Тема: Велокомп"ютер. Ціна має значення ???  (Прочитано 11812 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Mr. D

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 44
  • Карма: +2/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 07.06.2012, 21:50:01 »
а в яких моментах він глюкачить?  ( я про нормальні)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 07.06.2012, 21:57:42 »
високовольтні лінії, аналогічні компи рядом. Кароч любі радіопоміхи... там передаються тупо біпи на фіксованій частоті без будь якого захисту чи шифрування.

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 07.06.2012, 22:13:35 »
а я на свій грат взяв самий дешевий який надибав на базарі - за 40 гривень - нічого не глючить і не ломиться  *No*. Точність провіряв шляхом накатки маршруту з послідуючим обміром в гугл ерс  ::) - всьо наче спрацює як слід.  якісь там функції є, але з того всього юзається хіба шо годинник, одометр і спідометр. Купляти за купу бабла потенційно непотрібну річ не бачу сенсу. Чіп всередині - "крапелька", деталей на платі - мінімум, ломитися немає чому. Правда в пралці не прав - шо з ним станеться - не наю :) але ж за нормальних умов велокомп туди і не повинен потрапляти...  Датчик - він і в африці датчик. Цікаво пра - що там геркон чи Холл?

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #18 : 07.06.2012, 23:22:49 »
Геркон там. Без будь-яких наворотів.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 10.06.2012, 20:18:05 »
Хороший велокомп - то продумана і зручна у користуванні річ. Розкажу про свій (самі знаєте який). Підсвітка не постійна. Її потрібно активувати,тоді вона починає вмикаєтися на кілька секунд після натиснення будь-якої кнопки. Але якщо не натискати кнопки певний час - підсвітка деактивується, тобто на наступний день, її потрібно буде включити наново. Класно зробили, бо я забуваю відключати, а на наступний день вона даремно б садила батарею. Кнопок чотири, що дуже зручно, не потрібно довго переклікувати функції, вони розділені на дві групи, половина перемикається одною нижньою клавішею, інша верхньою. Ще дві кнопки допоміжні, для скидання показів і налаштування параметрів. Живлення вистачає на 1 рік. Є індикація низького заряду батареї. При заміні елементів живлення дані не втрачаються. Ну що ще? Екран закритий твердим пластиком, ніде не забивається пилюка. Водостійкий, кріплення універсальне, як на руль так і на винос. Вміє до компа конектитись, проте це сумнівна перевага, бо треба ще док-станцію докупляти. Темпиратуру за бортом показує. Є лічильник кілометражу, який можна самому запрограмувати, тобто по бажанні вказати стартові значення, і задати напрям відліку - вперед або назад (видно скільки км додому залишилось, якщо перевести в мінусовий режим по приїзді в кінцеву точку). Ну і шрифт читабельний. Можна ще контраст наставити.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 10.06.2012, 20:59:49 »
ога... а тепер ше скажи шо вын входть в заданий дыапазон 100-150 грн?

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #21 : 10.06.2012, 22:55:14 »
Я задам одне абсолютно адекватне запитання: А нафіга стільки функцій. Зрозуміло, що цікаво, круто, зручно.... Але велосипед, то не літак і самим важливим приладом є одометр. Все решта - додаткові функції для інтересу.Чесно кажучи, підтримаю Теда і ще декількох дописувачів, що підчас руху у місті звертати увагу на велокомп, а не на машини/пішоходи та інші перешкоди, можна конкретно полетіти.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 11.06.2012, 20:41:11 »
ога... а тепер ше скажи шо вын входть в заданий дыапазон 100-150 грн?
Не входить. проте автор теми цікавився яке значення має ціна і що можна отримати, доплативши. Я навів приклад доплати до 150 ще двох сотень =) До речі на сайті сігми є флешові тест-драйви всіх велокомпів. Можна віртуально поклацати, подивитися, і повзунками рухати швидкість уявного вела, каденс, і т.д.

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 11.06.2012, 22:25:23 »
Я задам одне абсолютно адекватне запитання: А нафіга стільки функцій. Зрозуміло, що цікаво, круто, зручно.... Але велосипед, то не літак і самим важливим приладом є одометр. Все решта - додаткові функції для інтересу.Чесно кажучи, підтримаю Теда і ще декількох дописувачів, що підчас руху у місті звертати увагу на велокомп, а не на машини/пішоходи та інші перешкоди, можна конкретно полетіти.
Ну є ще один параметр, вагомий особисто для мене. Важливо, щоб коли я беру щось до рук - щоб у мене склалося враження добротного і зробленого з думкою про людей виробу, а не барахельця, де основний пріоритет - економія у всьому і на кожному кроці.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 14.06.2012, 23:03:38 »
Ну є ще один параметр, вагомий особисто для мене. Важливо, щоб коли я беру щось до рук - щоб у мене склалося враження добротного і зробленого з думкою про людей виробу, а не барахельця, де основний пріоритет - економія у всьому і на кожному кроці.

 +1
 SIGMA 1606L - дротовий  з підсвіткою.
 Перед ним був TOPCOM бездротовий, модель не памятаю,брав в спортландії, такий з широким дисплеєм. Був досить нічогенький, тільки максималку заганяв у память часом 99.9. Він і зараз в мене є, залишився на память від попереднього ровера якого вкрали.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 19.06.2012, 15:00:08 »
досить глюкава в агресивних середовищах з електромагнітним полем, але в реаліях такі середовища рідкість
брав в травні Kellys COUNTER за 240 грн. за 1300 км жодного разу не глюкнув, все відмінно
тому топік стартеру пораджу, якщо і брати провідний чи безпровідний велокомп то лише брендовий, щоб не псувати нерви китайцями
Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 19.06.2012, 16:14:05 »
Стало цікаво чи відрізняються по якості велоспідометри вартістю до 100 грн або 150 грн. ?
Наворотів мені не треба. Щось треба простеньке і функціональне.

Не завжди ціна має значення, ось я колись зробив таку штуку як описано тут: http://dihalt.ru/modernizaciya-velokompyutera-bbb-bcp-01.html і в се вийшло!
життя - це рух
рух - це життя