Тема: ПЕРША СОТНЯ 2012 (Перший любительський веломарафон в ТЕРНОПОЛІ)  (Прочитано 81032 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #30 : 10.05.2012, 22:54:51 »
Та чо резину тянути. ЗАвтра вечором хлопці хотіли катнути. А ні то в суботу. Доречі народ, давайте може гуртом в суботу і рванемо? і докажемо цим тонкоколісним що ми теж катати вміємо і можемо. А то Анрі цілу дорогу мене пиляв що ми вже вообще облінились і катаємо по 40-50 км цілий день  >:(. Зовсім зашосерівся  :nono:
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.


Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 10.05.2012, 23:46:04 »
Ні, Маршрут буде швидше за все таки починатись від Аеропорту і закінчуватись перед виїздом на Гайову (Десь в районі ЖД Станції у В. Гаях яка помічена у тебе на карті 1338км.)

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 11.05.2012, 00:03:40 »
а чому не на площі?
це було б помпезніше :)
потім всією колоною по бандери до ЗБ.кільця, ну а дальше шосери газу, а МТВ за ними))))

так само і фініш... від Гаїв, по об"їзній, до Зб.кільця, і по Бандери, фінішна пряма  8)

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 11.05.2012, 07:07:52 »
а чому не на площі?
це було б помпезніше :)
потім всією колоною по бандери до ЗБ.кільця, ну а дальше шосери газу, а МТВ за ними))))

так само і фініш... від Гаїв, по об"їзній, до Зб.кільця, і по Бандери, фінішна пряма  8)
Тоді треба підключати міліцію і платити їм бабки...

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 11.05.2012, 07:54:07 »
Ну тут да класніше би булло містом проїхатись, але чи обовязкова та міліція (наявність велошолома обов'язкова, кожен учасник дотримується ПДР, і особисто несе відповідальність за свої вчинки на дорозі), ми би поступово колоною зайнявши один ряд, неспішно до Збаражзького кільця в розминковому темпі. Вийшло би щось на кшталт невеличкої критичної маси, яку давно пора зробити в Тернополі. Та і нагорода учасників на Театральному майдані, була б св'ятковішою, ніж там де ми нюхатимемо курячі потроха. Але я чисто висловив свої думки, вирішувати - Вам панове!

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 11.05.2012, 08:13:23 »
Ну якщо хочете, я можу піти і поцікавитись скільки то все діло буде коштувати, хоча й так знаю що швидкій і міліції треба десь по 500 грн на брата. Звісно це все буде забиватись в стартові внески. Не спорю, було б нас чоловік більше 50, то можливо й варто було б таке організувати тай по внесках це було б +20 грн з кожного. Але після наших розмов я так зрозумів що багато людей не буде, отож чи варто заради тих 15-ти учасників таке робити... Подумайте і дайте знати

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 11.05.2012, 09:02:38 »
ПОПЕРЕДНЯ ДАТА ПРОВЕДЕННЯ 27 ТРАВНЯ 2012 РОКУ...

P.S не забуваєм реєструватись тут
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,7044.0.html

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 11.05.2012, 09:12:40 »
Тоді якщо буде 15 чоловік, після 100 кілометрів проїзду, інтервал між першим і останім учасником буде майже годину. Тобто кожних 5 хв буде проїжджати велосипедист по місту. Я думаю кожен день вони їздять не з меншою частотою. А от старт було б доцільніше зробити на менш загруженій трасі і без світлофорів (в районі збаразького кольца). Щодо масовості в місті, то після фінішу дружно можна поїхати на .... квас))   
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #39 : 11.05.2012, 09:22:55 »
Щодо масовості в місті, то після фінішу дружно можна поїхати на .... квас))   
От тут і нюанс. В теорії планується чекати до 10 годин. Якщо ти приїдеш за 4 години то чи захочеш ти чекати ще 6 годин, а вже потім їхати на квас? От тому краще робити фініш за містом. І одразу там робити ковбаски і т.д. Тобто приїхав і вже зразу "за стіл". Так і сабантуй організується і дарма стільки часу чекати не прийдеться. А в місті треба буде спочатку всіх чекати кілька годин а вже тоді десь рулити. Трішки наломно.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 11.05.2012, 09:51:08 »
От тут і нюанс. В теорії планується чекати до 10 годин. Якщо ти приїдеш за 4 години то чи захочеш ти чекати ще 6 годин, а вже потім їхати на квас? От тому краще робити фініш за містом. І одразу там робити ковбаски і т.д. Тобто приїхав і вже зразу "за стіл". Так і сабантуй організується і дарма стільки часу чекати не прийдеться. А в місті треба буде спочатку всіх чекати кілька годин а вже тоді десь рулити. Трішки наломно.
Згідний з тобою, стільки чекати не буде ні в кого ні сили ні бажання. А як що до цього варіанту: зробити фініш на пляжі за Динамо там зразу і полежати і покупатися можна буде. І чекати будуть відпочиваючи. Тільки там палити вогню не можна якщо таке планується))
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #41 : 11.05.2012, 11:02:40 »
Нє, фініш через усе місто робити не дуже. На в'їзді в Гаї то в самий раз. Але є пропозиція все ж проїхати до самих Гаїв - дуже класний підйом.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 11.05.2012, 11:28:38 »
Нє, фініш через усе місто робити не дуже. На в'їзді в Гаї то в самий раз. Але є пропозиція все ж проїхати до самих Гаїв - дуже класний підйом.
а так і буде, Фініш перед самим виїздом на об'їзну

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 11.05.2012, 23:32:11 »
Їздив я сьогодні на маршрут, час в дорозі довгенький, трохи менше часу я латав колеса і дякував богу що взяв з собою все необхідне. (Дуже гарні місця попадали де я їх пробивав, то колоди якісь, то дерево серед поля, одна романтика). Я за два сезони менше латок наклеїв ніж за сьогодні, каміння билися по рамі по ногах і таких десь кілометрів 10 - 15 :(. Швидкість на тому етапі була 22км. напевно тому і пробивав, бо всі ями обминути просто неможливо, наступного разу буду крутити до ІЛАВЧОГО, а потім вигідніше пробігтися з ним ніж по 5 хвилин на реанімацію викладати ::). 26 покайфують трошки)) Від аеропорту і до обїзної рівно 85км. На таких дорогах мій шосер ще не був, і я навіть не думав що в селах основна дорога може бути такою - сумно.
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 11.05.2012, 23:39:25 »
я тоже сьогодні кантув за Колодіївку і назад... вийшло 49 км...
шось я хз чи поїду я на марафон.... напевно ше не готовий.... тільки 320 км проїхав цього сезону, а до того взагалі не їздив пару років.... ех :(