Тема: ПЕРША СОТНЯ 2012 (Перший любительський веломарафон в ТЕРНОПОЛІ)  (Прочитано 81025 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 09.05.2012, 15:15:17 »
Та ще точні дати неясно коли. Ще маршрут навіть не крикинули.
 За те що здохнете то не переживайте. Думаєте для чого бус  :). Взагалі в ідеалі хотілось би щоб траса пролягала НАВКОЛО Тернополя, щоб якщо що то можна було звернути і за 10-15 км бути у тернополі. Але поки що щось нічого толкового в плані маршрутку не приходить на розум.
Сєрьога, а ти чого не реєструєшся і не підписуєшся на дійство, над чим ще думаєш???)))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #16 : 09.05.2012, 15:30:25 »
Та вот щось протупив. Звісно зареєструюсь. просто зараз більше сиджу карти дивлюся. Треба ж якийсь маршрут придумати.
Доречі можеш назвати мене параноїком але може неварто отак номери телефонів і т.д. світити. Може хай просто тобі в ПП пишуть, а ти просто дописуй нік або фамілію і ініціали. А інші дані собі просто заноси в якийсь файл. Адже ці дані потрібні тільки організаторам, і кидати їх на загал якось нехочеться  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 09.05.2012, 16:17:21 »
Доречі можеш назвати мене параноїком але може неварто отак номери телефонів і т.д. світити. Може хай просто тобі в ПП пишуть, а ти просто дописуй нік або фамілію і ініціали. А інші дані собі просто заноси в якийсь файл. Адже ці дані потрібні тільки організаторам, і кидати їх на загал якось нехочеться  :)
Мені потрібні дані в першу чергу щоб зробити протоколи і розбити їх по класифікаціях, номер телефону потрібний лише в екстрених ситуаціях, але менше з тим.
Отож мені обовязково потрібен:

- ПІБ, або нік як кому легше
- Рік народження
- Місто
- На якому велосипеді поїде учасник (26", 28" гібрид, 28" шосе)

Так що в цій інформації я нічого погано не бачу.

І хочу наголосити що попередня реєстрація обов'язкова, дореэструватись на змаганнях буде складно, так як мені треба точна кілкість учасників щоб робити номера, грамоти, протоколи і тд... ну і розбити фінанси, тобто я порахую затрати які необхідні по грошах і розіб'ю на всіх учасників тобто на їхні стартові внески, чим більше учасників, тим менший внесок, все просто...
« Останнє редагування: 09.05.2012, 16:20:53 від Anri1214 »

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 10.05.2012, 09:28:55 »
Народ, давайте попередньо реєструйтесь, щоб знати скільки назбирається народу і чи продовжувати дальше вести організацію, а то організовую непонятно для кого і для чого. Зрозумійте що для 10 чоловік робити щось подібне взагалі немає сенсу.
Реєстрація тут
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,7044.0.html
« Останнє редагування: 10.05.2012, 09:32:18 від Anri1214 »

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #19 : 10.05.2012, 09:35:32 »
У мене питання. Це окремий марафон, чи паралельний до бігового. Вчора було обговорено саме паралельний марафон.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 10.05.2012, 09:50:23 »
Реально є деякі питання, народ ви не хочете просто десь у місті зустрітись, вживу обговорити це все і потім гарно, на форумі в двох-трьох постах написати як і де та за яких умов все це буде. Бо вже дві сторінки списано, а один з активних роверистів ще має питання (я й сам їх маю). Гадаю доречніше справді було б зустрітись, давайте може  хоч сьогодні припустимо в 20:45 на Театральному майдані, бажано щоб були обовязково Анрі, Антон, було б добре якби долучився Роман з Файних мандрів, + інші зацікавлені роверисти і узгодити все до дрібниць, чи буде то разом з пішим пробігом, чи окремо (які "+" чи "-" при цьому), точно траса, та її поверхня, можливо ще дещо!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #21 : 10.05.2012, 10:10:46 »
Ну якщо будете сьогодні збиратися то теж спробую підїхати.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 10.05.2012, 10:16:00 »
    Давайте відписуйтесь чи зберетесь десь сьогодні, чи ні і чи на ту саму годину і в тому самому місці, щоб знати. [spoiler]    Ох важкі роди та Перша Сотня![/spoiler]

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 10.05.2012, 10:57:34 »
Реально є деякі питання, народ ви не хочете просто десь у місті зустрітись, вживу обговорити це все і потім гарно, на форумі в двох-трьох постах написати як і де та за яких умов все це буде. Бо вже дві сторінки списано, а один з активних роверистів ще має питання (я й сам їх маю). Гадаю доречніше справді було б зустрітись, давайте може  хоч сьогодні припустимо в 20:45 на Театральному майдані, бажано щоб були обовязково Анрі, Антон, було б добре якби долучився Роман з Файних мандрів, + інші зацікавлені роверисти і узгодити все до дрібниць, чи буде то разом з пішим пробігом, чи окремо (які "+" чи "-" при цьому), точно траса, та її поверхня, можливо ще дещо!
Пропоную сьогодні зустрітись післ робочого дня, тобто десь після 18:00, так зручніше мені і rainу, адже ми працюємо в ценрі, живемо на БАМі, а як поїдем додому, то важко буде вирватись, самі розумієте діти малі і тд.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #24 : 10.05.2012, 11:00:06 »
Ну то як робимо? давайте тоді на 18 годину. але де?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 10.05.2012, 11:01:18 »
Ну то як робимо? давайте тоді на 18 годину. але де?
та на тому ж таки Майдані Театральному

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 10.05.2012, 11:04:48 »
Всьо забито, збираємось на після 18:00 (думаю там хвилин 35 перебуватимемо щонайменше) на Театральному майдані для обговорення загальних організаційних та конкретних питань по Першій Сотні 2012 в Тернополі!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #27 : 10.05.2012, 19:27:15 »
Ніби про маршрут домовились.Анрі, виклади тут ключові точки маршруту, щоб я(та й інші форумчани) зараз по гуглмапсу подивився.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 10.05.2012, 19:45:58 »
Карта маршруту добавдена в першому пості...
Якщо детальніше то Він має такий вигляд:
Тернопіль - Смиківці - Великі Бірки - Малий Ходачків - Панасівка - Колодіївка - Скалат - Криве - Зарубинці - Гримайлів (Поворот на Теребовлю) - Ілавче (Поворот на Ілавче) - Сороцьке - Козівка - Грабовець - Білоскірка - Товстолуг - Великі Гаї - Тернопіль

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 10.05.2012, 21:46:52 »
 На коли планується розвідка-боєм, хотілось би глянути на тово всьо  :D