Тема: Беушні велосипеди із Підволочиська  (Прочитано 10395 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 13.06.2012, 09:31:53 »
Чув що  десь біля підволочиська  можна купити  беушніі велосипеди іх там дуже багато . можливо хто чув чи знає адресу де то є
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #1 : 13.06.2012, 23:43:11 »
Бу з Європи, чи крадені у нас? Якщо крадені у нас, то вартує туди нагрянути із представниками міліції.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 14.06.2012, 00:53:16 »
Бу з Європи, чи крадені у нас? Якщо крадені у нас, то вартує туди нагрянути із представниками міліції.

ТО некрадені а беушні із Европи. і казали що можна досить  ще нормальні варіанти вибрати ...
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 18.06.2012, 17:15:09 »
ти звідки знаєш що не крадені?????????????
казали чи сам придумав???????))))))))))))))))))))))
Операція "Квадрокоптер"!

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 18.06.2012, 18:07:24 »
Руслан, зараз багато тих хто возить людей за кордон на роботу, щоб назад не їхати "пустяком" беруть всьо на чім годен заробити, а це б/у шини, запчастини, побутову хімію по акції в супермаркетах ну і б/у велосипеди, є ринки де їх спродують чуть не на вагу і інколи попадають непогані екземпляри, майже всі вони не на ходу. Але люди привозять то до села/ міста і розпродують аж бігом. Оцінюють приблизно так: рама-алю/не алю; покраска-нова блищича/стара обдерта; гальма дІскові/не дІскові і пох чи то Sram x7/ Deore XT  чи шимано SIS  Наприклад в Франківську на базарі деколи чуть не цілими бусами завозять "насипом" Може і крадені там також є... П.С. Недавно чув, що одному із етапів "Джіро Італія" грабанули ровери гонщиків... може десь в нас і спливуть :police:

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 18.06.2012, 19:32:09 »
Недавно чув, що одному із етапів "Джіро Італія" грабанули ровери гонщиків... може десь в нас і спливуть :police:

а вот звідки до нас витривалі ямахи везуть  *dontknow*
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 18.06.2012, 19:49:25 »
пля... та як звідки!!! З Канади!!!))) :D :D :D

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #7 : 18.06.2012, 19:54:25 »
Б/у - це значить тирені?
Ровариші, ви ж знаєте як це неприємно, коли якась тварина краде ваш велосипед.
Тепер подумайте чи варто купувати велосипеди, які можуть бути краденими.

Я б на такому не їздив навіть.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 18.06.2012, 20:40:04 »
Б/у - це значить тирені?
Ровариші, ви ж знаєте як це неприємно, коли якась тварина краде ваш велосипед.
Тепер подумайте чи варто купувати велосипеди, які можуть бути краденими.

Я б на такому не їздив навіть.
Ну наприклад мій велосипед. Його походження також із закордону. Але коли його привезли то він був у такому стані ніби декілька років без діла простояв на вулиці під дощем і снігом. Троси,  рубашки, ланцюг і наівть покришки просто погнили. Всі болтики, касета і зірки шатунів сильно поржавіли.Тобто замінивши все це на будь-які робочі детальки велосипед цілком придатний до користування і його попередній власник  міг легко поставити його на ноги, але він ймовірно, вирішив його викинути! Їм(можливо і не всім)  "там" простіше купити новий ровер і не паритись зі старим. Хлопці, що мені продали вел. працювали сортувальниками на міському звалищі побутових речей(холодильники, телевізори і т.д.)інколи їм попадали велосипеди. Інший випадок-я знайшов на одному із іспанський сайтів(типу нашого аукро) оголошення про продаж двох велосипедів Орбея з дорогим навісом і ціна на них була по 100 Евро з штуку :o Я подзвонив до знайомого в Барселону, щоб він поїхав і глянув на них але було пізно і ровери вже були продані. Як виявилось, чоловік купив віллу, а в гаражі попередні власники просто залишили тих два велосипеди самі ж виїхали в штати... Коли я був в Німеччині і будучи в Берліні часто замічав картину: стоїть на вулиці велосипед припнятий до стовпа чи перилі по ньому видно що він вже не місяць і не пів року там стоїть, така ж ситуація і з автомобілями - вини просто гниють на узбіччі доріг.  То що не купувати б/у бо він потенційно може бути краденим?  Так, неприємно коли в тебе крадуть і якщо свідомо купувати крадене то означає збільшувати попит, а якщо буде попит - буде і пропозиція і рано чи пізно тою пропозицією може стати наш ровер :'( 

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #9 : 18.06.2012, 21:51:30 »
Будучи в Європі і бачучи як там народ надійно пристібає вєліки, зробив висновок, що напевне пристібають вони їх там не просто так. Якщо там зникають двоколісні, то, боюся, в тому ж Євросоюзі їх не продають (не всі). Куди зручно вивезти? де поширені продажі за готівку, без будь-якого контролю? Правильно: в країни третього світу. Типу Україна.
Хоча варіант описаний А.Ф.С також має право на життя. Тобто якшо старий гроб - то є ймовірність що не крадений.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 18.06.2012, 22:48:24 »
на ебаю паленку би не продавали... такшо беріт там..