Тема: ПЕРША СОТНЯ 2012 (Перший любительський веломарафон в ТЕРНОПОЛІ)  (Прочитано 81794 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #165 : 23.05.2012, 18:58:04 »
Щодо дівчат... Я ж за споглядання жіночої фігури під час гонки, шкода, що це буде короткочасно.
Все залежатиме від тебе  :)
 Фотографування я так розумію відбуватиметься на старті та на фініші?

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #166 : 23.05.2012, 19:10:41 »
Все залежатиме від тебе  :)
 Фотографування я так розумію відбуватиметься на старті та на фініші?
Фотографування старт, фініш і під час гонки

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #167 : 23.05.2012, 19:11:12 »
Що будете робити, якщо буде злива ? По прогнозу погоди з 6 до 18 години буде падати дощ.
http://www.meteoprog.ua/ua/wmap7days/Ternopil/

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #168 : 23.05.2012, 19:12:36 »
Переговорив я з Тренершою, вона допоможе нам і вже згодилася.
Також я запросив тих таки дівчат і тільки дівчат, при чому що вони номінуватимуться тільки у своїй класифікації.
Теж узгодив що перших 30 км орієнтовно до Скалата ніхто нікуди не рве і стараємося зберігати групу
Думаю дівчата лишніми не будуть, і їхатимуть адекватно...

Та й для не жонатих хлопців це + , хто зна, може це ваша доля їхатиме, ніколи не знаєш напевне....
« Останнє редагування: 23.05.2012, 19:16:34 від Anri1214 »

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #169 : 23.05.2012, 19:13:52 »
Що будете робити, якщо буде злива ? По прогнозу погоди з 6 до 18 години буде падати дощ.
http://www.meteoprog.ua/ua/wmap7days/Ternopil/
Не з цукру ж ...  :D і взагалі вже замовлено нормальну погоду без опадів.
 

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #170 : 23.05.2012, 19:14:59 »
Що будете робити, якщо буде злива ? По прогнозу погоди з 6 до 18 години буде падати дощ.
http://www.meteoprog.ua/ua/wmap7days/Ternopil/
будемо звісно надіятись що небесна канцелярія принесе нам хорошу погоду...
щодо дощу, то знову ж таки який дощ, якщо справді буде злива, то звісно ніхто проводити гонку не буде, будем шукати виходу з ситуації, перенесення старту на пізніший час чи на інший день...
а взагалі скажу що в прохолоднішу погоду набагто комфортніше їхати як на мене ніж шкваритись на жарі

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #171 : 23.05.2012, 19:33:50 »
Ще прогноз може змінитись, тому не будемо падати духом :) . В прохолодну суху погоду зручно їхати, але коли буде капати буде не дуже весело.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #172 : 23.05.2012, 20:55:21 »
а номінація - хто останній буде? я би поборовся за призове місце...

перші 30 км разом... не хочу здатись песимістом чи оспорити твої прагнення, но я би вже після 10км став попити водички, почесати жопу і т.д...

а яка середня з твоєї точки зору є матрасом? як на мене 22 то вже крейсерська, 18 матрас... ти втримаєш колонну півтори години?

ПДР читав :question1:
      6.4. Водії велосипедів, рухаючись групами,  повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам  дорожнього руху.
      Колона велосипедистів, що рухається по проїзній  частині, повинна бути розділена на групи по 10 велосипедистів з відстанню між групами 80-100 м.

як плануєш ділити колонну?  саме в цьому то і полягала ідея роздільного старту, а аж ніяк не в форі... міліція вас не веде, тоді би питань не було... всі мирно построїлись і повзуть за мигалкою... а просто машина, навіть на аварійці, херня... полюбе хтось між вас влізе... і дай бог не подавить тікаючи від зустрічної.


« Останнє редагування: 23.05.2012, 21:05:12 від teodor4ik »

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #173 : 23.05.2012, 22:00:36 »
Шкода, що не зможу взяти участі,  запросили на іншу дефеляду(
Ідея гонки - збір однодумців, що закохані у велосипед. Тут не обовязково вміти швидко їздити чи тримати високий каденс, наприклад. Найважливіша спільна риса учасників у любительській велогонці - велосипед-стиль життя. У спортсменів орієнтири дещо інші.
  Ідея гонки якраз і полягає в гонці.  Тому зберегти дух змагальності потрібно і кожен повинен зайняти місце на старті в тій категорії де йому буде з ким "потягатись" без всяких фор і подачок.  Якби це була звичайна масова "покатушка" тоді так, погоджуюсь з вашими словами.

Offline максоле

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #174 : 23.05.2012, 23:21:16 »
Цитувати
а просто машина, навіть на аварійці, херня... полюбе хтось між вас влізе
.
Можливо  це і не прийнято, але мені як водію , плакат з  надписом на задньому вікні буса щось на кшалт  "увага! велогонка" добавив би обережності при обгоні однозначно. Тай стає зрозуміло зразу що та аварійка не просто так блимає

Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #175 : 23.05.2012, 23:51:55 »
розмістіть будь-ласка посилання на детальний маршрут (не лише скріншотом) і уточніть дату/час початку всього "дійства" в першому пості теми

і такий момент, шолом в дорозі з німецького ебею, позичати чи купляти ще 1 абсолютно немає бажання чи можу я приймати участь враховуючи пункт 5. Кожен учасник перегонів повинен дотримуватися правил дорожнього руху і сам несе відповідальність за своє здоров'я."
за цей місяць  трохи більше 7 сотень на одометрі і жодних пригод ні у тернополі ні за його межами

Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #176 : 24.05.2012, 00:18:12 »
.
Можливо  це і не прийнято, але мені як водію , плакат з  надписом на задньому вікні буса щось на кшалт  "увага! велогонка" добавив би обережності при обгоні однозначно. Тай стає зрозуміло зразу що та аварійка не просто так блимає
погоджуюсь з цим дописом)

а стосовно дівчат, то так...я за то шоб вони були.) взагалі, люблю дівчат-роверисток..,ну а якшо вже вони спортсменки, то хай буде їм окрема категорія, і всі щасливі=) :)

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #177 : 24.05.2012, 07:13:14 »
розмістіть будь-ласка посилання на детальний маршрут (не лише скріншотом) і уточніть дату/час початку всього "дійства" в першому пості теми

і такий момент, шолом в дорозі з німецького ебею, позичати чи купляти ще 1 абсолютно немає бажання чи можу я приймати участь враховуючи пункт 5. Кожен учасник перегонів повинен дотримуватися правил дорожнього руху і сам несе відповідальність за своє здоров'я."
за цей місяць  трохи більше 7 сотень на одометрі і жодних пригод ні у тернополі ні за його межами
добавив

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #178 : 24.05.2012, 07:14:21 »
.
Можливо  це і не прийнято, але мені як водію , плакат з  надписом на задньому вікні буса щось на кшалт  "увага! велогонка" добавив би обережності при обгоні однозначно. Тай стає зрозуміло зразу що та аварійка не просто так блимає
Оскільки ми запросили дівчат, то є велика ймовірність що вони будуть з машиною супроводження, на якій повсюди пише ФЕДЕРАЦІЯ ВЕЛОСПОРТУ УКРАЇНИ

Offline NataSTe

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 22
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #179 : 24.05.2012, 11:06:06 »
Можу позичити. Розмір M (56-58 ніби, вдома гляну).
а по-менше є? так на 2-3 см ?