато солі, в самого часто під час педалювання і швидкої ходьби щиколотки "хрустять"
Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії