Тема: вибір дитячого велосипеда  (Прочитано 6614 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Роман

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 07.04.2012, 12:31:16 »
Усім привіт. Постала проблема вибору дитячого велосипеда, - першого багатошвидкісного. Сину 6 років, ріст 122см, довжина ноги 52 см. Знайшов такого http://velomania.com.ua/shop/11-velosipedi/1586-drag-scout-20-2011-orangeviy, але дуже мало інфи чи відгуків про нього. Хтось щось може сказати??? Дякую.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 07.04.2012, 15:43:17 »
униле тєжке стандартне китайське залізо...

а чи впевнені ви в необхідності передач? по хорошому вони мають місце бути на 24х холесах в 10-11р, до того че просто лишня вага, і шо головне відсутність ножного тормозу... ви впевнені що ваша дитина вміє вже користуватись ручними гальмами? як на мене передачі до 10-11 років то недобре зі всіх сторін.

а за ті гроші можна взяти легенького люміньового трека чи жаянта без передач і за рахунок меншої ваги він буде котити значно краще ніж його передачний китайський підкидиш.
« Останнє редагування: 07.04.2012, 15:48:28 від teodor4ik »

Offline Роман

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 07.04.2012, 17:13:09 »
Якщо я правильно зрозумів, то DRAG - це болгарський вел. http://ru.wikipedia.org/wiki/Drag_Bicycles  Крім того пишуть, що збірна України на них катає (і перемегає :). Також наявність на ці вели каталогів... *dontknow*.  Здається китайці на каталогах економлять.
« Останнє редагування: 07.04.2012, 17:19:47 від Роман »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 07.04.2012, 17:27:53 »
Якщо я правильно зрозумів, то DRAG - це болгарський вел. http://ru.wikipedia.org/wiki/Drag_Bicycles  Крім того пишуть, що збірна України на них катає (і перемегає :). Також наявність на ці вели каталогів... *dontknow*.  Здається китайці на каталогах економлять.
при замовленні 200+ велосів з чіни вои шо хош напишуть... а то шо зборка в україні то правда... їх тут в коробки пхають, бо везти в коробках дорого, якшо окремо, то в контейнер більше влазить... да і не суть важливо.. хайтен сталь, то закалена водопровідна труба, по суті...

я питав про то чи точно потрібні в 6 років передачі? ви готові пожертвувати грошима, вагою і, можливо, здоровям вашої дитини заради сумнівного задоволення?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 07.04.2012, 17:34:43 »
http://velomania.com.ua/shop/11-velosipedi/62-detskie/1593-drag-tomahawk-20-sf-2011-beliy
якшо вже вперлось в драг і передачі, краще тоді вже цей...

http://velomania.com.ua/shop/11-velosipedi/62-detskie/1591-drag-tomahawk-20-inter-3-2011-pearl
або цей... з планетаркою...

Offline Роман

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 07.04.2012, 18:38:48 »
Добре,дякую за ссилки,а якщо не впиратись власне в Драг,але з передачами(мінімальна кількість),то що би порадив ?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 07.04.2012, 18:49:14 »
таяк в другому лінку... планетарка на 3 передачі з барабанним тормозом... тоді і передачі є і педалями тормозити можна...

Offline Роман

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 07.04.2012, 21:12:13 »
Малий уже два сезони на двох колесах (14 та 16"). Минулого сезону, щоб "здорослити" велосипед були доставлені ручні тормоза. Оскільки такі встановлені на "старших" роверах,- користувався він частіше саме ними. Щодо швидкостей, то я так розумію, що, на велосипеди такого вікового рівня , ставлять 6-7 передач для того щоб дитина навчилась користуватись ними взагалі, а вже на 24-26" користуквалась ними свідомо. Щодо маси то все, що я переглядав, менше 9 кг не важило, а ціна за 9-10 кг ровер приблизно від 2700 (трохи дорого *dontknow*). Вели що рекомендують вписуються в 10-12 кг. Даний  важить 11,1 кг-я так розумію, що це на сьогодні прийнятний показник (дарма, що рама сталева). Крім того в рекомендаціях по вибору рами вказують необхідність запасу від рами до паху хоча б в кілька см. Я бачу, що вказана мною рама далеко не сама модна на сьогодні, але можливостей травмувати "відповідальні органи" з нею менше. Даруйте за, можливо, дурні питання. Я чесно пробував все вичитати в неті, але, здається, в мене виникло більше питань ніж було до того :o.
ПС. А часу в мене залишилось лише тиждень :(

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 08.04.2012, 09:21:13 »
Даний  важить 11,1 кг-я так розумію, що це на сьогодні прийнятний показник
:o мій тоже стільки важить... на 28 колесах і 21" рамі

зрештою, вас ніхто ні в чому не переконає... поки ви самі того не захочете... якщо ви вважаєте, що це правильно, то так воно і є... краще взяти якись ніж ніякий...