Тема: Вибір низько-бюджетного 2-амортизаторного ровера 19-20” для початківця  (Прочитано 29435 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #75 : 18.05.2012, 21:22:51 »
Та власник насоса пояснив мені, що ті ніпеля набагато кращі від стандартних і йдуть зазвичай на дорогих камерах, і тре менше слухати базарників, які не бачили нічого крім Ардісів.
І ще він сказав, що я дурно гнав на задній пожований скат. Він там якоїсь супер марки «Schwalbe», яка в пожованому стані ще від’їздить більше чим ті нові з базару. І я заради того халявного майстра і збираюся завтра на площу з аляски пиляти. Той же ж власник насоса провів базову діагностику, змастив ланки ланцюга шприцом, і сказав що справжній спеціаліст тут не помішає.
Все ще шкодую, що не взяв 26” гіганта. Щойно рівняв катання на своєму 28” і 26“ двопідвісах Ардіс сусідів. Маневреність на різких поворотах в 26” краща, його легше тримати в руках, хоч і по дитячому вони виглядають поряд з моїм. Мій більше під шосейний, на прямих довгих відрізках легше крутити. Висновок: для мої потреб краще 26” би підійшов. Восени, або з наступного сезону тре буде для дівчини вибирати аналог в 26”, то буду в неї позичати ганяти по горбах.   

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #76 : 18.05.2012, 21:34:09 »
Все ще шкодую, що не взяв 26” гіганта. Щойно рівняв катання на своєму 28” і 26“ двопідвісах Ардіс сусідів. Маневреність на різких поворотах в 26” краща, його легше тримати в руках, хоч і по дитячому вони виглядають поряд з моїм. Мій більше під шосейний, на прямих довгих відрізках легше крутити. Висновок: для мої потреб краще 26” би підійшов. Восени, або з наступного сезону тре буде для дівчини вибирати аналог в 26”, то буду в неї позичати ганяти по горбах.
збережи десь лінк на цей пост і перечитай його років через 5.. ото позитиву наберешся...

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #77 : 18.05.2012, 22:17:10 »
Чесно, в мене когнітивний десонанс від цього підвіса,
хотів би глянути на нього :)
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #78 : 18.05.2012, 23:18:02 »
Зраня приїду на свято до "10.30 -МастерБайківці відкривають свою громадську велоремонтню" - там і покрутите його.
ПС - ще намотав пару кілометрів, почали пороти задні гальма з одної сторони до колеса. Тре певне шестигранкою баланс відновити, а інструментів не маю. Як базарчик мій ще не відкриють зраня, то прийдеться так чухати.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #79 : 18.05.2012, 23:29:38 »
а можна просто попустити круцькою на рулі

чи взагалі відєднавши U трубку на самому тормозі, якщо не боїшся тіко на передньому їхати..

а взагалі, то регулюється болтиками на тормозах біля півотів

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #80 : 19.05.2012, 08:48:25 »
Круцька на рулі не помогла би, бо там і так попущено, нема натяжки в холосту.
Повістю відкрутити страшно.
Відрегулював болтиком троха. Він там взагалі був попущений і вся конструкція легко крутилася на кріплені. Але все одно чуть ше поре, може тре сильніше відвести, приїду через годинку на площу, то вже майстер підкруте, а то мені страшно самому.