Тема: ПЕРША СОТНЯ 2012 (Перший любительський веломарафон в ТЕРНОПОЛІ)  (Прочитано 81030 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 08.05.2012, 12:47:06 »
Отже, після вчорашньої розмови з Еразелем, вирішив таки попереньо створити цю тему в НАДІЇ на її ПІДТРИМКУ.
Отож 27 ТРАВНЯ 2012 року проводиться в Тернополі ПЕРШИЙ ЛЮБИТЕЛЬСЬКИЙ ВЕЛОМАРАФОН "Перша Сотня 2012" (щось на зразок гонки)

Її маршрут попередньо повинен становити до 100 км. Ліміт проходження до 10 годин. Покриття в більшості (60-80%) сільські дороги, щоб всюди могли проїхати автомобілі що будуть гонку супроводжувати.

Основні положення наступні:
1. Обов'язкова попередня реєстрація на нашому сайті, щоб можна було відштовхуватись скільки людей буде і відповідно які потрібні зтрати на організацію.
2. Наявність будь-якого справного велосипеда.
3. Наявність шолома.
4. Участь приймають усі бажаючі старше 18 років.
5. Кожен учасник перегонів повинен дотримуватися правил дорожнього руху і сам несе відповідальність за своє здоров'я.
6. Збір символічних внесків з коного учасника для організації гонки (Медалі, Грамоти, Подяки, Супроводжуючі автомобілі, Фарба для розмітки дороги, Номера кожному учаснику і тд)

27 ТРАВНЯ 2012 РОКУ
Програма змагання:
9:00-10:00 реєстрація змагань (на території аеропорту)
10:00 старт змагань
14:00-18:00 початок нагородження (перших фінішуючих)
18:00-20:00 закриття змагань


Отже, що собою буде представляти веломарафон і яка його мета. Повторюся, але ще раз нагадаю, що практично у кожному місті нашої держави проходить такий захід, який має назву "Перша Сотня", тобто любителься гонка на дистанцію до 100км. В цій гонці беруть учась всі бажаючі хто має хоч якийсь велосипед і шолом не залежно від віку (старше 18 років) і статі. Як я вже говорив час проїзду становить до 10-ти годин. У подібних дійствах організатори збирали стартові внески (сума залежить від того який розмах повинна мати гонка), в які входять як правило памятні призи усім учаснкам, заправка автомобілів які мають супроводжувати дане дійство, виготовлення атрибутики для змаання (номера для учасників, реклами і тд.) Також у ці кошти можуть входити КП на яких можна дозаправитись водою чи підкріпитись шоколадними батончиками). Як показує практика популярність такого заходу росте з року в рік, відповідно з ним росте й кількість учасників і кількість гостей, які приїзджають на змагання. Отже цей захід популяризує велосипед в нашому місті і за його межами, а також спонукає людей до активного займання велоспортом, тим більше що й будуть залучатися люди з сусідніх областей, міст і сіл, а це як мінімум нові знайомства, та й популяризація нашого краю. Такі змагання на сьогоднішній день в Україні провоять Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Донецьк, Київ, Суми і ще багато міст України. Вкотре хочу підкреслити що це не є виключно спортивно шосейна гонка, де всі мусять їхати з середньою швидкістю за 30 км/год, тим більше що такого не буде так як зразу планується гонку пускати не асфальтованим шосе а сільськими дорогами. Тобто це гонка в якій кожен хоче і має можливість перевірити себе, свої сили, залишити хороші спогади і враження від побаченого, від тої святкової атмосфери яка панує на цьому заході, завести нові знайомства, поділитись власним досвідом, навчитись чогось нового, вести здоровий спосіб життя.

Тепер більш детальніше, що б хотілося зробити на нашому варіанті гонки:

1. В результаті спілкування з Еразелем стало зрозумілим що в першу чергу гонку потрібно провести подалі від швидкісних і загружених автомобільних доріг, але й не по щебені, тому найкращий варіант це їхати сільськими дорогами (в принципі як це робиться й у інших містах і областях), що покращує шанси гібридів та мтб і погіршує комфортність шосейним велосипедам, ну і в першу чергу збільшує рівень безпеки для учасників змагань. Опрацювавши наші дороги попередньо побачив хроший варіант через Скалат-Гримайлів-В. Гаї (відстань складає близько 86 км). На днях старатимуся проїхати і переглянути ту дорогу. Але пропозиції на рахунок траси приймаються усі.

2. Також у будь якому випадку треба буде намалювати розмітку фарбою на дорозі (усі ключові поворити, де який кілометр дистанції і тд. Також потрібно зробити щось на зразок наклейок на раму з вказанням на якому кілометрі який населений пункт і навність ключових поворотів)

3. Розробити атрибутику для гонки (зручні протоколи для фіксації результатів, номера учасникам, рекламу)

4. Нагородження переможців зробити у декілька номінацій. Їх поки що нарахував і пропоную 7 штук. А саме:
- 1, 2, 3 місце загальним переможцям гонки (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед дівчат, які приймають участь у гонці (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед старшої вікової групи (30+), які приймають участь у гонці (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед наймолодших учасників (18-19 років), які приймають участь у гонці (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед людей які їхатимуть на 26 колесах (МТБ, КК і тд) відповідно (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед людей, які їхатимуть на 28 колесах (не шосе), відповідно (Медалі + Грамоти)
- 1, 2, 3 місце серед гостей нашого міста (будь-який велосипед), які приймають участь у гонці (Медалі + Грамоти)

5. Нагородити Грамотами-Подяками усіх людей які фінішують в гонці в межах до 10 годин.

6. Супроводження хоча б 2-ма автомобілями усієї гонки (1-й їде з основною першою групою, 2-й бажано бус, який їхатиме ближче до хвоста групи в разі чого підбираючи людей які не зможуть їхати в результаті поломок, падінь, травм чи поганого самопочуття, але надіємся що до такого не дійде)

7. Як мінімум пам'ятна фотофіксація усього дійства.

8. Святковий настрій і якомога більша кількість учасників.

Отож хочу чути ВАШІ відгуки і пропозиції на рахунок проведення даного дійства і бачити активну підтримку з вашої сторони.

P.S. Давайте не лінуйтеся і приєднуємся до НАШОЇ велосипедої держави. І ще одне на замітку. Популярність такої гонки росте на стільки, що після 4-х проведених любительських "Перших Сотень" в Дніпропетровську, 5-та гонка включена в офіційну гонку Федерації Велспорту України.

ДАЮ ССИЛКУ НА НЕЩОДАВНО ЗАВЕРШЕНОЮ ЛЬВІВСЬКОЮ СОТНЕЮ, ДЕ УЧАСНИКИ КРАЩЕ ЗА БУДЬ-КОГО СКАЖУТЬ ПРАВДУ
http://velomax.com.ua/forum/index.php?showtopic=10272
« Останнє редагування: 24.05.2012, 07:12:55 від Anri1214 »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 08.05.2012, 13:09:06 »
Я вот думав в якості маршруту вибрати маршрут першої шприхатої гонки "Великі Озера 2006". Там здається якраз кілометрів 60-80 можна селами накрутити. Дороги сільскі, трас великих нема, краєвиди красиві, дорожне покриття змішане(отже небуде явної переваги у жодного класу).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #2 : 08.05.2012, 13:22:41 »
Так вже ж ніби говорилося, що перша сотня планується проводитися паралельно із біговим марафоном 100 за 24 години. Старт 27.05, приблизно в 8-9 годинні ранку. Якщо будуть бажаючі прийняти участь (хоча б 10 чоловік), то я узгоджу все остаточно із Романом Задорожним.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 08.05.2012, 13:29:36 »
І по якому маршруту та сотня має бути?

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #4 : 08.05.2012, 15:28:35 »
Маршрут поки не знаю. Постараюся сьогодні взнати в Ромка.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 08.05.2012, 15:49:48 »
Сам думав про той марафон. Але він буде суто асфальтовий. Звісно тоді легше в плані організації і захід масовіший. Але ж вроді той марафон нічний.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #6 : 08.05.2012, 16:45:55 »
Біговий марафон стартує 26 числа увечері, веломарафон - 27, за 10 годин до закінчення бігового.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline AV

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 08.05.2012, 22:51:34 »



Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 09.05.2012, 11:35:05 »
Хороша ідея!!!! Я +1
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Mr. D

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 44
  • Карма: +2/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 09.05.2012, 11:47:18 »
Я теж постараюсь підтянутись хоч на такі дистанції за один день ще не їздив =) Сподіваюсь не буду там аборигеном на specialized hardrock disc2011  ???  *dontknow*

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 09.05.2012, 13:43:13 »
...Сподіваюсь не буду там аборигеном на specialized hardrock disc2011  ???  *dontknow*
Ні звичайно, адже це кроскантрійник хардтейл, це одне з його призначень.
 Щодо траси, Анрі пропонує так як і в інших містах, щоб не було 100% асфальту, а бігова 100/24 повністю проходить по асфальту, якщо память не зраджує то це маршрут Тернопіль -Львівська траса-Озерна-Зборів (поворот на Погрібці, Калинівка)-Глинна-Вимислівка-Козова(поворот на Теофілівка, Плотича)-Вел. Ходачків-Підгороднє-Тернопіль.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 09.05.2012, 14:06:42 »
І ще що вже вдалося зробити.
- На рахунок грамот і подяк, а також номерів на велосипед, постараюся зробити на роботі.
- Цікавився на рахунок медалей, їх можуть зробити без проблем, єдине це узгодити їх кількість, тобто якщо вас усіх влаштовує кількість запропонованих мною номінацій, то їх буде 21 шт (на це будуть необхідні кошти які підуть з наших стартових внесків)
- Також Автомобілі, на 100 км. треба в середньому по 10 л. бензини, оскільки 2 автівки значить 20 л. бензини (знову кошти)
- щодо фарби для розмітки дороги, то Rain обіцявся дістати, так як його тато малює наші дороги
- на рахунок фото, домовився з своїм братом який є проф-фотографом
- також намалював і добавив попередній варіант нашої траси на гонку

Що ж нам ще потрібно:
- в першу чергу якомога більше бажаючих і учасників, тобто реклама, отож не встидайтесь і передавайте один одному та агітуйте взяти участь, ще планується зробити щось на зразок буклетів і роздати на велодні
- автомобілі, на рахунок 1-го, а саме буса я можу спробувати домовитись, треба ще одного, може хтось підключить Andrizzio
- так як хочу прийняти участь в гонці, то потрібно як мінімум 1-2 людей які б могли завершити гонку (фіксація результатів на фініші)
- хотілося ще б залучити якихось спонсорів, які б могли посприяти якщо не фінансово, то можливо якоюсь своєю продукцією в якості призів
« Останнє редагування: 09.05.2012, 14:23:05 від Anri1214 »

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 09.05.2012, 15:05:16 »
Я так і не зрозумів, коли має відбуватись марафон?

Я б хотів прийняти участь.... але треба ше зробити декілька марш-кидків, на великі дистанції, відчути власні сили....
+ ше один форумчанин, мій друг , якого я привів на форум і залучив до велоспільноти Vadimka, також думаю прийме участь. ми разом каєамось, і вже говорили про це, шо було б класно проїхатись  :)

треба придумати якусь афішу-листівку, і її роздруковувати, і роздавати/розклеювати.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #13 : 09.05.2012, 15:09:58 »
Та ще точні дати неясно коли. Ще маршрут навіть не крикинули.
 За те що здохнете то не переживайте. Думаєте для чого бус  :). Взагалі в ідеалі хотілось би щоб траса пролягала НАВКОЛО Тернополя, щоб якщо що то можна було звернути і за 10-15 км бути у тернополі. Але поки що щось нічого толкового в плані маршрутку не приходить на розум.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 09.05.2012, 15:13:55 »
Я так і не зрозумів, коли має відбуватись марафон?
Плануємо Провести або останню суботу чи неділю травня, або ж першу суботу чи неділю червня, все залежатиме від рівня підготовки ну і погоди
Я б хотів прийняти участь.... але треба ше зробити декілька марш-кидків, на великі дистанції, відчути власні сили....
+ ше один форумчанин, мій друг , якого я привів на форум і залучив до велоспільноти Vadimka, також думаю прийме участь. ми разом каєамось, і вже говорили про це, шо було б класно проїхатись  :)
Тоді якщо надумали обоє то подайте заявку тут в темі по формі вказаній вище