Тема: ПЕРША СОТНЯ 2012 (Перший любительський веломарафон в ТЕРНОПОЛІ)  (Прочитано 81655 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #270 : 28.05.2012, 15:53:57 »
!!!!!!!!!!!!!!!напишіть хтось детальний звіт!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Steffco

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #271 : 28.05.2012, 19:14:20 »
Привіт. Напишу не величкий звіт.
Прибув з другом в Тернопіль в сім годин ранку....трошки покатався по місту і вирушив на старт.
На старті вже було шумно реєструються, обговорюють....
Вразило що багато людей було на простих дорожніх велосипедах а особливо "Україна". 
Дали стар і всі шнурочком поїхали... було багато людей без досвіду їзди в групі і тому старався на колесі в когось не сидіти. Були такі що просто порушували всі настанови від організаторів і ПДР, це напевно із за відсутносі досвіду або просто виїб.... обходячи мене на шосері, це напевно їм приносило неабияке забоволення.
Я думав що падінь буде більше але якось все пройшло спокійно, бачив тількм два ( дівчинки на старті і по дорозі одного на гібриді).
отже їдем помаленько потім невеличка зупинка і старт....
я був в середині колони коли побачив що швидкість виросла зрозумів що дали відмашку і лишивши свого друга поїхав добирати групу шосерів. Коли добрав почали котити змінами і на одному з підйомів в звичному для себе темпі тягну групу але коли через кілька км хотів здати зміну оглянувся назад побачив що нас тільки двоє я та Анрі тоді думаю тре почекати відставших так і сталоси вони через кілька кілометрів нас добрали. Длі котили в стабільному темпі, трошки навіть краєвиди розглядав ( дуже сподобались підйомчики і та ділянка дороги де верби). І нарешті дочекався бездоріжжя, хтось на байку зразу в перед і я за ним бо казали що в вас тоже є Лапка....він їхав посередині дороги а я по обочині де менеше каміння а місцями і травою. так котили всю ділянку з ямами місцями трошки відпускав його бо нехотів вбивати велосипед.( чесно кажучи ця ділянка дороги набагато гірша за львівське кошмарне вся інша дорога суперова). Коли викотили на хорошу дорогу кажу давай наршуй відрив так як ти зініціював втечу але не тут то було темп низький і ще бачу добирає один на шосері вирішую втікати,  коли відїхав трохи побачив що шосер його тоже обійшов вирішив почекати на нього. Так зним і майже решту дороги проїхав. Він жалівся що йому судороги ноги хапають і цілий час запитував чи нас не наздожинуть відповідав що ні адже розумів що в інших прокол або ще щось. так бесідуючи змінками їхали в сторону фінішу сильного темпу не задавав бо він весь час відвалювався. За кілометрів пять я його залишив і фінішував.

Offline Steffco

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #272 : 28.05.2012, 19:29:32 »
Отже дякую організаторам за приємно прведений час, медаль...
як для першого разу організовано було супер, на наступний рік постараюсь приїхати і ще когось заохочу.
Хочу привітати переможців і вісіх учасників які поставили для себе рекорди і перебороли себе. Хочу привітати велосипедиста який їхав україною, не знаю як він їхав але це викликає повагу.
Тре трошки критики, особисто мені несподобалось тільки одне - Це ділянка дороги по тих седах де ями тобто не ями а дороги нема. Що некажіть а львівське кошмарне то ще норм. дорога. Там тільки на байку їздити а не шосером.;-)

Дякую. Успіхів у ваших починаннях.

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #273 : 28.05.2012, 23:28:25 »
По ходу я з своєю кукурузою єдиний хто напетляв всі 100км :D. І ага, передаю привєт чьотким пасанам з Баворіва.

Тутка трек http://www.mapmyride.com/routes/view/96659163
« Останнє редагування: 28.05.2012, 23:46:10 від org100h »
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #274 : 28.05.2012, 23:39:37 »
Так як мав GPS, то невеликий тех. опис:
10-12 Старт. Їдемо неспішним темпом за суддівською машиною до Скалата.
11-20 Зупинка під стінами Скалатського замка (див. фото вище пост #246)
11-35 Перетинаємо залізничний переїзд між Скалатом і с.Криве, звідси починається відлік часу гонки.
Відстань звідси до фініша - 57 км.

Тепер трохи своїх вражень. Траса дуже сподобалась, як і задумував Anri1214 ділянка дороги через Ілавче - Козівку трохи вирівняла шанси між шосерами і аматорами. Ще вдало вийшли останніх 8 км - легкий затяжний підйом від Товстолуга до Гаїв. Так як перший раз приймав участь в гонці, то тактику поведінки на трасі прийшлось придумувати на ходу. Вирішили триматись вдвох з Ющенком, як виявилось разом краще підтримувати бойовий дух. Зі Скалата стартували в останній треті колони, відразу вирішили не рвати. До Гримайлова плавно почали набирати швидкість, на виїзді з Гримайлова на під*йомах почали обганяти невеликі групи. Потім затяжна пряма Гримайлів - Теребовля, проїхавши по ній 3-4 км поки не з*явились перші ознаки втоми в ногах ковтаємо по NUTSу, десь через 5 хв. подіяло, добавляю швидкість. Починаємо обганяти запиханих і досить вспотівших. Після поворота на Ілавче, NUTS нарешті подіяв на Ющенка і він рвонув вперед (до того часу я його тягнув), причому подіяв так що до фініша я його так і не перегнав. Зараз згадую як по тому бездоріжжю гнали під 30, то аж ровер шкода. В Сороцькому запхав в себе ще один батончик, в ногах втоми ще не було, але ривок вирішив робити вже на нормальному асфальті, тим паче що постійно когось обганяв. Після Товстолуга почув приплив сил і останні 10 км вдалось проїхати без наслідків для ніг і дихалки. Трохи шкода що фініш настав так скоро, бо сили ще були десь кілометрів на 15.
Ну короче купа приємних вражень і спогадів. Хотілось би ще колись спробувати на довшу дистанцію. (Бо на коротку в мене заслабий ривок).

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #275 : 29.05.2012, 08:33:45 »
Я теж поділюсь враженнями. В мене все почалось не з приємного, бо коли приїхав одним з перших на місце старту, то зрозумів шо маю проблему з переднім перимикачем і після невдалих спроб налагодити то всьо(дякую тим хто помагав) поїхав додому міняти тросик, ну а коли поміняв то була друга справа і помчав знову на старт, роверистів там вже було багатенько, а я радів шо встиг))
Після виїзду на Скалат їхав обережненько, майже нікого не обганяючи і без вийо...) Після старту в Скалаті вирішив їхати трохи сильніше середнього темпу і обганяв кого міг)) Дорогою майже постійно їхав сам (зустрічав в основному тих хто мене обганяв і тих кого обганяв я) про що пізніше пошкодував, бо як виявилось групами їздити ефективніше). Воду пив під час гонки лише в Скалаті. Під кінець марафону трошечки здихав, і був щасливий коли побачив фінішні відмітки, а на фініші ше більше щасливий=)Дякую тим хто дав води на фініші;)
То був мій перший марафон-гонка в якій брав участь, але тепер вже точно знаю шо не остання!) Дякую організаторам!
Багато корисного спортивного досвіду почерпнув для себе, а ще приємною несподіванкою(як для новачка) була медаль у своїй категорії, хоча відчував шо шось отримаю))
Отже прекрасно проведений день, жаль лише шо після марафону всі не поїхали десь тусити у місто))напевне через втому.
Стосовно сільських бездоріжж то вважаю це плюсом бо воно наче зрівняло шанси шосерів і МТБшників...хоча тяжко уявляю як шосерам їхалось по таких дорогах, так як нармальний сракотряс був для мене і на гібриді з амортизованою вилкою..)

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #276 : 29.05.2012, 11:53:38 »
А шосерам їхалося не солодко, на тих кучерявих відрізках. Хоча швидкість постійно була 28-30. Спортивний інтерес переміг любов і жалість до велосипеда)
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #277 : 29.05.2012, 11:56:41 »
Гонка була класною. Я вперше приймав участь в подібного роду змаганнях, та що казати - у велозмаганнях вцілому. Дуже хорошою була організація, якщо гонка має елементи офіційності - це додає азарту. Anri1214 добре попрацював, не просто створив тему і огранізував гонку, а і під час марафону слідкував за пілотоном, аби забезпечити рух по правилах, безпеку, створення умов для обгону колони автомобілями. Перед стартом в Скалаті я старався непомітно переміститись в першу десятку, бачив перед собою кілька учасників, зокрема на шосерах і Корака (якщо пам'ять не підводить), обганяти їх просто не було сенсу. Їхав перший в групі з трьох чоловік, доки не зрозумів, що і самому було б добре сісти комусь на колесо. Нашу групу перегнав один велосипедист, і я поспішив їхати за ним, відірвавшись від найближчих переслідувачів. Згодом та ж група переганяла нас двох, мінялися місцями. Кожно разу я старався пересідати до тих, хто їхав швидше. Коли виїхали на пряму дорогу з хорошим оглядом вперед і назад, я їхав другий і групі з 3-х учасників, дивився на спідометр - 23-25(( Розумів, що такими темпами далеко не заїду, з одного боку почувався в силі і міг їхати 30 без всяких, бо вітер не заважав, а з іншого бачив що найближчі  люди попереду були десь за км, не менше, але хоч в полі зору, і доки я їх буду наздоганяти, опір повітря виснажить зовсім, і за хвилин 5 буде вже не 30, а ті ж самі 23 км за годину, тільки з більшими затратами сил. Я все ж вирішив ризикнути, і пішов на обгін, в ривку відірвався на метрів 500, а далі їхати швидше не міг, тримав стабільну швидкість, здаватись і знов чекати на них не хотілось, бо я був десь посередині між ними і велосипедистами попереду. Їхав сам аж до Сороцького, там на ямах нікуди не спішив. Дуже зрадів, коли мене обігнав гонщик на оранжевому байку, я ж одразу піддав газку, і їхав дихаючи йому у спину)) Так ми наздогнали Енді біля Баворіва, я так розумію в нього там була зупинка. Але Андрій (Енді) їхав у швидшому темпі, я вже якраз до того часу відпочив, то до фінішу добирались вже разом з ним. Я хотів одночасно фінішувати, так вже вийшло, що формально я на позицію вище. Несподівано для себе отримав нагороду, дуже приємно, оскільки це перша гонка для мене.
Я до змагань хотів встигнути ровера трішки апгрейднути новими деталями, але вони ще в дорозі, їхав як є. А котилось добре, я у переддень багато часу витратив на чистку і змащування велосипеда, за що він віддячив безвідмовністю і плавністю їзди без зайвих затрат сил. За 2 дні до гонки купив питну систему, зовсім спонтанно. Це дозволило мені не зупинитись від Скалата жодного разу за весь час гонки. Навіть з гідратором вода вже за 15 км до фінішу у мене закінчилась. Фляга - не варіант, там вього лиш 0,7 можна везти. Цукерки їв теж на ходу. Всім дякую за хорошу компанію, азарт замагань і гарно проведений час.

upd. в тексті переплутав назви сіл)
« Останнє редагування: 29.05.2012, 12:16:19 від Frenky »

Offline malyj

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 26
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #278 : 29.05.2012, 12:53:38 »
нарешті дорвався до того інтернету)
також хочу подякувати всім учасникам, які брали участь в марафоні, за гарно проведений час,,, марафон марафоном, а от гонка була крутеча!!!, особливу подяку приношу організаторам, за те, що організували і допустили)
на подібних змаганнях вперше,,, зато тепер знаю, що то таке і з чим його їдять....
П. С. не обійшлось і без екцесів,,,,, за пару км(за Товстолугом) цеп розійшовся, ну і відповідно втратив своє призове місце.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #279 : 29.05.2012, 13:52:00 »
... Спортивний інтерес переміг любов і жалість до велосипеда)
Вело-маніяки!  :D

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #280 : 29.05.2012, 15:59:17 »
Так ми наздогнали Енді біля Баворіва, я так розумію в нього там була зупинка.

Приблизно там я зупинився, щоб дати Анрі насос, бо в нього знову пробилось колесо.

Після цієї зупинки мої м"язи трохи здуріли, і не мали настрою далі їхати (сили було вдосталь, на підйомах навіть пробуксовував, але не міг тримати каденс), але Френкі, який був в мене на колесі, додавав сил і наснаги, щоб доїхати до фінішу.

Гонка була просто супер. Нарешті вник в техніку їзди на змаганнях. Жаль, що майже всю дорогу їхав сам (лише ділянку до повороту на Ілавче їхали втрьох, і останні кілометри - з Френкі), це мене досить виснажило. Але результатом я дуже здивувався. Правду казав Анрі - "Треба перемогти не когось, а себе".

В цій гонці я справді сам себе поборов, і результатом навіть здивований.

Величезна подяка Анрі та всім організаторам цієї імпрези. Думаю багато людей повірили в себе.
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #281 : 29.05.2012, 19:37:27 »
Велике будьласка і на здоров'я відповідаю усім на їхні подяки...
Основна цьогорічна мета мною досягнена... Я не ставив перед собою цілі перемогти, основна ціль була вас всіх зібрати і щоб ви отримали колосальний досвід і задоволення і кожен день переживав щоб усе вийшло... І от по ваших відгуках бачу що все вийшло...
Ця гонка символічно стала "Першою" не тільки в Тернополі але й для багатьох учасників... І я так розумію що на наступний рік усі знову захочуть чогось подібного...
Щодо себе, то цього року в мене величезним приорітетом стоїть міжнародна гонка в Львові у місті Жовква (2-денка), де я виступав минулого року правда тільки у перший день... Виступав разом з учасниками з професійних команд з України, Росії, Білорусії і Польщі. Гонка була з роздільним стартом ("раздєлка") на 10 км і я там показав 24 результат з 170 учасників, але проїхав дуже погано тому що міг набагато краще (знаю сам по собі)... Цього року усі мої погляди спрямовані саме туди, і всі мої гонки і поїздки спрямовані саме на підготовку в Жовкву... Можливо з часом буду тримати в голові і організацію такої гонки в нас, хоча не впевнений що вона приживеться так як багато людей які читали мої звіти бачили що собою представляють ті 10 км (сер. шв. 45-50 км/год). Тим не менше буду надіятись на вашу підтримку в гонці і у цих моїх організаторських починаннях.
« Останнє редагування: 29.05.2012, 19:41:22 від Anri1214 »

Offline kvas8

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 140
  • Карма: +12/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #282 : 29.05.2012, 23:44:16 »
Приєднуюсь до подяк за організацію та проведення.
Чому б не проводити марафон двічі на рік: на початку сезону (квітень-травень) та наприкінці (вересеснь-жовтень). Буде показовим зростання кожного учасника за сезон. У річному порівнянні це не буде так очевидним. До того ж абсолютна більшість зимою не тренуються.
Розумію, що організатору нелегко це робити двічі на рік, але маючи досвід, це буде помітно легше, та і бажаючих допомогти знайдеться більше.
Успіхів.

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #283 : 30.05.2012, 00:01:07 »
Приєднуюсь до подяк за організацію та проведення.
Чому б не проводити марафон двічі на рік: на початку сезону (квітень-травень) та наприкінці (вересеснь-жовтень). Буде показовим зростання кожного учасника за сезон. У річному порівнянні це не буде так очевидним. До того ж абсолютна більшість зимою не тренуються.
Розумію, що організатору нелегко це робити двічі на рік, але маючи досвід, це буде помітно легше, та і бажаючих допомогти знайдеться більше.
Успіхів.
+ Підтримую
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #284 : 30.05.2012, 08:27:09 »
+ Підтримую

+1

наприклад назвати можна Веломарафон "Тернопільська осінь - 2012"

зробити більшу рекламу.

щоб учасників було хоч 200 , залучити можливо даї, медиків,  маршрут можна і цей самий

спонсорів

якийсь прикольний приз

свторити оргкомітет, і так на Вересень можна спробувати

якщо  Anri1214 буде непроти - то думаю в серпні до цієї теми можна буде повернутись, що скажете?

не маю на увазі щось конкретне, але можливо давайте продовжимо цю тему  - можливо і з осіннім марафоном щось получиться...

Операція "Квадрокоптер"!