Загальний > Здоров'я

як можна укріпити м"язи спини

(1/2) > >>

peppermint:
А то я трохи занедбав своє тіло. Робота сидяча ( за компом). На спині маю одну точку - там постійно вискакує чи то хрящ чи що там таке є. Після вправляння ще тиждень ниє дико. Ниє і після того як довго просто сиджу не міняючи нахил тіла. Наразі рятуюся зарядкою зранку.
Погоду чую за 2-3 дні наперед ("синоптиком" виступають мої коліна і локті.) Ниють перед зміною погоди і крутять по дикому. Весною до речі стабільно такий стан. В дитинстві переломів не було. А оце останній тиждень ниє конкретно. Реліфом мастив - ноль по фазі. Не помагає. Хто як укріпляє м"язи спини - поділіться досвідом ???

spirit:
станова, присідання, екстензія :police:

A.F.C.:

--- Цитата: peppermint від 17.04.2012, 08:57:25 ---На спині маю одну точку - там постійно вискакує чи то хрящ чи що там таке є. Після вправляння ще тиждень ниє дико.
--- End quote ---
То вам напевне "злетіли диски"  В такому випадку, на мою думку, вправи з додатковим навантаженням ще зарано. То тре толкового лікаря який розуміється на реабілітації після вказаного вами випадку.

--- Цитата: spirit від 17.04.2012, 09:59:29 ---станова, присідання, екстензія :police:

--- End quote ---
Ці вправи дійсно добре укріплюють і розвивають м"язи спини, але дозування при реабілітації і тренуваннях то є різні речі. Так що всеодно тре звернутись до фахівця який зможе вам щось конкретне сказати.

Vadila:
Бігати,плавати,на ровері їздити(без мотора)

teodor4ik:

--- Цитата: spirit від 17.04.2012, 09:59:29 ---станова, присідання, екстензія :police:

--- End quote ---
евтаназія... :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version