Тема: чудо-юдо маде ін СПУТНІК  (Прочитано 15642 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 06.05.2012, 08:53:14 »
... треба раму десь роздобути. від "орльонка", наприклад
фуфуфу... ерелікас, то повна срака... дивного розміру колеса, пластилінова рама і взагалом мутна коннструкція

а якшо вже планетарку, то на десну (аїст)

Offline kolibri

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 06.05.2012, 11:35:44 »
я не знаю, які там рами новіші в орльонків по якості, але давним давно була цікава кострукція, де верхня рама роздвоювалась і плавно переходила в пера заднього колеса. не кажу, шо то буде супер-пупер модний крутий ровер, але як тюніг-ретро буде заслуговувати уваги. а розмір колеса там по ходу 26". за мого дитинства це був непоганий конкурент салюту (якшо хто памятає).

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 06.05.2012, 12:28:50 »
... цікава кострукція, де верхня рама роздвоювалась і плавно переходила в пера заднього колеса.
Аля CORRATEC SUPER BOW   просто торчу від тої рами

Offline kolibri

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 06.05.2012, 13:48:32 »
о то ж бо й воно.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 06.05.2012, 16:49:44 »
в мене було то строго квадратне зелене уйо..ще яке гнулось і ломалось в самих немислимих місцях, гуму до якого було крен купиш.

Offline kolibri

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 06.05.2012, 18:29:55 »
прийми мої щирі співчуття. підозрюю, тобі попала модель 90-х років, тоді багато чого було таким поганим

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 06.05.2012, 20:18:30 »
прийми мої щирі співчуття. підозрюю, тобі попала модель 90-х років, тоді багато чого було таким поганим
ммм... скорше кінець 80х... дада, я такий старий...

Offline kolibri

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 06.05.2012, 20:41:43 »
якраз той період я і мав на увазі,це була перебудова і т.д.зарплат не платили, інфляція... є одна історія того часу як мужик купив нового москвича, той шо під жигуль 9 зроблений, і за місяць часу мотор заклинив, а на клапані було вигравіювано -"яка зарплата - така робота". то був серйозний прикол. хоча в 87 мені купили аіст маленький - бомбезний ровер був... просто класика

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #38 : 07.05.2012, 09:56:01 »
якраз той період я і мав на увазі,це була перебудова і т.д.зарплат не платили, інфляція... є одна історія того часу як мужик купив нового москвича, той шо під жигуль 9 зроблений, і за місяць часу мотор заклинив, а на клапані було вигравіювано -"яка зарплата - така робота". то був серйозний прикол. хоча в 87 мені купили аіст маленький - бомбезний ровер був... просто класика
Ну незнаю. Мені в 97 купили Аіст(великий, такий як україна), то я на ньому вишивав до 2003. ПРичому без серйозниз поломок. Тільки раз міняв задню втулку і все. Тед, ти маєш його ще памятати, зелений такий  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 07.05.2012, 11:29:02 »
Ну незнаю. Мені в 97 купили Аіст(великий, такий як україна), то я на ньому вишивав до 2003. ПРичому без серйозниз поломок. Тільки раз міняв задню втулку і все. Тед, ти маєш його ще памятати, зелений такий  :)
а якраз ММВЗ тоді по накату ше працював нормально... у всьому шо ставалось з моїм аїстом я був винен виключно сам.

Offline kolibri

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 15.05.2012, 23:15:00 »
так. придбав вилку під вибрики, 45 грн. виявилась каленою, і простою плажкою різьбу зробити не можливо, познайомився з одним чоловіком, який має якогось токаря - нарізав різьбу - 50 грн!!! ну, як то кажуть :шо робити?, за комфорт треба платити. завтра їду забирати. вже напишу як там. по ходу толковий дядько - володимир іванович. має багато роверів на продаж по хороших цінах. від 2000 до 5000 вже з дісковими тормозами та ше й гідравліка. от таке-то. 

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #41 : 16.05.2012, 16:28:39 »
Знаєм того Володимира Івановича, Гладкий його прізвище.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline kolibri

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 21.05.2012, 14:47:29 »
нарешті поставив вилку. виглядає не дуже, але вебрейки гальмують надійно. таке враження, шо заднього тормоза не треба. подумую все-таки про те, шоб наварити на рідну вилку штирки під в-брейки, і то саме повторити для заднього колеса. може, хтось вже таке пробував наварювати?підкажіть хто таке може зробити, бо бачу шо краби реально не витримують заднього колеса.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #43 : 21.05.2012, 17:46:30 »
Наварювати пробували тут: http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewforum.php?f=31.
Але від себе додам, що робити то не варто. Рама Супутника, Туриста, чи будь-якого іншого шосера або дорожніка (України, наприклад) не розрахована на роботу вібряків. Труби будуть просто гнутися. Тим більше Супутник, який зроблений хрен зна з чого...
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline kolibri

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 21.05.2012, 23:06:09 »
не знаю на рахунок інших роверів, але це дуже давня рама. там метал дуже навіть непоганий. гірше в любому випадку не буде, бо краби не тримають, а з моєю вагою і від в-брейків рама не погнеться. бачив багато роверів, де пера не товстіші ніж в моєму і в-брейки нічого не вигинають