Тема: ПЕРША СОТНЯ 2012 (Перший любительський веломарафон в ТЕРНОПОЛІ)  (Прочитано 81028 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #135 : 23.05.2012, 16:23:02 »
Нхто не каже що усі протримаються тих 30 км, але їхати треба так що 3/4 протримались. Вести гонку буде суддівська машина, тобто їдемо з тою швидкістю з якою їде перша машина, якщо бачимо що група стрімко розсипається, просимо перший автомобіль збавити швидкість от і все. Що до участку від аеропорту, усі їдемо один за одним а автомобілі спереді і особливо бус ззаді їде з включеною аварійкою за останнім учасником, таким чином перекриваючи 1-шу полосу собою

Offline kvas8

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 140
  • Карма: +12/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #136 : 23.05.2012, 16:25:10 »
Ще один момент на рахунок ізди групою. Маю два велоспиди на класичному МТБ на крутих підйомах на асфальтних дорогах не більше 10км/год, а на гібриді - не менше 13-14 км/год. Не тому, що легше, а тому що повільніше не дозволяє їхати найменше співвідношеня передач (гібрид  у мене з майже шосейною трансмісією). Перебдачаю, що  на підйомах (як у Бірках) група одразу розпадеться.  Якщо і їхати  групою то лише до Бірок.
Пропоную все-таки розглянути можливість роздільного старту. хоча б у 5-10 хв. Думаю, що половина учасників мене підтримає.
« Останнє редагування: 23.05.2012, 16:30:08 від kvas8 »

Offline kvas8

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 140
  • Карма: +12/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #137 : 23.05.2012, 16:28:52 »
Ще одне. Коли бус їде позаду велосипедистів, він закриває видимість для автомобілів, що наближаються. Сам був у такій ситуації (у ролі водія автомобіля). Здійснював обгін такого буса і повертаючись на свою смугу (а назустріч була фура) міг зачепити велосипедиста.
Вже краще хай легкових їде ззаду цих першиш 3-5 км.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #138 : 23.05.2012, 16:35:56 »
Чомусь думається, що при малому досвіді проведення подібних змагань серед Шприхалів, на першому місці все ж могло б бути саме лише бажання взяти участь в такому заході, а потім вже позмагатися, позмагатися в різних класах, роздільних стартах.

Адже з самого першого разу виявляються різні нюанси, які будуть враховуватися і при потребі ліквідовуватися в наступних перегонах. При умові, що цей захід засвідчить свою затребуваність активною участю змагунів. Все ж починається з малого. Щоб взнати як це - тре хоч раз спробувати. А потім можна відшліфовувати.

От я не маю аж такого змагальницького запалу, але якщо вийде, взяв би участь просто так - заради участі.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #139 : 23.05.2012, 16:36:56 »
Ще один момент на рахунок ізди групою. Маю два велоспиди на класичному МТБ на крутих підйомах на асфальтних дорогах не більше 10км/год, а на гібриді - не менше 13-14 км/год. Не тому, що легше, а тому що повільніше не дозволяє їхати найменше співвідношеня передач (гібрид  у мене з майже шосейною трансмісією). Перебдачаю, що  на підйомах (як у Бірках) група одразу розпадеться.  Якщо і їхати  групою то лише до Бірок.
Пропоную все-таки розглянути можливість роздільного старту. хоча б у 5-10 хв. Думаю, що половина учасників мене підтримає.
Роздільного старту не буде і крапка... Якщо я говорю що перших 30 км плануємо їхати разом, значить так і буде.
І взагалі я цього не розумію. Організував гонку, виклав положення, люди погодились, і тд і тп, але всеодно я бачу всім недогода. Хлопці, поясніть мені будьласка, яка мета вашої поїздки...??? Я просто не розумію, з ким чи з чим ви хочете змагатись, і чи взагалі змагатись... Якщо основна мета перемога і здобута медаль чи грамота, то я взагалі пропоную не їхати, приїдете до мене на старті, я вам зразу ж її вручу і додому... І будете згадувати в якій упорній боротьбі ви її здобули... Знаєте, приємно було у Львові на фініші, коли стартувало 120 чоловік на різних велосипедах які тільки були. І коли ти перетинаєш лінію фініша і бачиш що 1,2 місце взяли хлопці на МТБ з відривом від шосерів. І тим цінніша була та перемога для тих переможців. Чи коли дівчина на МТБ обганяє шосера, і вона в першу чергу доводить щось сама собі а не тому кого вона обігнала...
« Останнє редагування: 23.05.2012, 16:44:30 від Anri1214 »

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #140 : 23.05.2012, 16:40:21 »
Чомусь думається, що при малому досвіді проведення подібних змагань серед Шприхалів, на першому місці все ж могло б бути саме лише бажання взяти участь в такому заході, а потім вже позмагатися, позмагатися в різних класах, роздільних стартах.

Адже з самого першого разу виявляються різні нюанси, які будуть враховуватися і при потребі ліквідовуватися в наступних перегонах. При умові, що цей захід засвідчить свою затребуваність активною участю змагунів. Все ж починається з малого. Щоб взнати як це - тре хоч раз спробувати. А потім можна відшліфовувати.

От я не маю аж такого змагальницького запалу, але якщо вийде, взяв би участь просто так - заради участі.
Дякую, що хоч хтось мене розуміє... Я коли їхав першу свою гонку в Дніпропетровську то замкнув 80-ку, і я не розраховував приїхати Бог зна куди і порвати усіх, я знав що їхатиму щось подібне вперше, основне проїхати, доїхати і довести щось самому собі... Але не дивлячись на такий чи то песимістичний настрій чи навпаки оптимістичний, я всеодно купив білет до Дніпропетровська і їхав сутку в невідану далечінь щоб взяти участь і посісти хоч якесь місце

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #141 : 23.05.2012, 16:43:11 »
щодо конструктиву якогось - то можна уточнити де там на тому аеропорті збираємось???

перед входом чи десь збоку чи за приміщенням ... бо ще там небув ніколи тільки проЛітав) якщо так можна сказати  в Романівку на рибалку, по велосипедній трасі між іншим.
Збираємось перед входом в приміщення аеропорту...

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #142 : 23.05.2012, 16:49:17 »
Ого побачив такі дискусії - перечитав..... як відомо в них народжується істина, але якщо Андрій сам затіяв таку справу (нелегку) знаю з власного досвіду, то нехай і доводить її до кінця так як і запланував. І я думаю, якщо буде необхідна думка громади, (що до того чи іншого питання) то запит зразу ж зявиться в цій темі.
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #143 : 23.05.2012, 16:49:24 »
...якщо бачимо що група стрімко розсипається, просимо перший автомобіль збавити швидкість от і все.

До речі, комплект радіостанцій я візьму.
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #144 : 23.05.2012, 16:50:21 »
Добре-добре, все нормально на цей рік роздільних стартів не передбачається перші ~ 30 км їдемо разом з машинами супроводу, все зрозуміло, питання відпали.
  Щось би описав чи будуть якісь так звані чек-поінти, по перше для контролю, по друге якась кружка чаю... коротше чи буде і яко воно буде. Дякую!

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #145 : 23.05.2012, 16:50:55 »
Давайте підведу підсумки що вже зроблено:
- Грамоти і Подяки зроблені тільки роздрукувати.
- Медалі замовив, до п'ятниці будуть.
- Номера на велосипеди зроблені.
- З фотографом домовився

В процесі:
- Переговори зі спонсорами (хоче виступити ТЕРА)
- Протоколи сформовані і дооформлюються з поступанням нових учасників
- Бус 50:50, тобто або мій друг або Romko
- Шофера на легковий чи сам легковий автомобіль
- Переговори з суддею змагань (жінка, тренерша, майстер спорту)

Що ще треба:
- Намалювати розмітку.
- Наклейки на раму з розписанням маршруту.
- ну і може ще щось забув...)))

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #146 : 23.05.2012, 16:51:02 »
між іншим було б добре взнати за що нараховуються штрафні хвилини ?
а щодо іншого - то потрібно вже погодитись як є. бо дуже інколи багато думок відводять питання вбік.
хоч і здорова дискусія - завжди справі допомагає.
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #147 : 23.05.2012, 16:53:13 »
Доречі, стоїть відкритим питання про дівчат, оскільки наших нема, то пропоную запросити все таки з велошколи, чи багато хлопців знімуть себе з реєстрації якщо взнають що участь беруть дівчата???))))

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #148 : 23.05.2012, 16:53:33 »
В процесі:
- Наклейки на раму з розписанням маршруту.

Можу організувати, тільки дайте малюночки, в той же день роздрукую.
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #149 : 23.05.2012, 16:55:29 »
На рахунок ковбас, ще хочу зауважити, в них не будуть входити кошти зібрані на старті, хіба якщо хочете, тоді просто напросто доплюсуєм до суми 30 грн ще скількись там, чи все таки краще по завершені скидаємось і купляємо...???