Тема: сс дерижабль 3стр  (Прочитано 18243 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Pavlik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 345
  • Карма: +108/-1
  • Стать: Чоловіча
  • ACDC
    • Перегляд профілю
« : 07.06.2012, 11:39:35 »
тра-та-та-ттааамм!
вчора доробив свій корч до катабельного стану, як і обіцяв -викладаю на осуд і огляди.вчора і обкатав, після тріального байку просто літак...хоть і не дуже крутий вийшов але мені подобається))





рама-хз
вилка-хз
руль-хз
винос-pivo :D
втулки-базар(задня навіть має назву, якшо згадаю то напишу  :D)
обода-Maya Rim
спиці тоже базар
покри-Chaoyang
шатуни-Prowheel
каретка-Truvativ
ланцюг-KMC
фрівіл базарний на 16 зубів
педальки-тукліпси
сідло від Десни(круте, з номером  :D, але скоро буде замінене)
передній тормоз(хотя як цю хрєнь можна тормозом назвати я не знаю, але менше з тим)-від шосейніка
камери-cst
гріпси-ізолєнта))

якшо шось недописав-пишим не соромимся)колеса набрані в 1 хрест, бо потрібних спиць не найшов і довелось спіцувати так...о.
на рахунок фіксу-скоро знайду фіксовану зірку і локрінг то буде справжній фікс, бо зараз це сінглспід  :D
в найближчому майбутньому планую перефарбувати фреймсет, замінити сідло, зробити трушний фікс, зняти меншу зірку, можливо заміню руль!а і треба буде відрізати болгаркою кусок осі задньої втулки.
ціним!
« Останнє редагування: 25.07.2013, 17:49:33 від Pavlik »
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,5964.0.html
0672952943
skype damonwatson_

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 07.06.2012, 13:03:35 »
норм такий тільки сідло обов*язково зміни :D і шо то за ізолєнта замість гріпсів :lipsrsealed:??а так мені сподобався :)
P.S. шатуни то шосейні!!!на дві зірки :)!!!

Offline Pavlik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 345
  • Карма: +108/-1
  • Стать: Чоловіча
  • ACDC
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 07.06.2012, 13:09:25 »
норм такий тільки сідло обов*язково зміни :D і шо то за ізолєнта замість гріпсів :lipsrsealed:??а так мені сподобався :)
P.S. шатуни то шосейні!!!на дві зірки :)!!!
ок, сідло зміню)можливо) ізолєнта замість гріпсів звичайна яку найшов в дідулі в сараї  ::)
шатуни- знаю, скоро зніму меншу зірку.:)
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,5964.0.html
0672952943
skype damonwatson_

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 07.06.2012, 13:10:26 »
То фікс чи ні. Якщо фікс то навіщо тормоза?  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 07.06.2012, 13:47:45 »
То фікс чи ні. Якщо фікс то навіщо тормоза?  :)

як не як спокійніше з ними поки не привик.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 07.06.2012, 13:50:13 »
"фрівіл базарний на 16 зубів" якщо не помиляюсь то в фіксах такої штуки не повинно бути як і тормозів. Там йде глуха зчеплення, тобто заднє колесо завжди повинно обертатись разом із педелями. Гальмування здійснюється нозями, тобто просто силою стримуються педалі, внаслідок чого різке гальмування не вийде. Колись бачив відео ролік як на фіксах катають і там було добре видно як тим ровером зле тормозити.

Offline Pavlik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 345
  • Карма: +108/-1
  • Стать: Чоловіча
  • ACDC
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 07.06.2012, 14:11:34 »
"фрівіл базарний на 16 зубів" якщо не помиляюсь то в фіксах такої штуки не повинно бути як і тормозів. Там йде глуха зчеплення, тобто заднє колесо завжди повинно обертатись разом із педелями. Гальмування здійснюється нозями, тобто просто силою стримуються педалі, внаслідок чого різке гальмування не вийде. Колись бачив відео ролік як на фіксах катають і там було добре видно як тим ровером зле тормозити.
я ф курсі, просто зараз зірки фіксованої під різьбу нема.треба тріальну+ якись локрінг зробити шоб не відкручувалась при гальмуванні, коли нагрузка вся назад йде!а кататись хочеться.тому замутив такий проміжний варіант
як не як спокійніше з ними поки не привик.
хєрня, я на бемі брейклесс в гаї через день катаюсь))
То фікс чи ні. Якщо фікс то навіщо тормоза?  :)
покишо не фікс, коли буде фікс то тормоза полетять в коробку.
доречі половина фіксерів з тормозами катають і на рахунок цієї теми йде гостра полеміка))тому кому як...в мене буде без тормозів.

І взагалі не дарма ж тема називається "мій МАЙЖЕ фікс" шо ше треба доробити я шарю і знаю, скоро все буде.просто післязавтра їду з тернополя днів на 10, часу зробити не буде...а потім все буде правильно і трушно і як має бути в справжньому фіксі!
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,5964.0.html
0672952943
skype damonwatson_

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 07.06.2012, 21:53:43 »
мої ФУ...

1. покри і обода - фейспалм... там максимум 28 гума має бути і 13-15 обода а не 38 і 19, він виглядає як бульдозер і їде певно таксамо
2. шатуни - там же зйомні зірки... та зніми ти лишню і тинь в коробку. нашо лишні грами ссобом возити?
3. шприховка - пацани шприхують спереду сонечком, ззаді зліва сонечко, справа 3 хрести.
4. задня втуль - пошукай втуль фліп-флоп... якраз для тебе, там 2 зірки, 1-фікс друга-фрівіл
5. тормоза - є ж по 50 грн аналогічні вилки, але з крепами під вибряки, якшо вже влом шукати і махатись, то просто постав людські колодки, з ними XB3 нетормоза стають майжетормозами.
6. тукліпси - фі, то вже вчорашній день. для таких випадків є шосерні СПД.
7. руль - нізя робити фікса з прямим рульом... то моветон... шосерні ручки (під барана) подарю єслі шо.

Цитувати
хєрня, я на бемі брейклесс в гаї через день катаюсь))
ти би шолі прикинув яка різниця в швидкості?

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 07.06.2012, 23:00:52 »
фіксед це фетиш для хіпстерів, якшо не на треку само собою, а ця фігня не на стиль ніразу
GO HARD OR GO HOME!

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #9 : 07.06.2012, 23:34:08 »
Колись сам думав зробити фікса. Але подумав а нафіга? У нас на такому кататися просто небезпечно. Ну я розумію, хіпстерам повозитися по парку для понтів. Був би у нас нормальний критий велотрек, то вже інша справа - фікс би одразу зробив і ганяв би зимою. А так... Нормальний фікс буде вартувати близько 2000 - 2500 без рами:
Втулки - 500.
Обода - 500.
Покришки + камери + фліпер - 350.
Шатуни - 200.
Цепка - 100.
Сідушка 200.
Обмотка руля - 100.
Педалі + тукліпса 200.
Гальма + ручка - 100.
По мєлочі - 100.

Зрозуміло, що ціни приблизні, можна і зекономити, але я навів ціни на деталі середнього класу, такі, як я використовую у себе на шосері.

Також додати раму і покраску, то вийде ще 1000 - 1500, хоча можна взяти раму і за копійки.

За таку суму можна скласти непоганого МТБ. Так що фікс, то на дуже специфічного любителя. Особисто знаю людину, яка троха покаталася на фіксі і закинула ту справу.

Але то все лише моя особиста думка, яку я нікому не нав'язую. І взагалі, якщо людина самостійно зібрала вел, то це вже заслуговує на похвалу. Так тримаьти!
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline kolibri

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 08.06.2012, 00:03:34 »
да-а-а. це буде ексклюзивно шоб по місту пролетіти. тільки тормоза, якшо ти їх не будеш знімати - постав краще вилку під v-брейки - надійніше. а загалом прикольно виглядає, хоча трохи незвично. молодець. вважаю, шо в велогаражі завжди має бути кілька варіантів. мене твій варіант зачіпив. якось тоже шось скаладу подібне. так, для колекції.

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 08.06.2012, 09:47:06 »
Десь я почув що у фікса немає бути прямого руля???http://www.youtube.com/watch?v=OXihJ3eavEw  -а це що??Байк класний!!!І я думаю що байк в першу чергу збирати потрібно для себе і під себе.А сідушка взагалі бомба,ще й з номером)Сам їхав на ньому-відчуття позитивні+по рівній дорозі,а в нас її треба пошукати)),летить плавно,рівно,а не як бульдозер!

Offline Pavlik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 345
  • Карма: +108/-1
  • Стать: Чоловіча
  • ACDC
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 08.06.2012, 11:09:52 »
мої ФУ...

1. покри і обода - фейспалм... там максимум 28 гума має бути і 13-15 обода а не 38 і 19, він виглядає як бульдозер і їде певно таксамо
2. шатуни - там же зйомні зірки... та зніми ти лишню і тинь в коробку. нашо лишні грами ссобом возити?
3. шприховка - пацани шприхують спереду сонечком, ззаді зліва сонечко, справа 3 хрести.
4. задня втуль - пошукай втуль фліп-флоп... якраз для тебе, там 2 зірки, 1-фікс друга-фрівіл
5. тормоза - є ж по 50 грн аналогічні вилки, але з крепами під вибряки, якшо вже влом шукати і махатись, то просто постав людські колодки, з ними XB3 нетормоза стають майжетормозами.
6. тукліпси - фі, то вже вчорашній день. для таких випадків є шосерні СПД.
7. руль - нізя робити фікса з прямим рульом... то моветон... шосерні ручки (під барана) подарю єслі шо.
ти би шолі прикинув яка різниця в швидкості?
ви знущаєтесь?хтось читав шапку теми чи нахннада?
1.покри і обода норм-я взагалі хотів 50, тільки не знайшов.про "ам максимум 28 гума має бути і 13-15 обода а не 38 і 19" взагалі ніфіга не зрозумів!їде він нормально, може я й не шарю як має їхати якись крутий апарат цього плану, але мені хватає з головою!вчора вже катався, все супер було!
2.про зірку взагалі фейспалм, я ж написав шо зніму в найближчому майбутньому!
3.радіальний набір це брєд взагалі, я боюсь на такому їздити .навіть на жоповозі.ззаді в 3 хреста заспіцувати не вийшло бо не знайшов таких спиць, про шо я доречі тоже писав вище!все в 1 хрест набрав, нормально виглядає і нормально працює.більше і не треба імхо.
4.дякую, але мені така втулка нетреба покишо..якшо шось таке захочу то тоді краще куплю чоузен, яка може бути і фіксованою і тріщоткою.переключається маленьким ричажком, якшо комусь цікаво то кину ссилку і відео як працює!
5.тормозів в мене не буде!, для чого мені вилка під вібрейки і цяцькання з колодками??я їх зніму коли зроблю трушний справжній фікс.це проміжний варіант, про шо я тоже вже писав!
6.шо таке "шосерні СПД" я не знаю і мені не цікаво, мені нормальні тукліпси і на них буду котать.
7.руль на фіксі може бути прямий, це нормально!ніфіга то не маветон.шосерні ручки, дякую але не треба, ти колись обіцяв чашку накинути, так і не відписав чи є чи нема =/
я прикидав яка різниця.тут я не шарю, може й був неправий, друг так катався і нормально все було.

фіксед це фетиш для хіпстерів, якшо не на треку само собою, а ця фігня не на стиль ніразу
окау

Колись сам думав зробити фікса. Але подумав а нафіга? У нас на такому кататися просто небезпечно. Ну я розумію, хіпстерам повозитися по парку для понтів. Був би у нас нормальний критий велотрек, то вже інша справа - фікс би одразу зробив і ганяв би зимою. А так... Нормальний фікс буде вартувати близько 2000 - 2500 без рами:
Втулки - 500.
Обода - 500.
Покришки + камери + фліпер - 350.
Шатуни - 200.
Цепка - 100.
Сідушка 200.
Обмотка руля - 100.
Педалі + тукліпса 200.
Гальма + ручка - 100.
По мєлочі - 100.

Зрозуміло, що ціни приблизні, можна і зекономити, але я навів ціни на деталі середнього класу, такі, як я використовую у себе на шосері.

Також додати раму і покраску, то вийде ще 1000 - 1500, хоча можна взяти раму і за копійки.

За таку суму можна скласти непоганого МТБ. Так що фікс, то на дуже специфічного любителя. Особисто знаю людину, яка троха покаталася на фіксі і закинула ту справу.

Але то все лише моя особиста думка, яку я нікому не нав'язую. І взагалі, якщо людина самостійно зібрала вел, то це вже заслуговує на похвалу. Так тримаьти!
і? мені було на меті зібрати бюджетного жоповоза шоб їздити в Гаї по вечорах додому, шо я й зробив.збирання якогось надкрутого апарату не стояло в мене на меті.да, фікс для специфічна штука, згоден.я катався колись на чужому, мені сподобалось, захотів таке ж собі!
"Але то все лише моя особиста думка, яку я нікому не нав'язую. І взагалі, якщо людина самостійно зібрала вел, то це вже заслуговує на похвалу. Так тримаьти!" ДЯКУЮ :)

да-а-а. це буде ексклюзивно шоб по місту пролетіти. тільки тормоза, якшо ти їх не будеш знімати - постав краще вилку під v-брейки - надійніше. а загалом прикольно виглядає, хоча трохи незвично. молодець. вважаю, шо в велогаражі завжди має бути кілька варіантів. мене твій варіант зачіпив. якось тоже шось скаладу подібне. так, для колекції.
теж дякую! :) про тормоза написав вище.

Десь я почув що у фікса немає бути прямого руля???http://www.youtube.com/watch?v=OXihJ3eavEw  -а це що??Байк класний!!!І я думаю що байк в першу чергу збирати потрібно для себе і під себе.А сідушка взагалі бомба,ще й з номером)Сам їхав на ньому-відчуття позитивні+по рівній дорозі,а в нас її треба пошукати)),летить плавно,рівно,а не як бульдозер!
людина шарить, дякую! :)ше поїдем катнемся )) ::)

« Останнє редагування: 08.06.2012, 11:39:24 від Pavlik »
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,5964.0.html
0672952943
skype damonwatson_

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #13 : 08.06.2012, 11:20:57 »
Павлік, Тед тобі написав ТТХ реального фікса. Тобто "сферичного в вакуумі". Звісно що важко їх дотримуватися, але й вони не на пустому місці виникли.  Тому чим огризатися краще б прикинув реально що з того тобі в дійсності треба а що ні.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Pavlik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 345
  • Карма: +108/-1
  • Стать: Чоловіча
  • ACDC
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 08.06.2012, 11:36:29 »
Павлік, Тед тобі написав ТТХ реального фікса. Тобто "сферичного в вакуумі". Звісно що важко їх дотримуватися, але й вони не на пустому місці виникли.  Тому чим огризатися краще б прикинув реально що з того тобі в дійсності треба а що ні.
я не знаю шо таке ТТХ.я вже все прикинув і знаю шо мені від того байка треба :police:
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,5964.0.html
0672952943
skype damonwatson_