Тема: 100% гарнтія повернення викраденного велосипеда  (Прочитано 9455 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« : 23.03.2012, 23:10:36 »
Нарешті технологіїї взяли своє, багато розписувати не буду, просто констатую факт, що є девайс який інтегрується в рульову і має унікальний магнітний активатор-деактеватор, у випадку викрадення велосипеда девайс шле gps координати вам на кпк або телефон, в любому випадку з цими координатами можна відслідкувати місцеположення велосипеда, я буду собі брати точно, бо одного разу в мене викрали велосипед, і повірте це була травма дєтсва  :D , але зара якщо вкрадуть то буде травма по кишені ) , якщо кому ще цікаво принцип роботи, можете запитуватись, відповіді дам, на запитання де купити і тп  :lipsrsealed:, відповіді не дам, а трохи з часом дам азімут куди за тим звертатись.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 24.03.2012, 08:22:10 »
Чи зможе викрадач виявити і демонтувати пристрій? І орієнтовна ціна?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 24.03.2012, 08:47:30 »
а трохи з часом дам азімут куди за тим звертатись.
Да-с, твого Джампера вже навіть красти не треба, сам даш свій Азімут Джампер  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 24.03.2012, 14:12:03 »
Да-с, твого Джампера вже навіть красти не треба, сам даш свій Азімут Джампер  :D
чекай чекай, то я чорий майже подарив )) а в мене ще зелений є )))
« Останнє редагування: 24.03.2012, 14:19:13 від shkvarok »

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 24.03.2012, 14:18:57 »
Чи зможе викрадач виявити і демонтувати пристрій? І орієнтовна ціна?
Ну якщо рівень інтелкту і обізнаності дозволить, то може ))  але, коли ти лишаєш байк і активуєш пристрій магнітним ключем то там ще є датчик руху і якщо вел без декативаціїї дьорниться то тобі миттєво приходить СМС і сходу починаються слатись координати кожних 15 сек, тобто в тебе є час зреагувати і знайти злодія поки він буде розбирати рульову, кусати трос ітп )) про ціну і де взяти, то потім )) поки скажу що пристрий імхо актуально буде брати людям в яких байки від 1000$ (( бо цяця має не хилий акум який тримаєдо 4-5 міс з одного заряду, + магнітний активатор+героскоп+gsm модуль+gps модуль.
« Останнє редагування: 24.03.2012, 14:37:25 від shkvarok »

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 24.03.2012, 14:22:31 »
Дуже зручно для тих в кого телефон на андроїді, там зразу гугл мапс ципляє "специфічні СМС" з координатамі і на гуглмапі  відразу показує лайфтрекінг, з вінмобілом тре розбератись щоб таке прикрутити, айфони хз, ну на крайняк можна з смс копіювати координати і дивитсь на компі, но оце вже не так оперативно в ситуаціїї коли дьрнули вел ))

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 24.03.2012, 14:25:39 »
Взагалі я думаю що якщо пару людей купить і в когось з них вкрадуть вел, і я думаю їхати забирати вел підерветься не мало шприхарів )) і коли чувака знайдуть( а знайдуть точно), то що з ним буде прогнозувати важко))) далі... у багатьох злдоїїв, до кого дійде така інфа що так знайшли, рука вже не дьорнется красти велоспед, ця штука може в загальному зменьшити з часом велокражі в принципі, і для тих хто не може собі дозволити придабати такий хайтек теж, перший взірець поставлю собі, щоб кому треба змогли ознайомтись з пристроєм, зновуж коли і де то потім..
« Останнє редагування: 24.03.2012, 14:35:41 від shkvarok »

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 24.03.2012, 21:06:11 »
З точки зору правил форуму корректно що перенесли тему сюди, але хочу сказати що теревені теревенями, а девайс такий є і в скорім досить суттєво буде міняти ситуацію з велокрадіжками, якби у модератора колись викрали би велосипед то він би дуже добре розумів суть цієї пролеми і не переносив би тему в саму дупу )), але то йому рішати.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 25.03.2012, 11:32:19 »
Яка різниця де тема, якшо вона цікава то її підняли і пішло...
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 25.03.2012, 12:00:59 »
Згоден  :)

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #10 : 25.03.2012, 13:48:58 »
Це мабуть ось така  штукенція ?
Доставка ще 5 фунтів.

Переніс тему з невідповідного розділу, ось тепер піднімаю популярність теми
« Останнє редагування: 25.03.2012, 14:14:11 від Zombie »

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 25.03.2012, 20:33:17 »
Це мабуть ось така  штукенція ?
Доставка ще 5 фунтів.

В точку, питання втому чи доставляють в Україну, хочу зара перший екземпялр замовити собі (якщо з доставкою сюда буде все гуд)  щоб все перевірити і розібратись як воно до чого, але є проблема з його габаритами і моєю вилкою, тре щоб то веломеханік девився і що можна придумати, оцей лінк що ти дав це вже реселери походу, от виробник http://www.vectortrac.com/gps-bicycle-tracker/product-information.html , коли в мене мій байк вкрали хотів сам таке спаяти, але руки так і не дійшли((

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 25.03.2012, 20:38:32 »
По ходу як приїде, і як зі всім розбермся, то складу мануал на укр, або кому тре буде, підїде подивиться в живу, на днях візмусь за замовлення і розбирання з доставкою.
Лінки на фото відео і тех характеристики.
http://www.vectortrac.com/gps-bicycle-tracker/images.html
http://www.vectortrac.com/gps-bicycle-tracker/videos.html  ( з відоса я плакав ))
http://www.vectortrac.com/gps-bicycle-tracker/technical-specs.html
« Останнє редагування: 25.03.2012, 20:59:03 від shkvarok »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #13 : 26.03.2012, 16:54:09 »
А яка зараз вартість смс на  поширених тарифах? А то поки когось дожениш то воно може смсками просадити всі гроші з рахунку і перестане їх слати. То хіба що на тій сімці що засунута треба на балансі тримати гривень 50-100
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 26.03.2012, 17:01:25 »
смски тра слати йому... воно шле по жипиресу на свій сайт, а ти по гугельмапу вже ловиш...