Тема: Увага, "лєві" запчастини  (Прочитано 8248 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 24.03.2012, 15:06:09 »
+ магазин тобі дасть гарантію а з закордону того небуде, то кожен собі сам думає що кому треба, але я не доганаяю з якого мені брати було пайка на байкшопі за 5850грн(коіл) якщо мені вийшло купити(дуалайр) за кордоном за 2800грн новий, а гарнтія... для мене то хороший майстер в місті а не вертати на байкшоп у разі чого і чекати хз скільки.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 24.03.2012, 15:23:57 »
+ магазин тобі дасть гарантію а з закордону того небуде, то кожен собі сам думає що кому треба, але я не доганаяю з якого мені брати було пайка на байкшопі за 5850грн(коіл) якщо мені вийшло купити(дуалайр) за кордоном за 2800грн новий, а гарнтія... для мене то хороший майстер в місті а не вертати на байкшоп у разі чого і чекати хз скільки.

В Тернополі певно троє людей ше тільки не знає шо в тебе є пайк  :D :D :D

їх давно не випускають того і така ціна вже, а байкшоп то там на дешо ціни зі стелі і від бажання зразу наварити ше раз так. Хоча дешо там є дешевше ніж в Європі.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 24.03.2012, 15:38:00 »
В Тернополі певно троє людей ше тільки не знає шо в тебе є пайк  :D :D :D
Я зновуж "своє" до прикладу привожу, але можеш мене зрозуміти я на той пайк, не буду казати що робив ))) 3 роки поки не вийшло купити. Що до не випускають вже пайка, то замість нього зараз є сектор 150ходу, RockShox 2012 SEKTOR RL COIL на байкшопі висить 4536грн з закордону нову Sektor RL SOLO AIR, можна привезти за 3000 грн. Яку ти в Україні в принципі не знайдеш!! я про айр.

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 24.03.2012, 15:39:12 »
Сорі, імхо тєма пішла точно в офтоп, вобщєм кожному своє )), сперечатись немає ні малійшого змісту.