Тема: 29_04_12 Тернопіль-Дубно  (Прочитано 3730 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« : 30.04.2012, 19:12:29 »
 Отже, 06:52 стартонув від свого будинку в напрямку Вишнівця.

                       До Вишнівця добрався як на щойно-виготовлених Duracell-ах вже першу фотографію зробив о 08:40. Середня швидкість на цій ділянці була 26км/год і подолано 43км відстані. Пофоткав сумного Шевченка та завітав у Замок чи то краще сказати, на територію палацу, за  яким розташовано парк XVIII ст. який охороняється законом.  :police:

     

 При виїзді з Вишнівця, десь не туди звернув і в результаті поки вийшов на шоссе згаяв близько 30 хв. часу, хоча умудрився перекусити між блуканнями під високовольтною лінією  :D . До Кременця дістався в 11:00

      У Кременці особливо не затримувався і промчав його на одному диханні, враховуючи що на першому спуску  :) пікова швидкість сягнула 58 км/год. В 11:35 був на кордоні Тернопільської та Ровенської областей, подолано 80 км шляху! Моєю метою був поворот за с. Бірок в сторону львівської автомагістралі Броди-Рівне, дорога пролягала через село Клюки. О-о-о, то була жесть коли я звернув з траси і побачив чим прокладена дорога. А дорога була вистлана бруківкою, але наша біля 6-го магазину - відпочиває. Уявіть собі бруківка, тонша від нашої втричі і всунута в землю так, що гостріший її бік торчить догори і є - дорогою. Я обігнавши якогось місцевого селянина (на сінгл-спіді а-ля "Україна") і зметикував, що треба частину шляху проїхати полем, де вже автомобілісти роз'їздили своїми машинами дві гарні колії. Таким чином трохи надуривши час я спинився десь одразу за селом бо навколо буяв цвіт вишень (чи що то там цвіло) а на мому велокомп'ютері чітко висвічувалась 100-ня км.

     

Вже під'їжджаючи до автобану, побачив на полі отакі споруди, перша думка що спала мені на голову, то то що це ще з радянських часів залишились антенні "загороджуючі" поля, що перешкоджали розповсюдженню по країні радіохвиль західних радіостанцій. Як пізніше виявилось, там всього навсього садять якусь культуру (забув назву але я здогадуюсь про що ви подумали, це - не те  :police: ). 
    Одна з небагатьох речей, що радує велотуриста - відкрита консерва кільки в томаті... Скажу просто до тої пори я добряче проголодався і як тільки вискочив на автобан (дорога там дійсно дуже хороша і широка), то проїхавши якісь до 150 мерів побачив при дорозі старого знайомого і знову сумного того ж Т. Г. Шевченка

 

Поряд була, акуратненька така, якраз вчасна (доречна) альтанка, де я і вмостився щоб поповнити свої сили та набрати води.

 

  Далі було цікавіше, так званий Тараканів форт (фортеця поблизу с. Тараканів). Скажу коротко там я "вбив" доволі немало часу, бо реально є де походити і на що поглянути. Два зауваження  1 - бажано мати з собою ліхтарик / велофару і 2 - дівчиськам бажано мати якусь одіж на довгий рукав, бо всередині реально прохолодно. Я ж там умудрився в більшості місцях пропетляти з ровером  :D   бо стрьомно було його десь лишати, оскільки місцева школота там зазвичай - хованки бавиться.

     

 Не зовсім всьо оглянувши, я поспішно направився в Дубно. Але вже виїжджаючи звідти, помітив на велокомп'ютері близько 120 наїжджених кілометрів, плюс до того всього дув зустрічний вітер і я реально вимотався. Тому, домотавши до домівки свого знайомого 150 км, з середньою швидкістю за всю дорогу 21,5 км/год, я попросився до нього на нічліг.

 

 

Посилання на альбоми:
1.   https://picasaweb.google.com/Vintage595/Tern_Vushnivets?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIqLvqbi1IbU_AE&feat=directlink
2.   https://picasaweb.google.com/Vintage595/InKreTsRovnoRegion?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI_M5JOSsennYA&feat=directlink
3.   https://picasaweb.google.com/Vintage595/TarakanivFort?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIu81ZjMh-O3hgE&feat=directlink
4.   https://picasaweb.google.com/Vintage595/Dybno?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLuJ9ofs1cCifw&feat=directlink
 
« Останнє редагування: 30.04.2012, 20:21:46 від Vintage »

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 30.04.2012, 23:07:00 »
круто) то ти вертався сьогодні назад?

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 01.05.2012, 07:58:56 »
Дякую! Так сьогодні (тобто на другий день після виїзду з Тернополя), але не своїм ходом. Знайомий привіз мене та мого сталевого коня до Тернополя. Ще нюанси, повністю порвався мій рюкзак - не витримав лихої долі.
    Ну і висновок, з поїздки, що потрібно в такій дорозі посилено харчуватись. До речі до с. Тараканів я видудлив три літри рідини (узвар та перекип'ячену воду), тобто "витрати пального" 3л/100 км - малолітражка  :laugh:
   Як хто надумається, рекомендую обов'язково їхати з ночівлею, бо багато часу йде на огляд культурно-історичних об'єктів, плюс до того по дорозі можна включити в поїздку та навідатись на Божу гору! Ну і не забувайте, виділяти час на повноцінні перекуси та попивайте рідину в дорозі, щоб колінні сустави не зношувались надмірно!
 
« Останнє редагування: 01.05.2012, 08:15:40 від Vintage »

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 01.05.2012, 10:22:50 »
тобто "витрати пального" 3л/100 км - малолітражка  :laugh:
))))))
п.с. до речі мегаподвигом виглядають оці рядки з сусідньої теми:

День 2... львів - гоща

виїзд в 9.00, далі жара з самого ранку...
.....
.....
16.10 - так і є, вже в Дубно, середня 29

)

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 01.05.2012, 11:55:59 »
"Гоща... від рівного долетів по перекусу за годину."  - От-от що значить перекус, хоч би не "вгробив" себе, але то вже флуд.