Тема: ПЕРША СОТНЯ 2012 (Перший любительський веломарафон в ТЕРНОПОЛІ)  (Прочитано 81060 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 12.05.2012, 12:45:55 »
Їздив я сьогодні на маршрут, час в дорозі довгенький, трохи менше часу я латав колеса і дякував богу що взяв з собою все необхідне. (Дуже гарні місця попадали де я їх пробивав, то колоди якісь, то дерево серед поля, одна романтика). Я за два сезони менше латок наклеїв ніж за сьогодні, каміння билися по рамі по ногах і таких десь кілометрів 10 - 15 :(. Швидкість на тому етапі була 22км. напевно тому і пробивав, бо всі ями обминути просто неможливо, наступного разу буду крутити до ІЛАВЧОГО, а потім вигідніше пробігтися з ним ніж по 5 хвилин на реанімацію викладати ::). 26 покайфують трошки)) Від аеропорту і до обїзної рівно 85км. На таких дорогах мій шосер ще не був, і я навіть не думав що в селах основна дорога може бути такою - сумно.
Сьогодні з Rain-ом проїхали весь маршрут. Справті, є участки де 26'' і 28'' гібриди з амортизаційною вилкою дадуть всім жару. А загалом траса нормальна. Основне що практично немає руху і це найбільше радує. Так що з маршрутом не прогадали.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 12.05.2012, 12:48:08 »
я тоже сьогодні кантув за Колодіївку і назад... вийшло 49 км...
шось я хз чи поїду я на марафон.... напевно ше не готовий.... тільки 320 км проїхав цього сезону, а до того взагалі не їздив пару років.... ех :(
Основне не падати духом і не здаватися. До гонки ще добрих 2 тижня. Якщо кожен день їздити то все буде краще і краще. Це елементарна викатка, чи як кому зручніше набирання кілометражу. Заради цікавості можеш проїхатись якщо не завтра то  через 2-3 дня ще раз той самий маршрут і відчуєш наскільки велика різниця в першу чергу по самопочутті.

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 12.05.2012, 13:01:20 »
Сьогодні з Rain-ом проїхали весь маршрут. Справті, є участки де 26'' і 28'' гібриди з амортизаційною вилкою дадуть всім жару. А загалом траса нормальна. Основне що практично немає руху і це найбільше радує. Так що з маршрутом не прогадали.
З якою швидкістю проїжджав ті кучеряві відрізки? Просто цікаво)
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #48 : 12.05.2012, 14:36:19 »
З якою швидкістю проїжджав ті кучеряві відрізки? Просто цікаво)
якщо ти маєш на увазі бездоріжжя, то 15-18 км/год

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #49 : 14.05.2012, 12:29:21 »
Поки що народ реєструється, не такими темпами як хотілось звісно, але тим не менш... В мене інше питання виникають, наші дівчата будуть чи ні. Тобто що робимо з дівчатами. Чи взагалі не робимо такої класифікації, чи запрошуєм дівчат спортсменок...???

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 14.05.2012, 18:26:04 »
Давай дівчат запрошуй, особливо щоб Настя була присутня і сама собі довела, що вона зроблена з тої сталі що треба!

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #51 : 14.05.2012, 19:05:23 »
може закинути рекламу на різні форуми?
велокиїв/харьків, і т.д...?

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #52 : 14.05.2012, 21:37:19 »
може закинути рекламу на різні форуми?
велокиїв/харьків, і т.д...?
Я думав над цим, але оскільки ця гонка для нас буде перша то навряд чи все ідеально получиться в плані організації. Тому думаю спочатку треба провести. Потім подивимося що, де і як треба підправити і тоді можна запрошувати народ...

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #53 : 14.05.2012, 22:18:54 »
треба по місту якусь рекламу зробити бо народ не в курсі. Знають лише шприхалі
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #54 : 14.05.2012, 23:02:58 »
треба по місту якусь рекламу зробити бо народ не в курсі. Знають лише шприхалі
тут є питання... ви то плануєте офіціювати чи самопалити?
якшо офіційно, то можна звернутись до міськради за дозволом поклеїти тумби. якшо ні, то будьте готові до всякої х-ні... сьогодня друкували афішки, 2 кол. 300шт А3 -220 грн...

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #55 : 14.05.2012, 23:33:51 »
думаю, варто було б все таки розділити учасників гонки на два класи - 28" колеса: шосери і гібриди, 26" колеса: мтб. Бо не зважаючи на деякі участки траси з  бездоріжжям - суттєво шанси між  шосерами і мтб вони не зрівняють.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #56 : 14.05.2012, 23:51:54 »
думаю, варто було б все таки розділити учасників гонки на два класи - 28" колеса: шосери і гібриди, 26" колеса: мтб. Бо не зважаючи на деякі участки траси з  бездоріжжям - суттєво шанси між  шосерами і мтб вони не зрівняють.
Та ж розділені учасники поки що аж на 7 груп:
- 1, 2, 3 місце загальним переможцям гонки (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед дівчат, які приймають участь у гонці (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед старшої вікової групи (30+), які приймають участь у гонці (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед наймолодших учасників (18-19 років), які приймають участь у гонці (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед людей які їхатимуть на 26 колесах (МТБ, КК і тд) відповідно (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед людей, які їхатимуть на 28 колесах (не шосе, тобто гібрид), відповідно (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед гостей нашого міста (будь-який велосипед), які приймають участь у гонці (Медалі + Грамоти)

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #57 : 15.05.2012, 00:03:05 »
Та ж розділені учасники поки що аж на 7 груп:
- 1, 2, 3 місце загальним переможцям гонки (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед дівчат, які приймають участь у гонці (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед старшої вікової групи (30+), які приймають участь у гонці (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед наймолодших учасників (18-19 років), які приймають участь у гонці (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед людей які їхатимуть на 26 колесах (МТБ, КК і тд) відповідно (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед людей, які їхатимуть на 28 колесах (не шосе, тобто гібрид), відповідно (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед гостей нашого міста (будь-який велосипед), які приймають участь у гонці (Медалі + Грамоти)
А якщо переможе хтось на гібриді, чи на 26 колесах, чи гість, то він зразу на дві номінації наривається так?))
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #58 : 15.05.2012, 00:12:17 »
А якщо переможе хтось на гібриді, чи на 26 колесах, чи гість, то він зразу на дві номінації наривається так?))
Ні, все таки пропоную відзначити якнайбільше учасників...
Тобто якщо ти виграв скажем так одну номінацію, то в іншій відзначимо наступних після тебе і тд...
Це як на професійних гонках, коли гонщик має жовту майку лідера і наприклад зелену кращого спрінтера, то на наступний етап він виходить в тільки жовтій майці лідера, а в майці кращого спрінтера виходить відповідно 2-й в класифікації спрінтера...

Доречі НАША класифікація дівчат і класифікація гостей поки що під загрозою відсутності...(((

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #59 : 15.05.2012, 00:27:20 »
вот для наповненості класу гостей - треба закинути оголошення по форумах....
яка б організація не була, але гонка буде, і чим більше людей тим краще і цікавіше.....

може давайте все таки закинемо інфу по інших форумах?

закинув
http://forum.te.ua/showthread.php?p=1940534#post1940534
« Останнє редагування: 15.05.2012, 00:34:18 від Kritik »