Тема: ПЕРША СОТНЯ 2012 (Перший любительський веломарафон в ТЕРНОПОЛІ)  (Прочитано 81063 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #120 : 21.05.2012, 15:39:10 »
Доречі от витяг з правил дорожнього руху:
Рух:
-Водії велосипедів, рухаючись групами, повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху.
-Колона велосипедистів, що рухається по проїзній частині, повинна бути розділена на групи (до 10 велосипедистів у групі) з дистанцією руху між групами 80-100 м.
-Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, водії велосипедів зобов'язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #121 : 21.05.2012, 22:47:31 »
за скільки часу тобі це організували
Організували вони за декілька днів, головне щоб не було на то число в них інших планів. А  от що до інших планів то треба швидше домовлятись, щоб була гарантія, а так фіфті - фіфті. Я завтра заїду запитаю про всяк випадок. Якщо звісно є сенс?
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #122 : 22.05.2012, 15:06:06 »
Сьогодні заплатив завдаток за медалі, обіцяли що до неділі будуть готові.
Також суддею наших змагань буде жінка, заслужений майстер спорту.
Є проблема з легковим авто, в якому мала б їхати гловний суддя, фотограф і тд. Може хтось когось може знайти. На крайній випадок потрібен шофер з правами а машинка буде Скелетона.
Сьогодні постараюсь вирішити за бус.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #123 : 22.05.2012, 17:12:01 »
та можливо і однієї машини буде достатньо...
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #124 : 22.05.2012, 19:02:09 »
Тема з Бусом теж залишається відкрита, так як в людини яка мала їхати трошки міняються плани, але поки що ситуація 50:50 (((

Offline Romko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« Reply #125 : 23.05.2012, 08:50:02 »
Хе! Вставлю свою копійку :)
Дуже неуважно переглядав тему, думав чим можу допомогти. Згадав за свій бус і знайшов останнє повідомлення). Одним словом, якщо не буде інших варіантів і мій підійде (Форд транзит, коротка, середньо висока база), то готовий долучитися. В середині влізає кілька роверів точно, про запас є верхній багажник + є чим кріпити. Акуратно і покотом багато стане:)
Якщо, що - 067 3512637. Бажано мені буде когось "багатоговорящого" підсадити, бо буду з нічної сотні вкумарений.
..я буду довго гнати велика...

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #126 : 23.05.2012, 08:52:02 »
Хе! Вставлю свою копійку :)
Дуже неуважно переглядав тему, думав чим можу допомогти. Згадав за свій бус і знайшов останнє повідомлення). Одним словом, якщо не буде інших варіантів і мій підійде (Форд транзит, коротка, середньо висока база), то готовий долучитися. В середині влізає кілька роверів точно, про запас є верхній багажник + є чим кріпити. Акуратно і покотом багато стане:)
Якщо, що - 067 3512637. Бажано мені буде когось "багатоговорящого" підсадити, бо буду з нічної сотні вкумарений.
Ооо. Це дуже і дуже добре...!!!

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #127 : 23.05.2012, 08:53:23 »
Люди, давайте активніше реєструйтесь...
Чим більше нас буде тим краще...
А то не буде навіть кому нагород роздати...)))

Offline kvas8

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 140
  • Карма: +12/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #128 : 23.05.2012, 15:17:00 »
На початковому відрізку маршруту (перші 7 км) досить інтенсивний рух. Масовий старт на цьому відрізку потенційно досить небезпечний. Уявляю собі 30 велосипедистів, які ще повні сил і запалу і намагаються одне одного обігнати, а це ж швидкісний відрізок дороги (на якому доречі є і велосипедна доріжка, хоча і в поганому стані, а рух на велосипедах на таких ділянках дороги поза велосипедною доріжкою взагалі заборонений - ПДД). Пропоную розділити старт на 3 групи із проміжком хоча б 10 хвилин. Наприклад спочатку стартуют МТБ, потім гібриди, потім шосери.   Розвиваючи цю думку можна запропонувати розділити старт взагалі із проміжком 30 хв - це вирівняє шанси (а отже і збільшить інтерес) велосипедистів різних класів. Хоча, боюсь на останнє більшість не погодиться. Хоча 10-15 хв буде розумно.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #129 : 23.05.2012, 15:25:46 »
"Велодоріжка" - якщо той кривий, горбкуватий та зарослий асфальт можна так назвати, знаходиться не з тої сторони руху що рухатимемось ми, так що питання - відпадає.
 Щодо роздільного старту по класам роверів, то слушна думка - однозначно. Хотілось би реально зобачити 30 роверистів у велошоломах  8) бо скільки по місті їжджу - бачу купу чуваків, що запросто можуть розпрощатись зі здоров'ям або життям.

 Цікаво а категорія на "тєжкі шоссери" буде  :D

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #130 : 23.05.2012, 15:50:02 »
На початковому відрізку маршруту (перші 7 км) досить інтенсивний рух. Масовий старт на цьому відрізку потенційно досить небезпечний. Уявляю собі 30 велосипедистів, які ще повні сил і запалу і намагаються одне одного обігнати, а це ж швидкісний відрізок дороги (на якому доречі є і велосипедна доріжка, хоча і в поганому стані, а рух на велосипедах на таких ділянках дороги поза велосипедною доріжкою взагалі заборонений - ПДД). Пропоную розділити старт на 3 групи із проміжком хоча б 10 хвилин. Наприклад спочатку стартуют МТБ, потім гібриди, потім шосери.   Розвиваючи цю думку можна запропонувати розділити старт взагалі із проміжком 30 хв - це вирівняє шанси (а отже і збільшить інтерес) велосипедистів різних класів. Хоча, боюсь на останнє більшість не погодиться. Хоча 10-15 хв буде розумно.
Не заню про яких 7 кілометрів йде мова, від аеропорту де буде старт, до повороту на Підволочиськ, де ми не повертаєм а їдем як на Скалат всього навсього 3 кілометра, і на цьому відрізку група нікуди не рве, ніхто не виїзджає вперед і ніхто нікого не обганяє. Тобто спереду їде машина легкова, в кінці їде бус і ми якраз в середині між ними і ніхто першу машину не обганяє. І взагалі, викиньте думки про те, що як тільки почнеться старт, всі зразу летять хто куди може. Це не є професійна велогонка і взагалі, оскільки вона перша, то планується їхати 1/3 дистанції так, що ніхто нікуди не рве і ніхто нікого не обганяє, тобто їдемо групою і вчимося їздити групою, не штовхаючись, не обганяючи, показуючи ями і тд... Тобто умовно їдемо не матрасним а середнім темпом десь до Скалата, тобто 30 км, а дальше хто вже як собі хоче...

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #131 : 23.05.2012, 16:00:59 »
та звичайно що на старті в любительскому марафоні рвати як кажуть не надто потрібно
але це все потрібно обговорити ще на старті і зараз бо в кожного закрадається думка що він має перемогти
тому і правил не буде дотримуватись, бо потім як кажуть побєдітєлей не судят!-)

ну чесно кажучи 25 чоловік то швидкість різна буде але не знаю як 30 км,
але хоч би до повороту на Підволочиськ тих 7 км ми проїхали разом...

Операція "Квадрокоптер"!

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #132 : 23.05.2012, 16:01:48 »
На рахунок роздільних стартів, я вважаю це нісенітницею. Тому що клас велосипедиста не залежить від велосипеда, а в першу чергу від самого велосипедиста, від його сил і можливостей. Давайте я сяду на МТБ і дайте мені 30 хв запасу на 100 км., та мене ніодин шосер не дожене. Чи візьміть Корака, йлму всеодно на чому їздити, він на любому велосипеді як мінімум 30-ку тримає. Це є марафон чи гонка, називайте як хочете, і щоб в ньому виграти потрібно тренуватися а не шукати собі фор і так далі, тим більше для чого робились усі ті номінації тоді, я не розумію.

Мені дуже запамяталися слова Корака, коли ми біля драмтеатру збиралися обговорювати гонку. Попередньо вона планувалась в суботу, але багатьом не виходило і Кораку в тому числі, тому що в нього робота і він зможе з'явитися пізніше ніж запланований старт десь на годину. Коли я перепитав якщо так, то мол ти участі приймати не будеш, на що він мені відповів, чому не буду, буду, просто приїду на годину пізніше і буду вас по маршруті доганяти... І повірте і догнав би багатьох. Так що давайте не будемо тут розводити полеміку на рахунок що чесніше і правильніше...

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #133 : 23.05.2012, 16:09:07 »
та звичайно що на старті в любительскому марафоні рвати як кажуть не надто потрібно
але це все потрібно обговорити ще на старті і зараз бо в кожного закрадається думка що він має перемогти
тому і правил не буде дотримуватись, бо потім як кажуть побєдітєлей не судят!-)

ну чесно кажучи 25 чоловік то швидкість різна буде але не знаю як 30 км,
але хоч би до повороту на Підволочиськ тих 7 км ми проїхали разом...
Ми повинні разом проїхати кілометрів 30 до Скалата, і шосери при цьому не рвуть і чекають групу, але й основна група не розслабляється. Принаймі такі умови першої гонки. Тому що ніхто ні в чому подібного участі не брав і пороху не нюхав. Треба щоб попробували, на то вона й проводиться. А якщо ж все буде гуд і на другий рік знову проводити будем, то можливо тоді будуть якісь інші умови, а зараз поки що так...

На рєєстрації в неділю все це буде розказано, тим більше що головний суддя наших змагань буде жінка майстер спорту, а вона змахлювати не дасть, оштрафує на фініші на годину, от і все... Так роблять і така практика є...

Offline kvas8

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 140
  • Карма: +12/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #134 : 23.05.2012, 16:12:32 »
Дискусія пішла у сторону фор на старті. Ні, не про це йде мова. Нікому ніяких фор не потрібно. Дана пропозиція прозвучала тільки із міркувань безпеки. на складному відрізку маршрута. Ні то ні. Хоча не впевнений, що 30 км не протримаємось групою, Ймовірно підготовка учасників надто різна.