Тема: Вибір низько-бюджетного 2-амортизаторного ровера 19-20” для початківця  (Прочитано 29471 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 03.05.2012, 22:17:25 »
Про себе: бичок 100кг і 1,85м росту. Тому потрібно щось на 19-20”. Велосипед беру для підтримання фізичної форми і згону ваги. А то була норма 88кг, а фріланс і сидяча робота за комп’ютером довела пузо до критичної точки. Раніше ніколи професійно не цікавився велоспортом, але ноги накачані, бо все дитинство в селі на відкрутив на «Аист». Сьогодні згаяв день на вичитування форумів і обрав собі пару моделей.
Вимоги до покупки:
1.   Бюджет до 2200 грн.
2.   Рама: розмір 19-20". Матеріал зрозуміло що в ту ціну тільки метал, - мені вага не суттєва, я його і так в якості тренажера використовуватиму :).
3.   Повна підвіска (2 амортизатора). Знаю, що розумні люди порадять в таку ціну брати хардтейл (пруф), але реально дуже хочеться по горках і полях їздити. По парку і по тротуарах не впирає мене дівоче катання. Для прикладу живу на Алясці і через день планую до джерела по воду з бідончиком ганяти в Гаї Гречанські, а там щебінь, якщо не помиляюся. І на щось серйозніше грошей нема.
4.   Дискові гальма
5.   Подвійний підсилений обід
6.   Шини: 26” (а інших в цій категорії і немає)

На РБ в категорії «ПОВНОПІДВИСНІ 26''» є два підходящих:

Winner PANTHER DISK  20"


Comanche Tornado DS 19"
Winner PANTHER по характеристикам має вищу раму і свої крила. На деяких сайтах про Comanche пишуть що там взагалі 18". Поїду завтра-післязавтра в магазин глянути, якщо вони є в наявності і порівняю. Але з описів видно що в Comanche напхано більше фаршу від Shimano (система зірочок). Порадьте що з них краще, опис на сайті не все розкаже. То я би зразу і купив там після перегліду.

Далі є варіант пошукати щось путтєве в категорії «Б/У». Але там підходящого нема, аби по всім категоріям співпадало. І я не спеціаліст, аби при купівлі БУ оцінити чи мені не гімно підпихають. є тільки в нищій ціновій категорії, може комусь буде цікаво, от що нарив:
http://forum.te.ua/vbclassified.php?do=ad&id=27728
Crosswind 1500 грн
Рама алюміній. Але задні гальма не дискові. Дзвонив до власника (заміряв раму – 52 см - 20") - це підліток, купував його ще рік тому так само з рук за 2200. Каже що нічого не міняв ще, але старого такого не хочеться.
http://forum.te.ua/showthread.php?t=136354
Leopard 1280 грн
Алюміній, але диски не подвійні, гальма не дискові
Mercury Aero 950грн
Тільки передні гальма дискові. Ну і це вже вже трохи замалий бюджет, так економити теж не хочеться.
« Останнє редагування: 04.05.2012, 15:48:17 від orka13 »

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #1 : 03.05.2012, 22:22:29 »
А чого підвіс. За такі гроші можна купити тіко ашана. Чого не рекомендую. В такий бюджет навіть хардтейла нормального не всунеш.
Моя порада пошукати на аукро бу хардтейла, бо підвіс буде повною шнягою, в ремонт якого прийдеться вкласти купу бабла.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 03.05.2012, 22:27:43 »
І так дупа від компа болить (я працюю по 12 годин в день часом), а тут ще по ямах товкти. Нехай відслужить 1 рік без дорогих ремонтів. А там вже будуть гроші на нормальний апарат.

Offline Kostantin

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 116
  • Карма: +5/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 03.05.2012, 22:31:49 »
повір ашанівський підвіска дупі мягко не зробить((
бери бу хардтейл і  будеш мати щастя.якщо гарно пошукати то можна знайти непоганий  і  вкладень він багато не потягне.

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 03.05.2012, 22:35:41 »
Скажімо так, в мене нема бажання великого брати БУ. Зараз же вистачає грошей якраз на новий ашан. Рівно через рік будуть гроші на нормальний новий велосипед і достатні знання для його вибору. Зараз хочу вибрати щось тимчасове і нове. Ще хотів додати "і нормальне", але не буду :).
Просто скажіть що з тик двох моделей на скрінах краще гімно, а що взагалі нікудишнє гімно.

Offline Kostantin

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 116
  • Карма: +5/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 03.05.2012, 22:48:10 »
Ну якщо з цих двох то Comanche  як на мене трохи кращий.Вилка може трохи буде працювати, а навіска приблизно однакова.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 03.05.2012, 23:00:58 »
Просто скажіть що з тик двох моделей на скрінах краще гімно, а що взагалі нікудишнє гімно.
шо то шо то, одне Ґ, шо по кольору шо по запаху.)
І так дупа від компа болить (я працюю по 12 годин в день часом), а тут ще по ямах товкти.
навіть після зимового "не катання" дупа мусить "притертись" до нового сезону катання і у затятих роверистів. А так як ви давненько не їздили, а їздити збираєтесь по нерівностях то вашу дупу чекає сюрприз і навіть нормальний двопідвіс не дуже допоможе)
Нехай відслужить 1 рік без дорогих ремонтів. А там вже будуть гроші на нормальний апарат.
Якщо такому роверу давати регулярний "марш бросок" по бездоріжжю та й ще з вагою 100 ке ге то без ремонтів не обійтись, вони не будуть дорогими, але регулярними так що від їзди ви мало задоволення отримаєте. Частенько тра буде щось дотягувати налаштовувати і т.д.  Першими в таких ровераз здихають шарніри і ви почнете рально відчувати як ви передньою частиною ровера зробили маневр а задній частині пох.) Потім виходить з ладу налаштування переключання передач(до речі я ще ні разу не бачив, щоб в таких ашанах передачі добре переключались навіть коли ровер новий) А так як ви працюєте по 12 год то 100500% вам не схочеться робити йому регулярне Т/О І ви будете плюватись і задавати собі питання: "Чо я не купив норм ровер"?   Тай потім куплений вами "підвіс" продати буде важко.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 03.05.2012, 23:10:18 »
але вже якщо ви зупинились на цих двох моделях то судячи з опису я б вибрав той дешевший, бо: передачі переключаються моноблоками(дешеві шимановські моноблоки нормально працюють), а не крутілками; ну перекидки ніби кращі.  тормоза дискові на передньому і задньому колесі(хоча не факт шо вони норм працюють)

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 03.05.2012, 23:57:31 »
але вже якщо ви зупинились на цих двох моделях то судячи з опису я б вибрав той дешевший, бо: передачі переключаються моноблоками(дешеві шимановські моноблоки нормально працюють), а не крутілками; ну перекидки ніби кращі.  тормоза дискові на передньому і задньому колесі(хоча не факт шо вони норм працюють)
Блін, я зробив помилку, там мало бути не «Tornado comp DS - 2450.00 грн» (задорогий поки для мене), а «Tornado DS - 1980.00 грн»  . Хоча рекомендація брати дешевший (Winner PANTHER DISK) буде актуальною. Я пропустив що в Comanche Tornado тільки передні гальма дискові (в обох моделей). Особливих плюсів в їх сторону я не бачу. Думав раніше що може фірма популярніша, ну все-таки частково вітчизняний виробник,  більш популярний… Але це мабуть не аргумент. Завтра поїду мацати вживу.
Висновок: поки схиляюся до Winner PANTHER DISK  20" на 80%.
« Останнє редагування: 04.05.2012, 00:09:18 від orka13 »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 04.05.2012, 09:04:23 »
Та всеодно підвіска там непаше. ДО ЖОПИ та "підвіска". Якщо хочеш мягкості то краще купи амортизований підсиділ. Він коштує 150 грн десь за кращі моделі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 04.05.2012, 09:14:06 »
Цей варіант я вже теж обдумував. Ну, тре йти в магазин і дивитися. Щойно дзвонив в РБ на той номер, що в контактах на сайті. Якийсь чувак з просоння спитав чи не послати мене на х** і сказав щоб більше не дзвонили на цей номер. Якщо контакти змінилися, чому вони на сайті їх не оновлять.
Немаєте актуально номеру туди? Бо зараз поснідаю і чухаю купляти щось.   

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 04.05.2012, 11:21:08 »
Якщо хочеш мягкості то краще купи амортизований підсиділ. Він коштує 150 грн десь за кращі моделі.
О! це нормальний варіант.

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 04.05.2012, 11:30:35 »
Облом. Щойно їздив в РБ. Там їх вже немає в наявності. І хз чи будуть до кінця сезону. В них телефону зараз нема, той що на сайті недійсний. Взяли мій номер, сказали що передзвонять до понеділка, якщо буде надія що появляться. Почекаю пару днів, як не помаячать, то шукатиму в неті. Хочу того «Winner PANTHER DISK  20"». ДЕ можна замовити нормально недорого? В РБ ціна була 2050 по старій завозці. В неті зараз 2200-2400 + ще доставка.
Прийдеться чекати. На крайняк підберете мені хартдейл і амортизовану крісло-качалку :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 04.05.2012, 11:30:49 »
ПОЧИТАЙ ОТОВО... http://shpryha.te.ua/index.php/topic,2515.0.html
тут є відповіді на всі твої запитання...

анорт підсиділ 27,2 я тобі подарю, шоп тіко ти не купляв гімна... а за 2000 можна взяти якогось б/у гібрида і повір шо від Б/У жаянта клопотів буде МЕНШЕ ніж від нового ашана... підвіска в обох уродцах шо ти запостив НЕ працює... зовсім!!! вона виключно мішає тим шо важить тонну...

ти ж кнопальщик? ти не купляєш для роботи нову приставку "денді" бо на новий ноут грошей не хватає, а бу тебе не пре?

тим більше шо сам стверджуєш шо це тимчасово... через рік бу буде вартувати стільки ж.. а ті ішаки 500-700 грн після повного ТО за 300-400 грн.

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 04.05.2012, 11:43:06 »
ПОЧИТАЙ ОТОВО... http://shpryha.te.ua/index.php/topic,2515.0.html
Лінк на оригінал в мене в першому пості, вкурсі про все, але ж впертість новачка не переперти :). Якщо за пару днів не зявиться той ашан, то швидше за все скористаюся порадою.