Тема: AZIMUT Sprint супер CHIMANO  (Прочитано 21110 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 17.06.2012, 13:01:07 »
коли права педаль вгорі характерний звук. проявляється права педаль вгорі при надимі вперед тук тук
а спробуйно взяти ключик і підтягти болт який тримає той шатунець шо хряськає (зверху в момент хруста, як правило лівий), а краще оба.

вертаючись до питання гімнистості ровера, він тіпа новий, да? спорим ти і надалі буш його підкручувати і підтягувати, як мінімум, 2 рази на місяць.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 17.06.2012, 14:07:02 »
сага під іменем Азімут Супер Шимано продовжується.....слідкуйте за новими повідомленнями

Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 18.06.2012, 00:47:10 »
чим більше їзджу тим більше  починають проявлятися посторонні звуки та скрипи....стає дуже моторошно що буде  далі....та пролідає думка....Люди не купуйте українську ЯМАХУ під закодованою назвою  АЗІМУТ.....ну бо повбивав би ......
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 18.06.2012, 16:11:58 »
у  задньому амортизаторі в  штоці кріплення є шат...коли  навантаження  йде на педаль сила передається на  раму  і починає стукати  шток  який має  чуть  звеликий  зазор у коронці....тому  видаеться що щось стукає ...
Є 2 варіанти
1. В шток встановити прокладку...
2. купити новий крутий та витривалий амортизатор
3 продати  той ровер  поки непізно
4 ваш варіант

вчора іздив на тому ровері...
було 2 ЧеПе
ЧеПе 1 ... відвалився находу  передній отражатєль в темноті ледве найшов
ЧеПе 2 .... відкрутилось переднє колесо ..але  не  злетіло ...недолік  замітив тіко на  другий  день

слідкуйте за новинами ..продовження буде
« Останнє редагування: 18.06.2012, 16:15:35 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #34 : 18.06.2012, 16:41:21 »
Ну катафот може відпасти через вібрацію, удари і якість тут нідочого.А от колеса і підвіска...... То дуже серйозно. Краще підшаманити і сплавити....
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #35 : 18.06.2012, 16:48:02 »
Читаю то все і неможу поняти чи то автор тролить і іронізує з ашановодів, чи то він реально такий ?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 18.06.2012, 17:42:18 »
Читаю то все і неможу поняти чи то автор тролить і іронізує з ашановодів, чи то він реально такий ?
Згоден на 100 процентів. Винос мозгів якийсь) перечитав ще раз, думав що я туплю ... 15 числа - азімут найкращий, їхав супер; 16 - шось стукає; через 15хв. - СИЛЬНІШЕ ПОЧАЛО СТУКАТИ))); 17 - отражатіль і колесо полетіли; 18 - амортизатор пішов в рух. Що буде завтра??? Я думаю без свяченої води діла не буде)) Ну хіба сценарій саги ще має продовження до повного фіаско.
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 18.06.2012, 19:04:50 »
Згоден на 100 процентів. Винос мозгів якийсь) перечитав ще раз, думав що я туплю ... 15 числа - азімут найкращий, їхав супер; 16 - шось стукає; через 15хв. - СИЛЬНІШЕ ПОЧАЛО СТУКАТИ))); 17 - отражатіль і колесо полетіли; 18 - амортизатор пішов в рух. Що буде завтра??? Я думаю без свяченої води діла не буде)) Ну хіба сценарій саги ще має продовження до повного фіаско.

це не винос мозгів  це наша реальність

Сага в процесі...думаю  якщо  трошки вкласти гроші то  повне фіаско наступить не так зразу а трохи пізніше....Просто  хочу на прикладі своєму  показати що таке Ашанбайк...так як сам  недумав  що то  гівно  настільки скільки  є в реальності...так що  не сприймайте  то все  дуже серйозно а просто слідкуйте  за розвитком подій  та робіть  висновки ..особливо  починаючі роверисти

Із тими замінами що провів ...це касета  нонейм на  Шімано та предній преключатель на шімано....слабі місця на мою думку то  всі втулки які е  це на колесах та педалях а також тормоза ...ніяк неможу  відрегулювати  тормозні диски вони так восьмирять  що просто  неможливо виставити  іх на ноль тертя....а також амортизатор задній  ..спружина не в рахунок стукають  штоки  ..
« Останнє редагування: 18.06.2012, 19:09:41 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 18.06.2012, 19:23:59 »
чєкай-чєкай, я шота нє вїєхал в тєму - тож ніби жінчин ровер, а ти яке мав право на нього залізти?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 18.06.2012, 19:25:11 »
І сміх і гріх) А хтось радив продати того спринта, ви хочете, щоб завтра знову появилась схожа тема? З такими речами слід по іншому боротися... Щось похоже мій друг казав про старі наші тролейбуси - розганяти до максимума і з обрива...бо інакше їх не позбудишся, хлопці пошаманять і тролі як 'нові'))
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 18.06.2012, 19:46:39 »
І сміх і гріх) А хтось радив продати того спринта, ви хочете, щоб завтра знову появилась схожа тема? З такими речами слід по іншому боротися... Щось похоже мій друг казав про старі наші тролейбуси - розганяти до максимума і з обрива...бо інакше їх не позбудишся, хлопці пошаманять і тролі як 'нові'))

якщо його  довести до пуття то теми думаю не буде....а чого заліз  бо ж треба якось вивести на лад той ровер  щоб можна було нормально  їхати чи як...Чесно кажучи мене заїло буду міняти поки не виведу на лад ..
сьогодні все подотягував ..ніц не стукає ..ніц не  грюкає ..ровер БОМБА....думаю 85 км на годину витисну ..а ше й за такі гроші ,.....
« Останнє редагування: 18.06.2012, 22:34:08 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 18.06.2012, 22:41:14 »
так... гражданін... похоже ти таки не перечитав того шо я тебе просив... інакше би поняв, шо доводити до путя його треба починаючи з заміни рами...

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 18.06.2012, 22:47:34 »
так... гражданін... похоже ти таки не перечитав того шо я тебе просив... інакше би поняв, шо доводити до путя його треба починаючи з заміни рами...

а що рама..я неженусь за легкістю велосипеда  дякувати Богу силенок у мене та жінки вистачае  щоб  потягнути 20 кеге ..
гляньте на початку теми що було і  що стало різниця 1000 грн всього навсього
важкий велосипед має  великий плюс...іде  з горки накатом якраз ту різницю між 72 кеме і 85 кеме витягує
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 18.06.2012, 22:55:20 »
гляньте на початку теми що було і  що стало різниця 1000 грн всього навсього
той шо на початку значно кращий був... а ще за 1000 взагалі би був ракетою...
а що рама..я неженусь за легкістю велосипеда  дякувати Богу силенок у мене та жінки вистачае  щоб  потягнути 20 кеге ..
а хто говорив про вагу? я про: ватність, торсіонку, хрупкість кальонки, стандарти...

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 18.06.2012, 23:19:31 »
Читаю то все і неможу поняти чи то автор тролить і іронізує з ашановодів, чи то він реально такий ?
то брат вінтажа певно