Тема: Покришки  (Прочитано 5276 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« : 15.05.2012, 10:07:49 »
Маю потребу купити нові покришки на свого велосипедика для катання:
- 60% - Сухий асфальт / мокрий асфальт
- 30% - Грунтові дороги / щебінь / бруківка
- 10% - болото / пісок ....
Хочу щоб мали класний накат (мої Келлісні полусліки мають менший накат ніж в дружини Бонтрагери універсали) ну і тримались дороги

На даний момент розглядаю Швабле Смарт Сем 1,75 або 2,0.
Мають гарний накат і прохідність, але в неті пишуть, що мають здатність липнути до асфальту в теплу погоду - щось про таке чули?

Колись мав змогу кататись на Швабле БлекДжек - накат в них був супер

Може хтось знає їх в порівнянні на практиці? або якийсь інший варіант...

CoRacK

  • Гість
« Reply #1 : 15.05.2012, 23:37:43 »
То всьо якісь приколи, в мене смарт семи проїхали весь Крим і до асфальту не прилипали, жара була точно не менше +35 С.
Блек Джеки теж нормальні, навіть на Найт Меднесі бачив у призерки (І місце :)) на задньому колесі, ніби в Спорт+ можна помацати.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 16.05.2012, 07:09:30 »
Підтверджую Smart Sem від Schwalbe - покри, мабуть з світовим визнанням  :angel:

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 16.05.2012, 10:16:02 »
здатнійсть липнути = хороше зчеплення з дорогою)) А якщо серйозно - бери, все нормально з ними.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 16.05.2012, 14:29:56 »
То всьо якісь приколи, в мене смарт семи проїхали весь Крим і до асфальту не прилипали, жара була точно не менше +35 С.
тама є яката цифірка в макуванні ТРІ вродя.. отово її значення і є липкотвердість, хотя у семів вона вроде у всіх 67 шо значить - дюже жостка і крен влипне... але якшо ашвальт вже плавиться, то протектор таки тонкий і врізатись має непогано через шо і появиться ефект влипання.

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 17.05.2012, 13:14:52 »
Ще Land Cruiser помацав - тож такі нічого і відгуки позитивні.

І ще питання
1.75" / 1.9" чи 2.0 ??

Та фігня на скільки бачу називається EPI - і по ходу, якщо я правильно знаю то, чим цей показник більший тим гума твердіша і має кращий накат, але чим він більший тим гірше воно себе поводить на  морких покриттях і не асфальті
« Останнє редагування: 17.05.2012, 13:18:38 від Tiger »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 17.05.2012, 13:36:41 »
Та фігня на скільки бачу називається EPI - і по ходу, якщо я правильно знаю то, чим цей показник більший тим гума твердіша і має кращий накат, але чим він більший тим гірше воно себе поводить на  морких покриттях і не асфальті
Ну ти ніби ВУЗа не закінчував. Чим твердіша тим більший накат, чим мягша тим краще ЛИПНЕ. Тобто польовій дорозі глибоко начхати наскільки воно там у тебе тверде, ітак воно буде врізатися в грунт. Тому ГРУБО кажучи: твердіша - кращий накат по асфальті, мягша - краще тримає дорогу на ТВЕРДИХ поверхнях. Мягкі гуми в основному йдуть для гір, де треба хороше зчеплення з каменем.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 17.05.2012, 16:14:15 »
Покищо вибір за
http://schwalbe.com.ua/Smart_Sam_Performance_Wired_54-559_KevlarGuard_ORC_MTB_11132372_schwalbe.html

має класні показники. єдине що без KevlarGuard  він важить на 80 г менще і вартує на 70 грн менше (приблизно)
http://schwalbe.com.ua/Smart_Sam_Performance_Wired_54-559_Performance_ORC_MTB_11132370_schwalbe.html

може хтось катає на подібній шині інших виробників?