Тема: ПДР, рух через регульоване\нерегульоване перехестя  (Прочитано 14870 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« : 08.06.2012, 10:07:46 »
Значить сабж, бо починаю розуміти шо нічого не розумію.
Поясніть як має бути правильно.

Медскілз, я оранжева стрілочка їду вперед з ліва %TRANSPORTNAME%. повертає в право.
Я почав рух. Хто кого має пропустити?
Цитувати
Проїзд перехресть
    На перехрестях діють прості правила пріоритету . Тобто, автомобіль, який їде по другорядній дорозі, повинен поступитися велосипеду, який рухається по головній. На нерегульованому перехресті (на якому немає світлофора) рівнозначних доріг (немає ні головної дороги ні другорядної, обидві рівноправні) перевагу має той в якого немає перешкоди справа, тобто на такому перехресті автомобіль, який приближається зліва повинен поступитися дорогою велосипедисту.
    Автомобіль, який повертає направо, повинен пропустити велосипедиста, який рухається поряд з ним прямо.
    На регульованих перехрестях велосипедисти повинні підкорятися сигналам світлофора.
Скільки раз не їду, постійно чую шухер з сторони парашісалону автівки. Шо я роблю не так? :lipsrsealed:
« Останнє редагування: 08.06.2012, 10:21:57 від org100h »
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #1 : 08.06.2012, 10:15:17 »
Оскільки правила кажуть, що потрібно їхати на велосипеді у крайньому правому ряді якумога правіше, то значить, потрібно іхати посередині смуги. Правила це ддозволяють, оскільки дозволяється іхати лівіше за потреби, наприклад, об'їзду перешкоди.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 08.06.2012, 10:36:57 »
тобі просто "бики" попадаються  :(
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Mr. D

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 44
  • Карма: +2/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 08.06.2012, 10:55:36 »
Тебе мають пропустити. А взагалі, за сьогоднішній ранок, у мене склалось враження що на велодень потрібно зганяти під дулом пістолета всіх водіїв і пояснювати їм ПДР >:(! Реально сьогодні два тіпа валили по зустрічній щоб встигнути переді мною в поворот. Причому попутних мені машин не було. :nono: Отже їм просто було влом гальмувати щоб мене пропустити.  :'(

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #4 : 08.06.2012, 11:28:15 »
Ясно, бо так часто підрізають, шо складається враження власно некомпе тентності.  :)
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 08.06.2012, 12:14:45 »
тепер розкоажу як то воглядає з боку водія (не водятла)... їду в правому ряду, повертаю направо. на рівні інстинктів глянув в центральне зеркало, нікого не бачу (бо ти вже збоку), вивертаю руль і БАЦ... ти лежиш :'(, де ти тут взявся???

правила непродумані ніхера в цьому плані. точніше вроде продумані, але ситуація настільки нетипова шо в рефлексах водія її немає.

Offline Mr. D

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 44
  • Карма: +2/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 08.06.2012, 12:18:34 »
Ну це насправді трохи кумедно. Бо водіям які дивляться в салонне дзеркало чи нема там чогось зправа, треба то саме дзеркало в одне місце запхати. Для огляду назад використовують зовнішні дзеркала. Наші водії неуважні. І вони не готові до присутності велосипедистів на наших дорогах  *dontknow*

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 08.06.2012, 12:53:23 »
Перед маневрами завжди перелаштовуюсь в центр потрібної полоси. Швидкість потоку машин в місті не така висока, щоб створювати якісь проблеми автомобілістам. Головне - не змінювати роль, тобто як їдеш разом з автомобілями, не варто раптово перевтілюватись в пішохода (не злізаючи з ровера), і переїзджати дорогу на зебрі, наприклад.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 08.06.2012, 14:55:36 »
... водіям які дивляться в салонне дзеркало чи нема там чогось зправа, треба то саме дзеркало в одне місце запхати. ...
НІХТО НЕ ДИВИТЬСЯ в праве дзеркало, бо:
Цитувати
не готові до присутності велосипедистів на наших дорогах
ти коли по траві йдеш, ти дивишся чи раптом якої комашки не роздавиш? неа, а якшо би ти знав шо там може бути скорпіон, який тебе через капиць вкусит і ти помреш? спорю шо тоді би дивився дууууже уважно, а так, то ти їх не боїшся, вот і не дивишся, і давиш...


як на мене то власне одна мисль... якшо воділа тебе обігнав і так зрізав, то він мудак... якшо поток стоїть, а ти справа шпілиш і тут хтось повернув, а ти його догнав і влетів, то тут ти сам собі мудак, бо зпрогнозувати твою появу дуло тяжко...

недавня байка... перехрестя біля бурячка, батя виїжжає з коперніка... а там виїхати є тільки 1 шанс, коли машини шо їдуть від політеха стануть шоб пропустити пішоходів. Батя дає газку (пішоходи бредуть, поток стоїть) і тут чоткий паци бистро так пролітає межі пішоходи і ледь не приїжжає в мерцедеса... то шо батя неуважний? неа... але йому і в голову такий варіант не міг прийти... пацик валив на бемі і його за пішоходами було фіг видно. А по правилам то таки не прав, не пропустив того хто їхав по головній... але ж головна стояла... хто прокоментує?

Offline Mr. D

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 44
  • Карма: +2/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 08.06.2012, 17:48:30 »
Я прокоментую. Велосипедист не правий, бо він як і інші учасники дорожнього руху зобов"язані пропускати пішоходів на переході.
Я не спорю, що при стоячому потоці машин треба уважним бути в першу чергу велосипедисту. Та коли воділа використовує салонне дзеркало як основне то не є гуд.

Offline Mr. D

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 44
  • Карма: +2/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 08.06.2012, 17:56:02 »
як на мене то власне одна мисль... якшо воділа тебе обігнав і так зрізав, то він мудак...

Він їхав на зустріч а не обганяв...
Хоча за сьогодні був ще один казус, буквально годину тому як на офіс їхав. Їду по злуки в сторону центру. На кольці біля фабрики меблів "Нова" акуратно розмахую руками показуючи куди я їду. В місці де іде роздоріжжя на Епіцентр і Центр я показую "лівий поворот" і мене зліва мудак на сіренькій кемрі обганяє в останній момент і валить в напрямку Епіцентру жорстко підрізаючи мене. Все це було не надто приємно бо якраз однією рукою кермо тримав а іншою поворот показував, а тут на тобі - бий по гальмах. Все обійшлось,  але ситуація не з приємних.

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 08.06.2012, 18:01:17 »
може, як варіант, придбати всім велодудку на 200 децибел..щоб виробити у водіїв рефлекс дивитися у дзеркало.

CoRacK

  • Гість
« Reply #12 : 08.06.2012, 18:25:08 »
може, як варіант, придбати всім велодудку на 200 децибел..щоб виробити у водіїв рефлекс дивитися у дзеркало.
Сам на цим задумуюся. Мене рятує бічне дзеркало на шоломі, як бачу такого мудака, то даю газу і звільняю місце, а якщо їду ззаду то вже не пхаюся справа, виняток міст біля шостого, бо я там в 99% їду прямо.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #13 : 08.06.2012, 18:46:30 »
Особисто я завжди керуюсь правилом Дай Дурневі Дорогу. Ставлюсь до водіїв як до кінчених ідіотів  :) і тому сюрпризів вони мені не підсовують. Тобто завжди чекаю що водій поведеться як мудак. Якщо я їду попереду то прибавляю швидкості перед перехрестям, якщо позаду то приторможую. Так хоч вдається уникнути "конфлікту інтересів".
 Тобто ІМХО завжди треба очікувати що водій поведе себе як мудак. І повірте - вони вас не розчарують. Але й самим не треба безголово поводитися.  Адже й ми інколи порушуєм правила і цим портимо нерви іншим.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 08.06.2012, 21:34:40 »
 При русі через регульоване перехрестя, майже завжди стаю поруч з першою машиною, щоб водій міг мене бачити. При цьому звертаю увагу на те чи включені повороти в першої і другої за нею машини. Якщо повороти не вказують що водій збирається повертати, стартую як тільки перемикається з жовтого на зелене. Якщо горить у першої машини правий поворот, то або пропускаю, або стараюсь стартонути швидше за нього, щоб не перешкоджати його маневру.
 При русі через нерегульоване перехрестя керуюсь по перше тим, чи по головній дорозі я їду чи по другорядній (то в загальному) ну і або займаю свою смугу (якщо інтенсивний рух) або прибавляю швидкості якшо є можливість безпечно проїхати перехрестя (це колирух транспорту - малий)!
 Слухай Mr. D, а ти у велошоломі їздиш, чи так собі як ... якийсь ?

Ну і Erazel I-st правий на всі 100500 треба трохи ДДД.